telefony komórkowe

Bay, moja siostra kupowała ajfona 5 bez umowy i wszystko jej śmiga, ale jeszcze dopytam 😉
karolinaaa, dziękuję :kwiatek: możesz dopytać i mi napisać, ale dostałam odpowiedź od źródła, pracownika iSpota, że w dużych sieciach typu Orange itp wszystko działa 😀
Potrzebuję pomocy.

Próbuję podłączyć moją Nokię Lumia do programu Zune, lecz program nie widzi że jakikolwiek urządzenie jest podłączone. Telefon na kompie otwiera mi się programem Windows Phone.. Czy ktokolwiek wie co mogę zrobić żeby móc zarządząc multimediami w Zune? Czemu ten program nie widzi mojego telefonu?
Bay, dopytałam i się okazało, że kupiła go w salonie sieci Play jednak, mówiła mi, że kupuje telefon bez abonamentu, więc automatycznie skojarzyło mi się z iSpotem, a tu niespodzianka. 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
27 stycznia 2013 13:31
Czy jest znacząca różnica między iphonem 4s a 5? Czy warto płacić ten 1000zł więcej?
In.   tęczowy kucyk <3
27 stycznia 2013 14:16
Wg mnie nie. Lepiej 4s, jezeli jest tak duza roznica w cenie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 stycznia 2013 15:09
efeemeryda, nie warto,tym bardziej,ze we wrześniu wchodzi 6 🙂
500 zł różnicy, nie 1000 😉 a na allegro jeszcze mniej, więc ja bym brała 5, co z resztą robię 😀
zdecydowanie 5 lepsza od 4s. Ja bym pomyslala nad abonamentem w play - maja super oferte na 5 😉

A ja z kolei czekam na Samsunga Galaxy S 4  💘

wychodzi juz w kwietniu  😅



efeemeryda   no fate but what we make.
27 stycznia 2013 16:22
http://www.mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony_smartfony?query=iphone  tutaj widzę tysiąc  😉
co do oferty w playu to mam już przedłużoną umowę i co to za oferta z abonamentem za 200zł, nie potrzebuję tyle ;p
Na apple.pl masz 4s za 2399, 5 500 zł drożej.
Moj P. ma abonament 160zl i za 5 placil 300zl 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
27 stycznia 2013 16:28
ale ja absolutnie nie potrzebuje takiego abonamentu  :kwiatek: obecnie mam 75zł i w zupełności mi wystarcza.
Kajula, ale cudowny!! Ale na razie nie wymienię mojej SIII na żadną inną 😀
efeemeryda   no fate but what we make.
27 stycznia 2013 17:48
Pomijając czy to 1000zł czy 500zł różnicy, to czym te modele się różnią? tzn. czy te różnice są jakieś znaczące i ważne?
Wystarczy poczytać.... http://www.apple.com/pl/iphone/compare-iphones/
jak dla mnie jedyna znacząca różnica to procesor, tak to żadnej (wiadomo- grubość, wygląd)
Dzisiaj stałam się dumną posiadaczką Nokii Lumia 920. Jest absolutnie piękna i rewelacyjnie wykonana, widać, że to nie jest tani plastik. Poduszka ładująca Fatboy genialna  😜
Wcześniej miałam HTC, a jeszcze wcześniej SE - to mój pierwszy smartfon na Windowsie i wielki powrót do Nokii po latach. Jestem baaaardzo zadowolona póki co!
Tylko szkoda, że nie mam karty micro SIM 😉 Jutro muszę podskoczyć znowu do salonu.
dempsey   fiat voluntas Tua
02 lutego 2013 16:11
Hiacynta, niech służy 🙂

Ja z kolei (jak co dwa lata) sporo czasu zmarnowałam zastanawiając się, czy może jednak wreszcie przesiąść się z ukochanych starych nokii na jakiś "współczesny" i "normalny" telefon dotykowy z miliardem opcji itp.
Już prawie się zdecydowałam że wezmę od nich Nokię C5-00 (bo jednak do dotykowego ekranu się chyba nigdy nie przekonam) i zostawię sobie i będę miała nowy telefon i w ogóle hoho.
No ale jak to ja, z samego rana w dniu podpisania umowy zmieniłam decyzję. Wzięłam jak zwykle najnowocześniejsze cacko spośród oferowanych mi przez sieć. Jak zwykle sprzedam to na allegro i jak zwykle będę sobie rozmawiać przez starą dobrą metalową nokię z zeszłego wieku. A zdjęcia będę robić aparatem.
Nie jestem targetem zdaje się 😉
Dempsey do dotykowego ekranu bardzo łatwo się przyzwyczaić. Sama się go bardzo obawiałam, a teraz mi się to suwanie palcem po ekranie bardzo podoba 🙂
A jaki w końcu wzięłaś?  👀
Dzisiaj stałam się dumną posiadaczką Nokii Lumia 920. Jest absolutnie piękna i rewelacyjnie wykonana, widać, że to nie jest tani plastik. Poduszka ładująca Fatboy genialna  😜
Wcześniej miałam HTC, a jeszcze wcześniej SE - to mój pierwszy smartfon na Windowsie i wielki powrót do Nokii po latach. Jestem baaaardzo zadowolona póki co!
Tylko szkoda, że nie mam karty micro SIM 😉 Jutro muszę podskoczyć znowu do salonu.


