Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

buu 🙁  te z tchibo nie ocieplane chyba 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
19 grudnia 2012 15:11
hej hej,

na FB dziewczyna z Estonii wystawia bardzo fajne ciuchy i sprzęt w miłych cenach. Moze ktoś się skusi i zrobimy jedną wysyłkę do Polski?
buu 🙁  te z tchibo nie ocieplane chyba 🙁


"Cholewka i podeszwa wewnętrzna miękko wyściełane"
JA przypuszczam, że tam jest taki miękki materiał tylko, ale dzisiaj będę w centrum handlowym to zajrzę do Tchibo 🙂  :kwiatek:
moje też tylko mają taki miękki  😉
stopa też wyściełana czy tylko cholewka ? Bo jeśli nie to w kaloszach idzie zamrznąć bez dodatkowego 'ogrzewania'
One na mrozy do stajni nie nadają się, ja je mam jako "wyjściówki" 😉
Moje prezenty!!! W końcu!! Kamizelka jest idealnie w kolorze bryczesów, po prostu materiał odbija światło 😉



Kamizelka bomba.Można by prosić obiecaną kiedyś fotkę? Bo cały czas myślę nad czarną.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 grudnia 2012 20:00
xxagaxx, a co to jest to pod czapką?
Taki szal podszyty polarem, do zawijania na dwa razy wkoło szyi. Genialny!
Taki szal podszyty polarem, do zawijania na dwa razy wkoło szyi. Genialny!


Dokładnie. Mam taki sam ale szary, ten komplet zamierzam nosić "po cywilnemu" bo aż szkoda do stajni 😀

tunrida jutro za widnego poproszę kogoś z rodziny żeby mi zrobił 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 grudnia 2012 20:32
O super, a gdzie tego i pod jakim hasłem szukać? 🙂
Widzę że byłaś grzeczną dziewczynką  😁
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
25 grudnia 2012 07:59
Mam takie pytanie.Jak wypadają fraki Animo rozmiarowo?  :kwiatek:
A tak przy okazji wie ktoś jak wygląda kolor capriolo? 😵
beżowy  😉

Anderia   Całe życie gniade
25 grudnia 2012 14:09
xxagaxx super te bryczesy cherry! 🙂
Jak już w temacie bryczków, to ja dostałam od Mikołaja Pikeury softshelle  😍 Są fantastycznie wygodne, już się nie mogę doczekać żeby je przetestować 🙂
xxagaxx super bryczesy, sama na takie sie czaje🙂 kamizelka tez. A komplet czapka i komin mam taki sam tylko w kolorze granatowym (bo pasuje mi do pomaranczowej kurtki schocke  :kocham🙂 uwielbiam ten komplet, jest mega cieply i nie rozstaje sie z nim praktycznie w ogole.
xxagaxx, no cóż, rewelacyjne prezenty!  Kolor i zdobienie tych bryczesów jest piękne, tym bardziej, że Laury w letniej kolekcji nie mają takich ładnych zdobień kieszeni. Zzieleniałabym z zazdrości, ale nie wypada mi, bo moje prezenty też niczego sobie 😉
czy ktoś wie gdzie dostanę "na już" czape HV Polo - Aviator
dokładnie tę:
http://www.horse-trade.pl/pl/p/Czapka-HV-POLO-Aviator/1544
Tak moja koleżanka ma i bardzo sobie ją chwali 🙂
mógłby mi ktoś powiedzieć coś o bryczesach animo?
ten materiał jest tak cienki na jaki wygląda? ładnie dopasowują się do ciała? rozmiarówka standardowa?  :kwiatek:
cienki
ja dostałam http://www.gnl.pl/kamizelka-damska-pfiff-nola-p-9439.html i jestem zachwycona  😜
Hej, mam nadzieję, że piszę w dobrym wątku 🙂 Chciałam zapytać, czy ktoś z Was orientuje się, czy znajdują się gdzieś w Warszawie lumpeksy, w których można trafić na sprzęt jeździecki? Chodzi mi głównie o bryczesy, kamizelki, bluzy. Będę wdzięczna za pomoc 🙂
Istnieje majeczka  😉
Dziękuję  :kwiatek:
Ja dzisiaj otrzymałam kurtkę busse i się w niej utopiłam  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się