Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Może ktoś natknął się na derki przeciwdeszczowe 135 cm w promocji lub na wyprzedaży??  👀
Widział może ktoś napierśniki na promocji? 😉
Solvi o napiersnikach już było w temacie  😵
http://www.amigo-konie.pl/leo-napiersnik-z-wytokiem-elastyczny-czarny.html
ja dalej nie mam sfinalizowanego zamówienia z amigo, ale w końcu zadzwonili (brak było kontaktu z ich strony lub sprzecne informacje) powiedzieli (kazałam jeszcze potwierdzić pisemnie), że rzeczy które zamówiłam sa nieuszkodzone itp.
pani powiedziała, najpierw, że to przecież normalne i oczywiste, że to wyprzedaż, wiec rzeczy są 3-go gatunku i z uszkodzeniami (e?? sądziłam, że rzeczy tanie, tandetne czy uszkodzone to jedno, a promocje to 2! fajny sklep....)  uświadomiłam więc pani, że nie było mowy o tym na stronie i to wprowadzanie w błąd - tylko przy kaloszkach był opis powodu przeceny, wiem że ludzie się bardzo skarżą, są oburzeni i ja tez nie chce takich rzeczy. zrobiła pauze i powiedziała, że były 2 partie - pierwsza właśnie z uszkodzeniami, a druga bez. te moje mają być bez wad. zobaczymy. mam mieć przesyłke gratis. miały być i gratisy ale pewnie nie dotarlo od szefowej ;]
Bardzo dobra promocja na derki stajenne Horseware'a Amigo Insulator z kapturem (45.95 f). Sklep angielski, ale jest jak najbardziej możliwość przesyłki do PL: http://www.saddlery.biz/amigo-insulator-heavy-including-hood.html

(Około roku temu kupowałam od nich oficerki-realizacja zamówienia była w tempie ekspresowym. Rozmiar nie do końca mi pasował, była możliwość odesłania i wymienienia na inny. Kontakt był bardzo dobry. Sklep zrobił na mnie wrażenie solidnego).
Kurcze...fajne te sklepy w UK,ale jak w Hope Valley zażyczyli sobie 50 funtów za przesyłkę derki do Polski to jednak zrezygnowałam... 🙇
_Gaga  Tak było, 15 stron wstecz. Więc wybacz, że spytałam teraz, ale szukam czegoś innego ...
Kurcze...fajne te sklepy w UK,ale jak w Hope Valley zażyczyli sobie 50 funtów za przesyłkę derki do Polski to jednak zrezygnowałam... 🙇

Iskierkowa, to rzeczywiscie przegięcie. Zawsze moge po kolezensku przerzucić jakas paczke kurierem do PL ( chyba wychodzi od 20 f za 30kg).
Widzial ktoś gdzieś jakieś porządne polary lub softshelle w promocji? Najlepiej brązowe/S
W merlin.pl mają przecenione Nikwaxy.
Polecam zarówno do pielęgnacji obuwia jak i siodeł, ogłowi czy nawet do prania przeciwdeszczowych derek.
Widzial ktoś gdzieś jakieś porządne polary lub softshelle w promocji? Najlepiej brązowe/S


w tchibo outlet
Nie widzialyscie moze jakiegoś tajnego zelu na promocji?  👀
Kayra   Kucusiowy wariat :P
07 marca 2013 09:03
olga96, [[a]]http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/44648?q=%C5%BCel&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=[[a]] bardzo fajna cena 🙂
Dzięki  🙂
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
08 marca 2013 10:49
W gnl i okserze -8%.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 marca 2013 22:27
Pasi Konik:
"Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom życzymy wszystkiego najlepszego! Również z tej okazji mamy dla was -15% na wszystkie produkty przy pierwszym zamówieniu w naszym nowym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy na www.pasi-konik.pl"
czy ktoś jeszcze kupił białego brillanta w arcusie? bo miał być z kolekcji 2012, a przysłali z wiosna/lato 2011 (lamówka zamiast biała jest w kolorze navy) i nie wiem czy jest sens się kłócić  :/
czy ktoś jeszcze kupił białego brillanta w arcusie? bo miał być z kolekcji 2012, a przysłali z wiosna/lato 2011 (lamówka zamiast biała jest w kolorze navy) i nie wiem czy jest sens się kłócić  :/



Ale na stronie było napisane że z kolekcji Navy, z tego co pamiętam
RatiNa w potwierdzeniu mam napisane "Eskadron Brillant 2012", a navy był z 2011 i jeszcze na zdjęciu był pokazany ten z białą lamówką. ale zadzwoniłam dzisiaj i powiedzieli, że wszystkie mieli tylko z taką lamówką i że mogę zwrócić w razie czego, ale tak łatwo go nie oddam i zostaje u mnie, może trochę inny niż chciałam ale też fajny  😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
12 marca 2013 23:10
czy ktoś jeszcze kupił białego brillanta w arcusie? bo miał być z kolekcji 2012, a przysłali z wiosna/lato 2011 (lamówka zamiast biała jest w kolorze navy) i nie wiem czy jest sens się kłócić  :/


tak, tez się lekko zdziwiłam bo na zdjęciu była biała lamówka, zupełnie nie ogarniam jaki w jakiej kolekcji itp ale chciałam cały biały(stwierdziłam że sznureczek najwyżej sobie odpruję) na zawody, kłócić mi się nie chce.
Brzask zostawiasz go, czy chcesz zwrócić? niby to tylko lamówka, ale różnica jest, bo granatowa powoduje, że nauszniki też wypadałoby mieć granatowe, ochraniacze najlepiej też żeby to wszystko fajnie wyglądało, a biała uniwersalna i pasuje do wszystkiego
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
13 marca 2013 11:58
zostawiam, ochraniacze mam białe, nauszników nie używam.

Nie jest to kwota za którą warto tracić czas i nerwy 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 marca 2013 11:00
Ja w arcusie dorwalam promocje nausznikow z 39zl na 9zl : D a co tam pelno kolorow do wyboru to wzielam dwie pary
slw95   żyj i pozwól trwać
15 marca 2013 10:55
Promocja GRUPOWA!
Im więcej PAVOCare4Live tym lepsza cena dla WAS!!!
Przy odbiorze własnym - JESZCZE TANIEJ !!!

Możliwość składania zamówień w Naszym sklepie już od jutra!



Skopiowane z facebooka  🙂 Link do sklepu: http://pasikonik-sklep.pl/
W equi-point do JUTRA jest wysyłka za darmo od 150 zł i do 30kg.
Widział ktoś gdzieś ripstopy Eskadrona 300g w cenie niższej niż katalogowa ?? W wersji w kratkę koniecznie i rozmiarze 155cm ??
Były w Końskim Świecie, ale się spóźniłam i nie ma rozmiaru już. :/
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 marca 2013 08:43
Dziewczyny błagam, pomóżcie.... Czy ktoś, gdzieś nie widział daszka ( nie czapki) Pikeura?
Przegrzebałam e-bay, allegro i naście sklepów ze sprzętem. Nigdzie nie ma  😕
A najgorsze jest to, że posiadałam takowy. Tylko jakimś cudem znalazł sie w piecu  😵 i zginął śmiercią tragiczną.   😕 ( mam ochotę sobie strzelić w łeb za taką akcje :P:P🙂
Za wszelaką informację będę wdzięczna. :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się