NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Miałam dostać potwierdzenie na wysyłkę czapraka, pieniędzy,etc. Nie dostałam na nic. Teraz będziesz czarowała policję.
Jeśli do tego czasu pieniądze nie pojawią się na poczcie to trzeba składać reklamacje :-/ czy numer się zgadza? nie zrobiłam błędu w cyferkach?
pantofel  musisz bardziej się starać ,żeby nie robić błędu w cyferkach !!!!!!.
Zawracasz ludziom du....  wstrzymujesz sprzedaż i wiecznie piszesz ,że wysyłasz pieniądze . Do mnie nic nie doszło od miesiąca, dobrze ,że sprzedałam towar już dawno . Nie masz kasy więc nie zawracaj głowy innym , może ktoś tez potrzebuje pieniędzy ? a robiąc Ci przysługę potem wychodzi jak wychodzi  😉 
zaretino - chciała kupić kaloszki, zeszłam z ceny, uzgodniłam, bo najpierw chciała wymiany, nie zgodziłam się, potem na moje pytanie kiedy otrzymam przelew, nagle że szpital, brak kodów do banku itd, i że już wysyła i następnie brak kontaktu, brak logowania, a dzisiaj info że nie sprawdzała poczty, że wysyłała wiadomość i nie wie czemu nie doszła, że  kaloszków nie weźmie. Niepoważna, dlatego przestrzegam


chciałabym tylko sprostować,że nie CHCIAŁAM WYMIANY,tylko zapytałam czy wymiana też Panią interesuje,odpowiedziała Pani,że tylko sprzedaż i na tym przystanęło.Po 3 dniach od wysłania mi danych upomniała się Pani o przelew.(Odnośnie kodów)napisałam,że muszę isc do banku zrobić przelew,bo nie mam dostępu do internetowego,z braku kodów. Wiadomość że przepraszam,ale jednak ich nie wezmę,wysyłałam, (fundusze jakie mialam byłam w związku z zaistniałą sytuacją przeznaczyć na coś innego).Nie logowałam się kilka dni przez wypadek,który miałam,jeśli pani chce mogę wysłać wypis ze szpitala (na prawdę byłam w kiepskim stanie i wypadek przysporzył mi sporo problemów,którymi musiałam się zająć,stąd brak mojego wchodzenia na re-volte,czy wychodzenia z domu),niestety nie zapisują mi się wysłane wiadomości. Być może coś się stało,że wiadomość nie dotarła,w każdym razie przeprosiłam Panią za zamieszanie.
Z tych samych przyczyn niestety narobiłam zamieszania użytkowniczce OTI w związku z ochraniaczami - jest mi strasznie głupio z tego powodu,bo nie zwykłam nikogo oszukiwać,czy traktować niepoważnie.
Przykro mi,że wypowiedziała się o mnie Pani (Maxowa) tak jak o tych dzieciakach,które dodatkowo są bezczelne i na prawdę olewają.Niech mi Pani wierzy,że zdarzają się w życiu takie sytuacje,których się nie planowało. Przykro mi,że tak wyszło,przeprosiłam,nie byłam ani chamska,ani bezczelna,miała Pani prawo być na mnie zła,ale proszę nie osądzać z góry jako NIEPOWAŻNĄ,bo sytuację Pani wyjaśniłam,a przynajmniej się starałam...
zaretino -  pisałaś do mnie cały poniedziałek 21.01.2013 ,  że kupujesz kaloszki, itd.  czyli po wypadku ? szczerze to nie rozumiem zbytnio, nie wpisuję na listę aczkolwiek wpisuję osoby blokujące towar

Twoja wiadomość 3 dni później, czyli w czwartek

« Wysłane do: (Odbiorcy nieujawnieni) : Styczeń 24, 2013, 13:13:13 »
« Na tę wiadomość już odpowiedziałeś lub przesłałeś ją dalej. »
Odpowiedz cytując Odpowiedz Usunąć tę wiadomość
witam,prosze o cierpliwosc. w niedziele mialam wypadek,nie miaam mozliwosci odblokowac konta internetowego,dopiero wczoraj mi sie udalo,zaraz postaram sie zrobic.


