Obozy jeździeckie

ankers a są już zapisy u Uchwatów?  :kwiatek:
Raczej nie, pojawią się pewnie w okolicach kwietnia/maja.
vodka, 630 zł/ mies 🤔  Co to za cena? Albo ktoś sporo do tego dokłada albo to jest cena na tydzień, co?  🤔
przepraszam  😡 oczywiście, że za tydzień - z rozpędu dojechałam do miesiąca. Już poprawiam 🙂 Aż tak tanio to tam nie jest jednak hehe
konik1974 a dlatego, ze nawet te 800 zl ciezko wysuplac. Finansowo jest zle,a w sumie to moje ostatnie wakacje gdzie moglabym pojechac gdzies, za rok juz bede pelnoletnia. A jeszcze nigdy na obozie jezdzieckim nie bylam.

I Uchwatów mialam okazje poznac, dwóch jak na razie. Bardzo mili i pozytywni ludzie. Trzeba miec jakies umiejetnosci zeby do nich pojechac czy każdy moze ?
Pełnoletnia też możesz na obóz spokojnie pojechać.
widzexxcie, rok temu było tak, że przy informacji o zgrupowaniu i jego tematyce pisali jakich umiejętności oczekują od kursantów. Raczej nie dla początkujących.
widzexxcie Po pierwsze, jest dużo miejsc gdzie może jechać osoba pełnoletnia, a po drugie, owszem, to nie jest tani sport ale z reguły tam gdzie jest tanio, jakość jest wprost proporcjonalna do ceny więc się nie zdziw że jak pojedziesz gdzieś gdzie jest tanio to będziesz niezadowolona że wyrzuciłaś te przykładowo 600 zł w błoto. Oby tak nie było i tego Ci życzę. Radzę Ci poświęcić chwilę i przeczytać cały wątek o obozach, da się to zrobić-ja to zrobiłam z czystej ciekawości  😜 , poczytaj co myślą inni i gdzie byli i jakie wrażenia i gdzie warto jechać a gdzie nie.
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o Stajni Pestka w Mrzeżynie? 😀
luska017 - Wal do mnie śmiało z pytaniami na PW. ; )
Czy ktoś z was zna może poniższe stajnie, był tam na letnim obozie i
może co nieco o nim powiedzieć? Bo znalazłam parę fajnych, tylko nie
wiem, jak tam na prawdę jest 😉

- Dwór w Wylągach
- KJ Amazonka w Borkowie
- Ranczo Arka w Sernikach
- KJ Zacisze w Jastkowicach
Poszukuję informacji na temat stajni HorseWorks.  🏇
Ktoś był? Jakie odczucia?
http://www.horseworks.pl/
stajnia Greskar zaprasza na wakacje z koniem dla początkujących i średnio zaawansowanych 2013!


Terminy 7 - dniowych turnusów:
I  07.07 - 13.07              V  04.08 - 10.08
II  14.07 - 20.07              VI  11.08 - 17.08
III  21.07 - 27.07              VII  18.08 - 24.08
IV 28.07 - 03.08              VIII 25.08 - 31.08

szczegółowe informacje: www.stajniagreskar.jimdo.com
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 marca 2013 08:24
Ja juz zapisana na drugi turnus w Jasminum. Zapisy telefoniczne ruszyly wczoraj o 16:30 a wieczorem nie bylo juz miejsc na dwa pierwsze terminy 😁
Misskiedis😀aj koniecznie znać jak było . byłam tam w 1o i 11r i jestem ciekawa co się zmieniło
mitbah   arabskie szczęście
09 marca 2013 16:59
Był ktoś w Toporzysku ? 🙂 Jak tam jest ? Co z odznakami, chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć  :kwiatek:
A może jakieś inne obozy w świętokrzyskim lub małopolskim z możliwością zdania odznaki ?
Z góry dzięki  😅
obóz z odznaką- RANCHO PCIM 😉
A ktoś coś wie o Uchwat team?
Ile trzeba tam mieć lat skończone?
konirka Ranczo Arka to moje okolice 😉. Stajnia typowo rekreacyjna. Jest tam instruktorka rekreacji, na co dzień sporo dzieci tam jeździ 😉. Cały czas coś się dzieje - hubertus, haloween, półkolonie itp. Atmosfera z tego co wiem bardzo miła. Jeżdżą tam raczej młode osoby, typowa rekreacja z niedużymi podskoczkami. Śliczna okolica, na Ranczu mają również inne zwierzęta (kiedyś były nawet strusie, teraz niestety się nie orientuję 😉 ).
Ma ktos aktualne oferty obozow w HorseWorks i w Gutowie?
I jak tam, eraz jest?
Szukam takze opinii o obozach w Toporzysku, Kj Lanks, Ekwador Robson.
Jak atmosfera,  kadra, jedzonko a przede wszystkim same jazdy i konie
Lainwia moja koleżanka tam była i bardzo poleca! 🙂 Zdawała tam na brązową i srebrna odznakę i zdała  😀 A ja mam pytanie: jaki byście mi obóz polecili??? 🤔
Jeżdżę dobre 7 lat, na obozie byłam tylko raz w Stadninie Koni Żarnowo. Chciałabym pojechać na coś typowo sportowego i profesjonalnego.Gdzie nauczyłabym się czegoś "ponad" a nie rekreacyjnie sobie pojeździć,bo to mam na co dzień. Nie mam możliwości treningów i chciałabym skorzystać z czasu wolnego w wakacje 🙂 Macie jakieś dobre stajnie??? Dodam też,ze interesuje mnie tylko obóz dwutygodniowy i min. 2 godz. jazdy dziennie  😉 Czekam na wasze propozycje  :kwiatek:
A był ktoś na zgrupowaniu u Uchwatów?  😉
Ma ktos aktualne oferty obozow w HorseWorks i w Gutowie?
I jak tam, eraz jest?
Szukam takze opinii o obozach w Toporzysku, Kj Lanks, Ekwador Robson.
Jak atmosfera,  kadra, jedzonko a przede wszystkim same jazdy i konie


Pytaj śmiało o Gutów na pw  😉
Pialotta, byłam, co chcesz wiedzieć? 🙂
ankers leci pw  :kwiatek:
widzexxcie napisałam do HorseWorks i dostałam taką odpowiedź :
obozy będą organizowane. Koszt turnusu to ok 2000 zł. Turnus trwa 13 dni, od niedzieli do soboty. Są dwa treningi dziennie. każdemu uczestnikowi przydzielany jest koń na cały obóz  z którym trenuje. Zakwaterowanie w 4 osobowych pokojach z łazienką. Trzy posiłki dziennie, Obóz odbędzie się na mazurach w okolicy Szczytna

teraz nie ma jszcze oferty na stronie, ale może się coś pojawi w najbliższym czsie.

Jak ktoś był z HW proszę o info (opinie pozytywne jak i negatywne poznam tak samo chętnie). Może być na pw. Byłam dopiero 2 razy na obozie i jeszcze nie znalazłam takiego jaki by mi w pełni odpowiadał  🙄
A ja wam wszystkim polecę stajnie Pasje 🙂
link --> www.stajniapasja.pl
Jest to taki zwykły, typowy obóz. Ale jeśli chodzi o atmosferę i ludzi tam, to nie można narzekać 🙂 Wszytko tam jest cudowne, od koni po tereny 🙂
A ja się wybieram do Rancza Arka w Sernikach 😉
http://ranczoarka.pl/
Wybiera się ktoś z Was do strzegomia? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się