produkty ANKY

Anderia   Całe życie gniade
18 grudnia 2012 16:12
pokemon ale ES tych Maxów które miał w standardzie chyba jeszcze nie wycofał? Chyba że mówisz o nie-standardzie 😉
Standardy to ja mam wszystkie od dawna. Niestety mówię o reszcie.
Ale nie lubię kupować używanych rzeczy. Dlatego poluję na nówki.
Szaleńcy na szczęście się jeszcze zdarzają  😂
Anderia   Całe życie gniade
18 grudnia 2012 16:40
To fakt, w przypadku kolekcyjnych trzeba liczyć na to, że w jakimś sklepie się akurat ostały... Czyli po prostu mieć farta 🤣
Co do używek, mam podobnie. Nie mam problemu z używaniem czegoś po kimś - i tak się pobrudzi/obejdzie włosami/z czasem zniszczy - ale nowy to po prostu co innego 😉
Ależ ja do starych Anek nic nie mam  🙂 Tak jak wcześniej napisałam, żadnej jeszcze nie miałam, wypowiedziałam się tylko na temat zdjęć, konkretnie tych:



że w porównaniu do nowych wyglądają "szmatkowato". Jakości nie ocenię, bo na jakiej podstawie? A nowe Anky lubię i nie twierdzę, że jakościowo są lepsze od starych, ale mi wystarczą 🙂
pokemon, teraz chyba zaczynam żałować😉
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
19 grudnia 2012 10:03
Dostanę gdzieś jeszcze owijki anky amber?  🤔
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 grudnia 2012 13:09
W jakim sklepie dostane jeszcze komplet pad dl+ owijki racing red, chetnie w promocji 😎
w GNL mają chyba pad i owijki też, ale nie po promocji  😁
[quote author=D+A link=topic=202.msg1619682#msg1619682 date=1355860894]
pokemon, teraz chyba zaczynam żałować😉
[/quote]
Mój ci on! Nie oddam 🙂
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2012 15:23
Zairka, zobacz też w koniku 🙂

wprawdzie nie rozpruwałam, ale mam w domku dwie stare anky (burn orange i orchideę) i macałam wielokrotnie nowe w sklepie. w nowych mam po zmacaniu wrażenie, że jest tam gruba gąbka plus lekko jakiejś ocieplinki, dlatego są zdecydowanie sztywniejsze, bardziej niby nabite i wypełnione. burn orange było kupione nowe z metkami i od początku nie było mowy, żeby złapać na grzbiecie na jednym koncu i pad "stał", za to nowa nowa sklepowa anka (chyba violeta wtedy macałam) stoi bez problemu😉 dlatego dla mnie są dużo sztywniejsze, nie są już takie miłe, kołderkowate. dlatego też na zdjęciach wygladają "lepiej" i nie są "wymiętolone" bo mają inny rodzaj wypełnienia, który tą sztywność zapewnia.

mówię tylko o wizualnej stronie a nie o uzytkowości, bo nowej nie miałam, a stare mam uzywane sporadycznie. słyszałam za to od znajomych, że nowe anky potrafią wyjechać spod siodła, przez to właśnie, że gorzej się układają i są na gąbce czy czymś podobnym, może dlatego zastosowali napis gumolepny😉

co człowiek to opinia, każdemu podoba się coś innego, ja mam wrażenie, że materiał wierchni w starych ankach był bardziej włochaty i meszkowaty i grubszy, dlatego nie wróżę nowym ankom użytkowanym mocno tak długiej przyszłości 😉
Hej,  ponawiam pytanie do miłosników Anek: czy Anky Zinc jest podobny do starego Mist?
Livia   ...z innego świata
21 grudnia 2012 11:57
atena, sądząc po zdjęciach (na żywo nie widziałam) Zinc idzie bardziej w beż, a Mist w szarość/srebro.

