Gdzie na narty/snowboard???

trzynastka   In love with the ordinary
25 lutego 2013 17:49
nine, ja już na fb Ci mówiłam - więcej fot!!!  😍


Dzisiaj zaniosłam film do wywołania, trzymaj kciuki by coś wyszło ! 🙂
Anai- filmiki obejrzę po pracy już się nie mogę doczekać 🙂

Co do ciuchów: http://www.tkmaxx.com/ tylko nie wiem, czy w PL też mają rzeczy na narty? Bo w UK ogólnie w normalnym sklepie £80-120 a w tkmaxxie te same rzeczy za £30. Jak nie to zamów może z netu z UK, tylko wybór mniejszy niż w sklepie chyba jest w sieci


Lotnaa- moim zdaniem warto odłożyć 🙂 I śmigać częściej, tak jak dziewczyny piszą.


Edit: Anai - filmy super, widać, że trasy bardzo dobrze przygotowane i te widoki 🙂 To twoje zielone spodnie? Jak tak to bardzo fajny kolor.
karolina_, spodnie limonkowe moje, strasznie mi się podobają 🙂
A trasy przepiękne, widoki cudne, jak zwykle po powrocie z nart kombinujemy, jakby tu dzieciaki zostawić dziadkom i jeszcze na kilka dni wyskoczyć 😉
podrzuć je po prstu 😉 i śmigajcie, bo warto, dużo śniegu, długi sezon się zapowiada
anai Po obejrzeniu twojego filmika jestem normalnie zielona z zazdrości  😵 Marzy mi się taki wyjazd w góry, natomiast mam arytmie i po powrocie z Bieszczad musiałam swoje odchorować w domu 🙁

Zostaje mi Bełchatów w ten weekend.  🤔


karolina_
Długi sezon?

ps. koleżanka sobie kupiła w tym roku w tkmaxx fajne narciarskie spodnie killy za 190zł  🙂

mery Ja sobie kupiłam na przecenie narty nowe rossignol za 600zl i buty rossignol za 239zł  😎
Dramka- bo śniegu jest sporo 🙂

A buty i narty rzeczywiście Ci się udało upolować bardzo tanio... w jakim sklepie, jak to nie tajemnica?
Narty na allegro a buty w gosport na przecenie - mamy mały rozmiar 23,5  🤣
[quote author=karolina_ link=topic=1608.msg1702278#msg1702278 date=1362000149]
podrzuć je po prstu 😉 i śmigajcie, bo warto, dużo śniegu, długi sezon się zapowiada
[/quote]
Żeby to było takie proste. Niestety, żeby zostawić chociaż jedno dziecko na jedną noc potrzebne jest podanie i trzy zdjęcia 😉
Ja swoje narty też kupowałam na przecenie pod koniec lutego. Teraz będę je zmieniać, chyba też uda mi się skorzystać z przecen.
Ja buty też na przecenie, deskę już niestety nie, bo chciałam miękką, i akurat nie była w przecenie.

A dzieciaki podrzuć najlepiej mojej babci, jęczy o prawnuki to będzie miała tymczasowo - nawet daleko z Trójmiasta nie masz 😉
Dzięki za linki. Będę czegoś szukać  😉
Dzisiaj upolowałam spodnie spyder za 200zł  💃
a ja wyhaczyłam dechę - marzenie, z tego rocznika, za 50% ceny 😀 Juhu!
jaka ? pochwal się 🙂
karolina_, Salomon Idol 🙂

[img]http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0_mall/auc-breakout/cabinet/1213board/13-idol-1.jpg[/img]
Anna- super 🙂
karolina_, mam nadzieję, że taka właśnie będzie 😀
Anaa, 50% to faktycznie niezła okazja!
Pokażę Wam dwa filmiki z moją córą,muszę się pochwalić 😉
Slalom na zakończenie przedszkola: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lGnHzV5ku-0
Off road- do lasu wjeżdża 5, wyjeżdża 1:

(Milena to ta najmniejsza z przodu)
Ja w ten weekend mam okazyjny bardzo grupowy wyjazd na Kasprowy z instruktorem a w ten weekend jest Cavaliada  🤔
anai jej, świetne  😍
małe dzieci na nartach są super  😜
Dramka, ja bym jechała na narty, chociaż jak dla mnie, akurat do Zakopanego  na narty nie ma co jeździć 😉
olencja, dzięki, szkraby są najlepsze 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 marca 2013 18:50
Dramka, ja bym wybrała narty, nie dla Zakopanego, ale dla instruktora.
Dramka, ja bym wybrała narty, nie dla Zakopanego, ale dla instruktora.


jak przystojny, to czemu nie 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 marca 2013 11:01
Nawet jeśli "brzydal" 😉 a dobrze uczy, to też warto.
Jadę  💃 Sama  😅
a ja już za 3 dni jadę  😜 😜 😜
a gdzie?

Gdzie w Warszawie jest duży sklep 4F?
Możecie mi podpowiedzieć co byście wybrały? Val d'Allos czy Val di Sole?  mam dwie propozycje wyjazdu na okres 15 - 24 marca i się gryzę 🙂
Będę wdzięczna za sugestie
Dramka Francja!! 😀
mery WOW  😲

Jutro wyjazd a dzisiaj obudziłam się chora  😵
i kupiłam sobie dziś kask 😍 i spodnie 😍 😍 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się