Derki

_Gaga tak tylko że mam ograniczony internet i nie chcę aby przez 358 stron zjadło mi transfer


Taaa... Jak sobie ściągniesz wątek w trybie tekstowym, to pewnie zajmie w porywach z 50 kilobajtów. Czyli tyle, co jeden nieduży obrazek jpg.
Myślałam że macie pomagać a nie krytykować innych że mają inny internet jak wy lub "nie chce" się komuś czytać tyle wądków i woli was zapytać o zdanie ... heh myślałam że pomożecie ... ale trudno ...  😕
Myślałam że macie pomagać a nie krytykować

Pomagamy - przez 358 Tfu 359 stron  🤣
agis, rozumiem, że wszyscy powinni w ramach pomocy mieć nieograniczony czas i nieograniczony interneti i nieograniczone chęci, żeby napisać streszczenie 359 już stron wątku. Jeśli tego nie zrobią to są nieużyci i w ogóle be.

Nikt nie krytykuje "innego" internetu, ale niechęć do własnego wysiłku już tak.
Rozumiem ale ... ja tylko pytałam o rodzaj i które są dla was najlepsze i jakie są wasze zdania na temat derek i na jaką pogodę lepiej je używać to tyle ... heh ...
Jak nam opowiesz jakie kurtki, bluzki, polary, koszule są najlepsze w jaka pogodę jakiej firmy i dla ludzi w różnym wieku, to ci opowiemy o derkach. Tylko tyle... Ech.
heh są różne bluzki jak i kurtki ...
bez sensu ... jak tylko zapytałam  🤔
heh ...
No co ty, rożne?  A derki wszystkie takie same sa i każdy koń taki sam, jak myślisz?
Tylko odpowiadam, bez sensu jest ze sie chwile nawet nie chcesz zastanowić nad pytaniem które zadalas i czemu nie dostaniesz na niego odpowiedzi, i dla czego musisz czytać cały wątek.
Ehh ci revoltowicze znowu tacy niesympatyczni..
xxagaxx - ''bezczelni''  🤣
O rany, powinnam się teraz też obrazić, że mi nikt nie dobrał przez internet polecanej derki, tylko dostałam ogólną odpowiedź co kto mniej więcej ma i na jakim 'systemie' bazować. Ale byłam na tyle nieekonomiczna, że najpierw przejrzałam prawie cały wątek.  🤣
anetakajper   Dolata i spółka
03 kwietnia 2013 07:15
Ja już zapomniałam jak mój koń wygląda przez tą zimę  😵
Przedwczoraj przebrałam Tochę na 2 cieńsze derki, ale chyba trzebabędzie powrócić do zestawu- 2 grube zimowe derki.
Ta pogoda powala wszystko :/
anetakajper wiosna..  🤣
Czy komuś kiedykolwiek przemokła plandeka Horze z podwyższona szyja?
Zastanawiam sie czy ja mam jakiegos pecha po prostu z tymi derkami akurat co nabylam, czy horze naprawde sa kiepskiej jakosci.  😵
Moja nigdy.
Arimona nie strasz - właśnie kupiłam 2 szt Horze Avalanche na polarze... szkoda tylko, że na przesyłkę poczekam ponad tydzień 🙁
moją avalanche można lać z węża i nie przemoknie. Tylko mam już usunięte znaczki z łopatek i naszyte w te miejsca łatki ze skóry - koń zdjął je po 3 dniach użytkowania. Ja mam 2 horze - na polarze i na poliestrze. To ich pierwszy sezon, zobaczymy jak będzie
no więc derka przeciwdeszczowa Caball, derkę tylko nałożyłam i zapięłam, bez dopasowywania, ale jest super, o wiele lepszy materiał niż kilka lat temu, wydaje się bardzo mocny, kolor atrament
Moon   #kulistyzajebisty
04 kwietnia 2013 20:34
Fantazja, mam taką samą!  😀 Póki co leży w worku w siodlarni nawet nie mierzona i czeka na odpowiednią pogodę, póki co cały czas zimówki dogorywają...  😫 Już zwątpiłam, że je kiedyś wypiorę  😤
Moon, moja też tylko przymierzona, czeka na cieplejsze dni, bo na razie wychodzi na padok w derce Villa Horse tej 150gr, ale podejrzewam że ona już nie ma takiego wypełnienia po tylu praniach, ale kobył normalny ciepły, nigdy nie spocony czy za gorący
Piękna dera! Chcę taką zimówkę.  😍
Fantazja, boska 😀
A to Pielkowa po lewej, mimo wielu zabaw jak dotąd nietknięta 🙂
Dziewczyny, szukam derek padokowych z wypełnieniem lub bez 😉 z mega mocnymi wykończeniami. Takich, w których wszystkie paski i zapięcia były naprawdę porządnie przyszyte tzn. żeby wytrzymywały bieganie, tarzanie itd. i nie odpruwały się co chwilę. 👀
ja polecam wszelkie jarpole i słynną villahorse na polarze (kiedyś w kolorze czekoladowo-niebieskim, teraz szaro-fioletowym, ale jakość ta sama). u nas sprawdziły sie najlepiej.
No to zonk, bo mam derki Jarpola i to właśnie one non stop mi się prują. Już kilka razy doszywałam paski na klacie i za zadnimi nogami.
ashtray, spróbuj Caball ja nie narzekam. Horze też mi daje radę.
Właśnie oglądam Caballe na stronie. A Horze chyba mają otwór na szyję jak dla słonia, czy się mylę?
ashtray, nie powiedziałabym ale mój koń jest z tych szerszych niż węższych. Nie masz po znajomych nic do przymiarki? Caball będzie na wymiar i naprawdę powala jakością to co widzę w stajni. Zawsze możesz poprosić o jakieś turbo doszycie 😉
ashtray bardzo chwalę sobie Caballa. Gdybyś chciała pomacać to obok boksu Twojego konia wisi jeden. 🙂
Pomacam napewno! 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się