Tu Mist, a tu Zinc.
Dzięki Livia. :kwiatek:
Chcę Mista  ❗
Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
22 grudnia 2012 09:55
Zinc jest szary, liczyłam na to, ze będzie wpadał zdecydowanie w beż, a on jest szary. 🙁
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 grudnia 2012 12:25
Dziewczyny kupiłam anky... tylko że nie mam pojęcia co to za kolekcja  😵
Zdjęcie w miarę oddaje kolor, jest taki "malinowy"... Anky ma tyle czerwieni że się pogubiłam..
Jeśli chodzi o kolor, to przypomina mi sangrię, ale moja ma napis ATC. Z napisami ANKY były cardinal i bright red. Stawiam na bright red 🙂
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2012 12:38
Nigna, to Cardinal, niedawno ktoś inny pytał chyba nawet o ten sam pad 😉

kittajka, Bright Red był kolekcję wcześniej, miał ATC 😉
Livia, Na pewno miały napis ATC?
Nigna, a jaki jest materiał? Taki gruby i mocny czy raczej taki "papierowy" i cieniutki?
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2012 12:43
kittajka, na pewno miały ATC, miałam Hortensię VSkę z tej kolekcji, koleżanka ma Pea 🙂 Jedyne Anki VS z napisem ANKY to były z zimy 2009 - czyli te z Cardinalem właśnie.
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 grudnia 2012 12:44
przejrzałam zdjęcia i wydaje mi się że to faktycznie ,cardinal ; ) Dzięki
kittajka : to raczej pad z którejś porządnej kolekcji , gruby i porządnie uszyty ; )
Jeśli to cardinal (a raczej tak, bo w tej kolekcji były Anky vs z napisem Anky, a nie ATC), to jest to pad z tej samej kolekcji co madeira, czyli z tej "papierowej" kolekcji. Innej opcji nie ma.
Emptyline, ale szary jasny czy ciemny?
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 grudnia 2012 13:12
akzzi: miałam Madeire i była ona 100% bardziej papierowa niż ten pad... nie wiem być może był on po prostu raz czy dwa założony dlatego nie zdążył "zmięknąć" , ale z wszystkich anek które miałam w ręce ten pad niewątpliwie jest jednym z grubszych. Dziwne
Może taki egzemplarz Ci się trafił, albo dlatego że nowy. Chociaż ja miałam nówkę cardinala i wcale mnie aż tak nie zachwycał, może przez sam w sobie kolor nie zwracałam na jego jakość uwagi.
Niemniej jednak pad musi być z tej kolekcji, bo w innych wskach masz napis ACT. Chyba, że ktoś sobie naszywkę Anky doczepił do jakiegoś padu  😁
Madeira była z takiej pierwszej kolekcji, gdzie zmienili nie tylko wypełnienie, ale i materiał zewnętrzny. Pamiętam to dobrze, bo byłam na jakichś targach, zostało parę groszy jeszcze w kieszeni i jakiś diabeł pokusił: no wygłup się, kup taki zdechły maderkowy róż 😀iabeł:
Pomyślałam sobie, czemu nie? Wystroimy Diamoncika 😁 No i łapię na stoisku za padzik...

...a tam, zamiast oczekiwanego zamszowego dotyku a la skórki jakiś ręcznik frotte


No i za czasów madeiry w ogóle jeszcze nie było padów wszechstronnych.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 grudnia 2012 22:25
tylko że madeira była już w wersji VS 🙂

O, więc jednak? Może do mnie jeszcze nie dotarło, jakoś nie monitorowałam nigdy szmatek VS 😉
Ale ręcznikowa już była 🍴
emptyline   Big Milk Straciatella
23 grudnia 2012 01:15
Ten pad jest czerwony czy różowo-fioletowy? Skoro może być tylko z tej kolekcji, to chyba nie takie trudne. :P

atena, jasny.
Livia   ...z innego świata
23 grudnia 2012 16:00
quanta, o ile mi wiadomo, Anki VS pojawiły się od kolekcji lato 2009 🙂

emptyline, Nigna pisała że jest czerwony, więc w grę wchodzi tylko Cardinal 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się