Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

są strasznie niewygodne i źle wyprofilowane. wykonanie też kiepskie. miałam je na nogach 4 razy i zaczęły się odklejać podeszwy mniej więcej w połowie buta. poza tym lubiły się zsuwać ze stopy, mimo że rozmiar był ok. nie polecam 🙁
zima - no i bardzo dobry wybór 😀
whitemoon071 kurde super te botki ale widzę, że 37 już nie ma a obawiam się ze 38 będzie za duze 🙁
Ja wzięłam 39. One mają 25,5 cm, ja mam 25 jakieś i mam nadzieję, że dobrze wzięłam :/
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 grudnia 2012 10:48
Boże..znowu przecena w deezee? no nieee, nie wyrobię!  🤔wirek:
yga niedobra Ty!  🤬 Przez Ciebie zamówiłam TE , TE i TE    😀iabeł:
Zalcia, to juz uzależnienie 😀 ale ładne te buty  😍

Nie widziała któras z was może niezbyt wysokich, bordowych koturnow? 🙂
alexz  dzięki za uświadomienie 😀 w takim razie jestem uzależniona od kupowania czapraków i butów. Ale butów to stosunkowo od niedawna kupuję więcej niż potrzebuję  😁
Ja to samo... I ciągle mam wrażenie, że wcale nie jest ich tak dużo 😉 Co tam, że połowy nie noszę 😀
A co do czapraków, to pewnie też bym oszalała, gdybym miała swoją szkapę 😀 Jeżdżę raz w tygodniu i mam 3 szmaty, ale ciągle przeglądam nowe 😀 Taki trochę 🚫
Orientuje się ktoś może co ile deezee ''uzupełnia'' magazyny?  jestem chętna na te buty http://deezee.pl/obuwie_damskie/koturny/rajni_dz5239_black_koturny.html ale nie ma 37  🤔
Kamita, tego nie wie nikt, najlepiej do nich napisać, ale to nie daje Ci gwarancji, że się dowiesz...
Miałam ten sam problem, napisałam i... dostałam odpowiedź, że wszystko zależy od producenta i nie są w stanie mi powiedzieć kiedy i czy w ogóle będzie rozmiar  👿
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 stycznia 2013 21:05
Czy widział ktoś z was te buty w Zarze?

U mnie w Łodzi niestety chyba wszystkie się sprzedały przed wyprzedażami  🙁
u mnie akcja "kozaki"
i tak:
albo brzydkie jak noc
albo koszmarnej jakości
albo numeru nie ma
albo cena powala
👿

Potrzebuje eleganckie kozaki, na płaskim obcasie, ładnie dopasowane na szczupłą łydkę
😵
Epikea mission impossible :P Moja mama szuka takich od 2 lat, każde odstawały przy łydce. W końcu kupiła na obcasie 😁
u mnie akcja "kozaki"
i tak:
albo brzydkie jak noc
albo koszmarnej jakości
albo numeru nie ma
albo cena powala
👿

Potrzebuje eleganckie kozaki, na płaskim obcasie, ładnie dopasowane na szczupłą łydkę
😵

Sprawdz w Gino Rossi - tym bardziej teraz, kiedy zaczely sie wyprzedaze 🙂 ewentualnie Kazar, tez sa przeceny po 50% 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
02 stycznia 2013 16:20
Moje dziś przyszły  😜 zamówione na spontanie ale nie żałuję  😜 

Zdjęcie mogą nie oddawać 100% koloru, bo światło złe i jakość komórkowa  😉



szukam wiśniowych, lakierowanych czółenek. ktoś gdzieś widział? w wojasie są na zbyt cienkiej szpilce, a w venezi open toe, a wolałabym zakryte
kliknąć ?  🤔 🤔

Chyba Cię bóg opuścił .....
Dodo - jeśli to do mnie, to nie, chyba nie opuścił, do Kościoła chodzę, więc nie widzę powodów.
Pursat   Абсолют чистой крови
03 stycznia 2013 20:43
whitemoon071, jeśli ci się podobają - bierz. Nie ma co się oglądać na innych, naprawdę. Ale jeśli już pytasz - ja bym nie kupiłam, ewentualnie jakby były czarne i bez lakieru. 🙂 Ile za takie buty trzeba dać? 😉 Bo śliczne sportowe koturny z ćwiekami są teraz w Zarze.
whitemoon ja bym klikała, widzę je jako mocny akcent wraz z czerwonymi ustami. Pasuje do Jessie J  😉
Pursat - 104 zł. No właśnie czarne kurcze są, ale nie ma jak zwykle numeru mojego...  Btw - Jessie J, jak widać..  😍 😍
e tam , moda zaraz przeminie , nie kupuj  🙂
Naciau - a na co ma minąć? Bo jeśli chodzi o 'sportowe' koturny to te na takie właśnie nie wyglądają jak niektóre teraz modne, a buty za kostkę to ja noszę 3/4 roku🙂
każdy ma inną wole  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 stycznia 2013 21:07
Dla mnie te buty wyglądają jak koszmarki, które ma na nogach co druga dziewczyna bo są modne  😉 Ale jeśli to Twój typ to bierz, nie patrz na innych  😉
No właśnie nie wiem, bo niby kasę mam, ale jak nie kupię to mam wrażenie, że płakać nie będę :P Więc chyba odpuszczam i szukam czegoś innego 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 stycznia 2013 21:18
Jak nie będziesz płakać to nie bierz, ja mam pół szafy zawalone butami które po prostu "musiałam mieć" a kilka dni później już niekoniecznie i tak sobie leżą i się kurzą  😉
Czy mógłby mi ktoś polecić stronkę internetowa gdzie dostane TANIE buty,najlepiej kozaki ale w dużych rozmiarach (42 )??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się