Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

hszonszcz   wredny hszonszcz.
05 stycznia 2013 11:39
Co do "psokoni"znalazłam na jakies stronce:


wątek zamknięty
ritowska88   Z moją słodką . ; )
05 stycznia 2013 11:43
Nie wiem czy uprząż jest stabilna , po zdjęciu raczej tego nie ocenisz . xd
Ale koń jest przepiękny  , idealny grrr.  😍 😍 😍 😍

[b]koniaraw [/b] no to super że w tamtej stajni zagościł porządek , mam nadzieję że już na zawsze !  😉
wątek zamknięty
Właścicielce tego konia zwracałam uwagę już parę razy, żeby nie pozwalała temu klocowi skakać po tym biedaku. Pal sześć, że bez kasku, bo jak na łeb spadnie, to i tak mu to już nie zaszkodzi, ale znowu biega mu po nerkach  😵
wątek zamknięty
ritowska88   Z moją słodką . ; )
05 stycznia 2013 21:41
Ma on fotobloga ? Z chęcią bym obejrzała . .  🏇
wątek zamknięty
Fotobloga nie ma, ale za to ma konto na fb, parę ciekawych kwiatków tam można by było znaleźć.
wątek zamknięty
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=152488088232309&set=a.150245431789908.35342.100004133559305&type=1&theater

Moja znajoma...klacz ma dopiero 1 rok i 10 miesięcy,a dziewczyna już się chwali,że kobyła przyjęła wędzidło. Najlepiej poczytać komentarze pod zdjęciem -.-
wątek zamknięty
Jiska, zawartość chwilowo niedostępna 👀.
wątek zamknięty
Kurcze niestety trzeba być zalogowanym na facebooku,żeby zobaczyć.
wątek zamknięty
jestem zalogowana i też niedostępna 😉 wstaw samo zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 stycznia 2013 21:58
Jestem zalogowana na fb a mam tak samo jak akselka
wątek zamknięty
Ze zdjęcia zbyt dużo nie można wywnioskować...ponieważ jest okropnej jakości. Wstawię też część komentarzy. W dalszej konwersacji można wyczytać,że klacz ma iść na Służewiec na tory...podobno 🙄
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 stycznia 2013 22:04
Trzeba mieć w znajomych żeby widzieć
wątek zamknięty
Misskiedis nie trzeba właśnie...bo sprawdzałam z konta chłopaka czy się ładuje i się włączyło,pomimo,że nie ma jej w znajomych. Nie wiem czym to może być spowodowane.🙂
wątek zamknięty
tym, że zdjęcia mogą oglądać np znajomi znajomych. Też kilka razy się już zastanawiałam nad tym.
wątek zamknięty
A ja mam dostęp, przeczytałam i szczena mi opadła z braku jej wyobraźni i odpowiedzialności ! JA święta nie jestem, zdarza się, że jeżdżę bez kasku, ale jakby nie patrzeć po tylu latach jednak konia swojego już znam i wiem na co go stać. Ale wsiadać na takiego młodziaka (co jest kolejną głupotą) bez kasku... no super !  🙇
wątek zamknięty
Czyli ona siedzi na rocznym koniku?
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
05 stycznia 2013 23:31
breakawayy, dokładnie 1 rok i 10 miesięcy 😉
wątek zamknięty
No to prawie dwa... Biedne zwierzę  🙄
wątek zamknięty
http://www.wiocha.pl/822816,Stroic_sobie_zarty_z_martwego_stworzenia  że ja nie wpadłam na pomysł zrobienia sobie takiej uroczej foty  🤔
wątek zamknięty
a ten źrebol po prostu nie śpi?
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 stycznia 2013 10:06
Pewnie śpi, a zdjęcie zrobione dla zabawy/ na pamiątkę 😉
wątek zamknięty
ritowska88   Z moją słodką . ; )
06 stycznia 2013 10:12
A można o linka do fejsa naszego męskiego kwiatka?  :kwiatek:
Z Dziewczyny kwiatek a nawet kwiatuszek .  😂
A jeżeli chodzi o focięę z tym źrebaczkiem , wydaje mi się że malec po prostu śpi a słit kuniareczka chciała focię na pamiątkę .  🤔wirek:
wątek zamknięty
Ależ proszę: http://www.facebook.com/kamil.murawski.988/photos_stream
zwłaszcza, że pojawił się kolejny kwiatuszek: fb męskiego kwiatka - czyli udana próba skrócenia linku 🙂
POŻERAJCIE  🏇  😁

Edit: he he, dzięki dziewczyny, udało się  :kwiatek:
wątek zamknięty
kosteczka skróć link  😉 Tez myślę,że on śpi.
wątek zamknięty
Edy, uwierz mi, że bardzo chętnie bym to zrobiła, gdybym wiedziała jak, ale jak długo tu siedzę, to jeszcze nie udało mi się tego opanować. Mała podpowiedź nie była by zła  :kwiatek:
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 stycznia 2013 10:29
[code][url=link]klik (lub inny tekst który się wyświetli) [/url][/code]
i link skrócony 😉 Zamiast przepisywać możesz kliknąć w i podopisywać co potrzebne
wątek zamknięty
ritowska88   Z moją słodką . ; )
06 stycznia 2013 11:11
MIĘĘĘSKI kwiatek <lol2> . . .  😂 😂 😂
wątek zamknięty

A tak w moich okolicach układa się młodziaki -.-
Wgl cała ta stajnia to kwiatek zaczynając od złego zakładania ogłowia po niedawanie owsa koniom które są 'szalone'.
+ wsadzanie uczących się dzieci na lonże na konia który ma munsztuk z zapiętymi czankami w pysku, dziecko właścicieli bawiące się w instruktora ( prowadzenie normalnej jazdy na lonży itp przez dziecko które jeszcze malo co potrafi)
I wiele innych tego typu pomysłów właścicieli.
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 stycznia 2013 14:59
Lenii- a co jest złego w nie dawaniu owsa koniom, jeśli go nie potrzebują? W Takim razie jestem kwiatkiem, bo nie daję dzikusowi owsa. I daję garść kiszonki (na kursie uświadamiano mnie, że nie można koniom dawać  🤔wirek🙂. Gorszym kwiatkiem jest dawanie za dużo owsa (spotkałam się z dawaniem pół metalowego wiadra owsa koniom niepracującym).
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 stycznia 2013 15:53
Też nie widzę nic złego w nie dawaniu owsa. Są konie którym faktycznie odbija po owsie...(min mój, tylko że mnie stać na zastępowanie owsa paszami ale nie wszyscy mają taki komfort...) Jeśli koń ma enerwie, nie spada z masy gdy "żyje tylko na samym siania to dlaczego nie ?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.