Dopiero tydzień później , kiedy nadal nie miałam przelewu, czekałam na info, odpisałaś że wysłałaś mi przecież wiadomość, a na volcie się wtedy nie logowałaś- dlatego, że sprawdzałam to codziennie  - to nie bardzo rozumiem, kiedy pisałaś wiadomość, która nie dotarła



Nie mam głowy wertować tych wiadomości i sprawdzać dat,napisałam jak wyglądała sytuacja.Tak czy inaczej był to wynik sytuacji w jakiej sie znalazłam po wypadku. Przeprosiłam jeśli sprawiło to problem. Nie miałam zamiaru nikomu namieszać.
W zwiazku z uzytkowiczka, ktora miala wiele kont posluze sie niepelnymi prawdziwymi danymi. Osoby, ktore mialy z nia do czynienia na pewno poznaja 🙂 Mianowicie chodzi o Wiktorie B. z Gorzowa Wlkp. Sprawe uwazam za zamknieta. Po dlugich (niezbyt przyjemnych rozmowach) udalo mi sie odzyskac pieniadze. Mam juz potwierdzenie o doreczeniu przesylki. Mimo to bardzo przestrzegam wszystkich przedWiktoria B. lub Arturem B. z Gorzowa Wlkp. Jesli ktos ma z nimi problemy. To jedyna rada jest stanowczosc, dobre znanie prawa ogolnie, prawa konsumenta oraz prawa skarbowego 🙂
podczas transakcji z użytkowniczką zaretino nie miałam żadnych problemów. Kontakt super, błysk przesyłka.
Informuję wszystkich zainteresowanych o finiszu sprawy z użytkowniczką Pantofel. Wczoraj przyszedł do mnie przedmiot sporu, długo oczekiwany czaprak,wysłany 23-ego lutego o godzinie 15 (czyli po moim wpisie w wątku). Dziś dodatkowo dostałam zwrot pieniędzy za niego (!!). Pieniądze odsyłam i na tym dla mnie kończy się ta zawiła sprawa.
Nie polecam użytkowniczki 3 foule i w górę (jako kupująca)- zwyczajnie niepoważna
Z przykrością wpisuję użytkowniczkę krecikowo, niepoważna osoba, pod koniec stycznia zarezerwowałam jej czaprak do połowy lutego, co prawda nie byłam do tego przekonana, więc zaznaczyłam, że zarezerwuję go tylko wtedy, jeśli jest na poważnie zainteresowana i nie będzie akcji tego typu, żeby niepotrzebnie nie blokować przedmiotu na dłuższy czas, o który pytały się w międzyczasie inne osoby. Oczywiście, nie będzie czegoś takiego, bierze na 200%, więc się zgodziłam - widzę, że bywa na forum i na pewno czytała moje wiadomości, ale odzewu brak. Nie polecam.
Zastanawia mnie, dlaczego po prostu nie można napisać wprost, że jednak się rezygnuje? To byłoby o wiele lepsze, niż totalne olewactwo...
- dla maargor Edit. Sprawa wyjaśniona, przelew dotarł.
miał ktoś z was problem z użytkowniczką arkadia ?
od grudnia, kiedy wpłaciłam pieniądze nie mogę się doczekac na moją paczkę z kompletem anky aquarius. Piszę masę wiadomości dzień w dzień... Ostatnio była aktywna 25 lutego (dzień przed wysłałam chyba ze 3 wiadomości) i nic. Kurcze 230zł piechotą nie chodzi. Fajny prezent na gwiazdkę sobie zobiłam.. Serio.  😵  🤔
Picaros ja bym na twoim miejscu sprawę zgłosiła na policję. Bo to już jest tylko i wyłącznie kradzież..  🤔wirek:
Picaros, podaj namiary - miejscowość
może ktoś mieszka gdzieś blisko
[quote author=_megi_ link=topic=5367.msg1705567#msg1705567 date=1362343714]
Picaros ja bym na twoim miejscu sprawę zgłosiła na policję. Bo to już jest tylko i wyłącznie kradzież..  🤔wirek:
[/quote]

