Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

[quote author=horse_art link=topic=485.msg1662296#msg1662296 date=1358955329]
wpisalam w końcu jakiś kod londyński pocztowy i mi się pokazalo. mam nadieje, że to w calym kraju a nie tylko tam gdzie wpisalam (bo niewiem gdzie) 😉
[/quote]

pod tą ramką do wpisania kodu była jeszcze opcja by to ominąć 🙂
Kurde te derki chybabeda tylko niebieskie? Bo ja odczytuje na ipadzie ta strone i sie zwiesza caly czas. Ale one sa super tanie i te czapraki tez. Tylko ten niebieski srednio mi pasuje🙁
Ja bym bardzo prosiła o derkę, jakby ktoś był w lidlu  :kwiatek:
Te derki są w rozmiarze 135. Ktoś przymierzał derke na konia który nosi taki rozm i nie leżała zbyt dobrze.

no też włąsnie kojarzę, że sie źle układa...
ale za tą cene... ja bym sobie przerobiła na treningową z osłoną nóg (własnych) 😀

zaraz wystosuje maila do znajomych z uk 😉
A ktoś ma może fotkę jak te czapraki lidlowskie wyglądają pod siodłem? To jest DL?
Te derki są wąskie w klacie, na Horsa noszącego normalnie 125-135 była za wąska 🙁. Ale jako treningówka, czy na zawody super się nadaje 🙂.
pokora93, w necie mam tylko takie zdjęcie, pod skokówką, może coś tam ujrzysz 🙂.
Ja gdzieś mam foty.. gdzieś..
Ale Thymos ma  u siebie w galerii- mam nadzieję, że nie będzie zła za wstawienie tutaj  :kwiatek:

http://re-volta.pl/galeria/album/3162
a jakość ok? czy do wywalenia/ na wyłożenie psu/myszom posłania po 1 praniu?

bo wysyłam maile do 2 osób, może 2 komplety będą 😉
Do tej pory używałam kilkakrotnie, prałam ręcznie jak i w pralce. jakość ok, no tylko jak pisałam takie trochę jakby sztywne są jak DLA MNIE.
dzięki 🙂
czyli dają rade.
poza tym, za 15 zł nawet na raz fajne 😉
Tak to są  fajnie uszyte, na pewno długo wytrzymają. No ale  nie są to czapraczki  "mięciusie" w dotyku. Ale się opłaca kupić.

Wstawiam zdjęcia derki:
http://re-volta.pl/forum/index.php?topic=75844.0
czy ktoś będzie miał możliwość zamówić?
Dało by radę się pod kogoś podpiąć??  :kwiatek: :kwiatek:
esef, jak się obie osoby , które poprosilam zgodzą, rusza tyłki, pojdą i przywiozą/przyślą - jeden kpl może być twój 🙂
horse_art a dałoby rade jeszcze jeden komplecik + derkę dla mnie? ;> bo moja Londyńska znajoma nie odpisuje i obawiam się że do jutra już się nie odezwie 🙁
to ja dwa czapraki (dowolne) i jedną derkę ale małą jakby była!!! Taką na hucuła/konika polskiego!!!
kto wie - może i ja coś 'zgarnę' ale zamówień nie zbieram - jeśli derka by mi w łapki wpadła to będę mogła odsprzedać (raczej na mojego wielkokonia za mała by była), a jeśli czapraki to już zależy jak mi się spodobają /o ile cokolwiek mi kupią/
horse_art jeśli byś chciała jakieś większe zamówienia przyjmować, to ja też bardzo chętnie bym się dołączyła z prośbą o te dwa czapraczki i derę  :kwiatek:, chociaż przypuszczam, że nie każdy Lidl ma ich pełny magazyn i aż tyle komplecików nie będzie
Ja jestem bardzo chętna na derę,o ile jest w innym kolorze niż niebieska  :kwiatek:
Będzie ktoś zamawiał? Ja bym wzieła ok 6 czapraków i z dwie derki
haha 😀

dobra... to wystosuje maila do tej drugiej kolezanki (jesli jest na miejscu to ma napewno dużo czasu na zwiedzanie lidli) czy by mogła zakupić kilka sztuk i wysłać 🙂


konkretnie brązowe czy niebieskie czy obojętnie? co bedzie to będize?
dla mnie obojętnie!! Tylko z derką rozmiar - mała!
rozmiar jest jeden - 135 cm, waska w klacie - szyi Sisisa, pisala. ale ona ma konia (kn) z byczym karczychem - tak sobie myśle, że i moje się mogą nie zmieścić (też słonie) 😉 ale będzie na trenigówke czempiona ;D
takie huculy/kn noszą 125-135 - bedzie dobra....

no mam nadzieje, że dziewczyny mi kupią cokolwiek ;/
horse_art mysle ze mozesz je poprosić zeby wykupiły wszystko co jest - chętnych pewnie nie zabraknie a wysyłka taniej wyjdzie! 🙂 JA bym prosiła 2 czapraki w miarę możliwości w 2 różnych kolorach i 1 derkę, ale jak bedzie 1 kolor to też nie ucierpię 😀
to jak by się udało i ja 😀 2-3 czapraki , kolor obojętny. Tylko DL?
horse_art Ja też myślę, że gdyby znajomi chcieli kupić więcej to na pewno chętni się znajdą. Np. ja chętnie kupiłabym taki czapraczek albo i dwa gdyby komuś za dużo zostało  😁 Wszystko jedno jaki kolor, za tą cenę 🙂
horse_art mysle ze mozesz je poprosić zeby wykupiły wszystko co jest - chętnych pewnie nie zabraknie a wysyłka taniej wyjdzie! 🙂 JA bym prosiła 2 czapraki w miarę możliwości w 2 różnych kolorach i 1 derkę, ale jak bedzie 1 kolor to też nie ucierpię 😀


też mi się tak wydaje bo jak teraz myślę to może 3 czapraki i 2 derki jakby były?
ja najchętniej 2 różne czapraczki i derka 😀
Ja też chętnie 2 czapraczki jeśli ktoś byłby tak miły..... 😀
Sisisa, siwaaa dzięki, cośtam widać na zdjęciach 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się