Tez byłam w salonie żeby wymienić. Jak wrażenia z windowsa w telefonie? Dla mnie ogólnie wypada na plus oprócz:
- Jak można stworzyć telefon w którym się trzeba namęczyć żeby ustawić własny dzwonek?? Na smsy w ogóle się nie da, te co są, są masakryczne.
-Gdy słuchasz muzyki ustawiasz głośnosć, gdy skończysz słuchać i odłączysz słuchawki, głośność dzwonka jest taka sama jak ta ustawiona podczas słuchania, czyli jak dla mnie za cicho.. I później jest afera że nie odbieram :P
- Nie ogarniam tworzenia playlisty... Jak rozumiem jest tylko opcja stworzenia jej według jednego wykonawcy, i jeszcze bez wpływu na kolejność utworów (jest też opcja że jeszcze tego nie ogarnęłam)
dempsey   fiat voluntas Tua
02 lutego 2013 22:17
Dempsey do dotykowego ekranu bardzo łatwo się przyzwyczaić. Sama się go bardzo obawiałam, a teraz mi się to suwanie palcem po ekranie bardzo podoba 🙂
A jaki w końcu wzięłaś?  👀

Sony Xperia Miro

Nie, to chyba nie dla mnie. Poza tym ja po prostu nie chcę mieć drogiego telefonu. Coś, co kosztuje ok. 1000 zł i w razie naprawy trzeba zapłacić 600 zł np., i trzeba uważać żeby nie upadł, i trzeba nauczyć się obsługi bo jest kompletnie inna niż w tradycyjnej komórce, i choćby nowe dzwonki uruchomić i wgrać jakieś aplikacje bo są takie ciekawe i niezbędne do szczęścia..i..i.. No ja jestem anty-gadżeciarz i już. Poza tym nie mam na to wszystko czasu. Mój telefon jest ok - działa i o to chodzi.
No fakt, te telefony na pewno nie wytrzymają tyle upadków, ect co stare np nokie. Ale ja tez antygadzeciaż, a jednak jakoś ogarnęłam LG.  I w sumie to mogę powiedzieć, że mimo iż wieeellu funkcji pewnie nigdy nawet nie użyję to niektóre ma na prawdę bardzo przydatne. Zanim się zdecydujesz go sprzedać- pobaw się nim, może Ci się jednak spodoba 🙂
xxagaxx
witam, w lumi można zmienic i dzwonek sms i połączenia,ale  tylko przez program zune, trzeba ring tone ustawić , ja mam lumie i zebym skakała pod sufit-to raczej nie następnym zakupem będzie samsung s3:_)))
No fakt, te telefony na pewno nie wytrzymają tyle upadków, ect co stare np nokie.


Ja akurat się miło zdziwiłam w przypadku iPhone'a (4s, nie wiem, jak inne). Przez całe życie miałam nieśmiertelne Nokie, a że jestem urodzona pod znakiem Dziurawych Rąk, to bałam się, że iP rozwalę po tygodniu. Tymczasem przeżył 2 miesiące pracy w stajni, upadek na kafelki, kostkę brukową, panele, kąpiel oraz lot koszący ze schodów z odbijaniem się od stopni w pakiecie (wypadł mi z ręki trzymanej nad głową, w dodatku z 'odrzutem', bo wkładałam łapę w rękaw i mi telefon... no, odleciał). Nie ma śladu.  😁

Kiedy wychodzi Galaxy S4? Bo moja babcia chce kupić 3, a może przekonam ją, żeby poczekała na 4, wygląda ekstra!
xxagaxx
witam, w lumi można zmienic i dzwonek sms i połączenia,ale  tylko przez program zune, trzeba ring tone ustawić , ja mam lumie i zebym skakała pod sufit-to raczej nie następnym zakupem będzie samsung s3:_)))


smsa się nie da. Chyba że "rozblokujesz" telefon, cokolwiek to znaczy. Ja wzięłam nokię tylko dlatego ze od zawsze posiadam nokie. Nie chciałam brać czegoś innego, nauka obsługi całkiem nowego telefonu wydawała się przerażająca. Niestety lumia to już nie nokia jak dla mnie. Mogłam wciąż iphona, ale gdy porównywałam oba telefony, lepiej wypadała (dla mnie) lumia.

Gdyby nie małe wpadki, które dla mnie nie są takie małe, byłabym naprawdę zadowolona z tego telefonu.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 lutego 2013 23:54
Od 2 tygodni mam LG L5. zastanawiałam się między nokią lumią, htc a blackberry, ale pozostałam wierna androidowi i LG. Jak na razie pełen zachwyt - działa bez zarzutu i bateria trzyma dość długo jak na smartfona z dużą ilością gadżetów na pulpicie.
Jako, że u mnie w domu same i phone mogę się wypowiedzieć. Mamy w domu 4, dwie 4s i 5. 4s zdecydowanie wygrywa. Piątka niestety ma inną wtyczkę i tu pojawia się problem jeśli ma się resztę urządzeń Apple obsługujących starą wtyczkę  😉 Myślę, że nie warto dopłacać bo jak już ktoś napisał - za moment będzie 6.
Pękła mi dziś szybka w moim smartfonie...to było do przewidzenia znając moje szczęście do telefonów.
In.   tęczowy kucyk <3
03 lutego 2013 07:26
tulipan, mi sie najbardziej podobaja reklamy, ktore po kolei pokazuja funkcje iphona5. Tylko nikt nie wspomni, ze 4s tez ma te funkcje :p
ash   Sukces jest koloru blond....
03 lutego 2013 09:23
Po raz kolejny nie polecam LG!!!!
Już drugi raz jest w seriwsie, a telefon ma tylko pół roku.
Po raz kolejny nie działa aparat, telefon się wiesza, a czas reakcji na dotyk jest długi.
Masakra!!!!!
Czy punkt, w którym oddaje telefon na naprawę gwarancyjną nie powinien dać mi telefonu zastępczego?????
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się