ja również. Takie coś trzeba piętnować !
chciałam dodać  domi22nika do nieuczciwych.. Umawiałam się na wymianę czambon- ogłowie Dostałam linka do jej galerii ze zdjęciami głowia itd. Miała wysłać mi kompletne ogłowie z wodzami ( co wcześniej ustaliłyśmy) Ja od razu wysłałam czambon, a po ogłowiu początkowo nie było śladu, użytkowniczka kręciła, że wysłała ale wróciło do niej, poprosiłam o potwierdzenie nadania paczki- czekałam kilka dni, bo zawsze "coś". Po 2 tygodniach faktycznie ogłowie doszło, lecz trochę niekompletne          ( brak wodzy i skośnika)  Po całej sprawie nie logowała się na re-voltę( myślę sobie, ok, bywa) nie odpisywała na wiadomości.. Więc weszłam sobie w link galerii, który wcześniej od niej dostałam.. tam zdjęcie owego czambonu na sprzedaż po cenie wielokrotnie większej niż nowy, ale to już w sumie nie moja sprawa.. tam zostawiłam jej wiadomośc, o niekompletnej paczce ( naiwna myślałam, że może to przez pomyłkę) na drugi dzień odpowiedzi brak, a  zarówno komentarz jak i zdjęcie czambonu usunięte.. Nie żebym jakoś strasznie ucierpiała na tej wymianie, przeżyję, ale przykro kiedy ja dokładam wszelkich starań ze swojej strony, a ktoś to po prostu olewa. Piszę żeby ostrzec przed wymianą z ta użytkowniczką,  oby nikt nie dał się wrobić
Jakiś czas temu wystawiłam w ogłoszeniach na re-volcie siodło ujeżdżeniowe KenTaur elektra za 2600zł. Pozbywałam się ulubionego siodła ponieważ mam spore kłopoty finansowe, utrzymanie koni i szkoła prywatna pochłaniają sporo kasy.
Szybko odezwała się zdecydowana re-voltowiczka (nicku jeszcze nie wymienię). Umówiłyśmy się że wyśle mi połowę pieniędzy, ja wyślę siodło, wtedy dostane resztę pieniążków i doślę papiery siodła.
Po 2 dniach na konto wpłynęła połowa kwoty, wysłałam siodło, dostałam odpowiedź że jest świetne, pasuje i zostaje. Od tej pory nie mogę się doczekać reszty pieniędzy, minął już miesiąc. Kobieta nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości. Moim błędem jest to, że nie spisałyśmy umowy.
Wie ktoś może jak odzyskać moje pieniądze (duża kwota bo 1300zł).
Proszę o rady  :kwiatek:
Błędem było to, że umówiłaś się na przelanie tylko połowy środków, trzeba było przelać całość. Oczywiście to nie tłumaczy tej osoby z tego, że nie oddałą ci reszty pieniędzy. Na twoim miejscu jak najszybciej napisałabym o kogo chodzi, na volcie na pewno jest ktoś kto ją zna, lub zna kogoś kto ją zna i wtedy można zacząć działać!
Verbella, a gdzie ustalałyście raty? Na piśmie czy na gębę? Co napisała ta osoba w tytule przelewu?
Raty ustalałyśmy przez wiadomości na re-volcie, resztę sms-owo, wszystkie wiadomości zachowałam. Mam też kwitek z potwierdzeniem wysłania paczki, więc jakiś dowód jest.  W tytule przelewu było wpisane 'kaucja siodło'.
Nieuczciwa re-voltowiczka to hate me! . Może ktoś ją zna lub ma z nią kontakt ?
jak masz wszystkie potwierdzenia -zgłoś na policję
Też tu brałam siodło na raty i spłacałam nawet w kilkurazowych przelewach więc nie wszyscy są nieuczciwi 😉
Z jakiej miejscowości jest ta kobitka?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
18 marca 2013 14:38
wysyła się grzecznie info o tym ze jak nie będzie pieniędzy na koncie do tego i tego dnia, to sprawa trafia do sadu, listem poleconym
potem się bierze wszystko co się ma w tej sprawie i idzie się na policje
potem idzie się do prawnika, pisze pozew, składa w sadzie, z wyrokiem idzie się do komornika
o koszty się nie martw, bo pokryje ta co oszukała  🤔
Prawda, że nie wszyscy są nieuczciwi, sprzedawałam już kilka rzeczy i nigdy nie miałam problemu dlatego i tym razem zaufałam.
Kobieta mieszka w Tychach.

Dziękuję za rady, szczególnie Duuni.
przepraszam że tak w tym temacie ale mam pytanie, czy po samych numerach kont bankowych idzie dojść do danych tej osoby? imie nazwisko adres
Jeśli dane oprócz numeru konta mogły być sfałszowane?
Proszę o pomoc i dziękuje
A to nie jest tak że jak dane które wpisujemy w momencie robienia przelwu nie zgadzają się z tymi na które jest to konto założone to można anulować ten przelew ?
casines w banku żadnej wiadomości nie dostałam.. już kiedyś dałam się nabrać na większą sumę, koleś w sumie popularny na forum zmieniał tylko dane osobowe a numery kont pozostawały te same.. 🙁
ed
Bacik, ale w czym problem? Zgłaszasz na policję, policja zgłasza zawiadomienie do banku, bank zapewne będzie miał obowiązek udzielić informacji policji dla kogo prowadzi rachunek. A jak nie policji, to prokuraturze. Sama pewnie nic nie zdziałasz, chyba, że zatrudnisz biuro detektywistyczne do ustalenia właściciela konta. Co może być dla biura czasochłonne a dla Ciebie bardzo kosztowne.

koniczkowaaa mogłabys napisac, chocby na priv, imię tej osoby? Zastanawiam się czy nie zostałam przez nią również oszukana...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się