Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

A tak wygląda wiosna w Sudetach dzisiaj 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
07 kwietnia 2013 18:49
dominox, zabiję! Zazdroszczę takiego ciepełka.

Ja się wybrałam dziś w teren, po półrocznej (!) przerwie. Dodatkowo to też pierwszy teren w nowej stajni. Nie mogłam się ostatnio z kucem dogadać, także miałam serce gdzieś w okolicach gardła, ale szczęśliwie szybko okazało się, że to będzie miły, spokojny i totalnie luźny wyjazd. Wybraliśmy się z Beata i Hospodarem. No i jak na 7-ego kwietnia przystało, piękna pogoda, śliczne słońce i 30 cm śniegu.  🙄












marta_sz, u nas też ciężko było jakąś ścieżkę znaleźć.
Livia, emptyline jaka u was jeszcze zima 🤔. Ale kulig fajny, moja też jakiś miesiąc temu ciągnęła sanki 🙂
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
07 kwietnia 2013 19:54
pod Poznaniem dzisiaj cieplutko (termometr w słońcu miał 27st.  😎  w cieniu koło 8st. )

zdjęcie z wyprawy do rodziców do wioski obok, w sumie zeszło nam 2,5 godz (z pogaduchami 😉 ) i jakieś 13 km.
na polach okropnie, błoto, woda, śnieg po kostki jeszcze i tysiące saren !
na wioskach suchuteńko jak widać na zdjęciu  💃

Dramka, no to ci fajnie, moja po tygodniu , jak nie widzi siodła, to dostaje małpiego rozumu, chociaż jest codziennie na padoku, ale to taki typ, im starszy tym bardziej szurnięty.


nie powiedziałam że było łatwo 😉 ale przeżyłam  🤣
Witam 🙂 Po raz pierwszy w tym wątku 🙂
Zdjęcie z dzisiejszego terenu - Napiwoda koło Nidzicy, Mazury. Byliśmy lekko w szoku, konie chyba też 🙂 Ale ilość śniegu nie przeszkodziła im w 'łobuzowaniu' 🙂
p.s. mam nadzieję, że dobrze wstawiłam fotkę - debiucik 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
07 kwietnia 2013 22:23
vodka, no jeszcze lepiej niż u nas. 🙂
vodka - przynajmniej  miękkie lądowania by były  😂
emptyline widzę, że u Ciebie też sporo. U nas podobnie było na jakiś ścieżkach, ale niestety władowałyśmy się w takie zaspy zanim dotarliśmy do jakiejś dróżki 😀

Fokusowa haha no rzeczywiście. A już niejedna widziała chyba siebie wczoraj na glebie 😀 Ach ta radość koni z wyjazdów w teren. To chyba śnieg w nich takie emocje wywołuje  🤣
Oj tak... Śnieg włącza u koni turbodopalacze w tyłkach  😂
rati88 - jak patrzę na to Twoje zdjęcie to mam wrażenia, że na inny kraj patrzę 🙂 U mnie nawet w mieście jest więcej śniegu niż tam u Ciebie!
A na naszym odludziu to już w ogóle Syberia, choć już na szczęście trochę cieplejsza. Dziś jeszcze szaro-buro, a później na dodatek deszczowo, co nie zmienia faktu, że z Laryskiem i tak w teren pojechałyśmy, pobawić się trochę na piachach i zmęczyć zadek w głębokim śniegu 🙂



ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 kwietnia 2013 19:03
Z dzisiejszego terenu do lasu nieporęckiego (20 km na płn-wsch od Warszawy), 13.04.2013, temp. ok. 15 stopni

Łąki bez śniegu



W lesie jednak trochę śniegu





A u nas przedwczoraj było tak.



Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Na obrzeżach i miejscami śnieg topnieje, ale bywają miejsca gdzie w lasach się jeszcze trzyma.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 kwietnia 2013 19:21
ożesz  😲  może na Boże Ciało wiosna jednak zawita
Boże Ciało jest w czerwcu?  😁 No...to mam nadzieję.
Albo będę obrzeżami jeździła.  😉
Livia   ...z innego świata
14 kwietnia 2013 15:28
U nas w ciągu tygodnia się wszystko stopiło, a w zeszłą sobotę jeszcze kulig robiłyśmy 😁 Oby już wiosna przyszła na stałe 🙂
U nas już wiosennie, na drogach jeszcze trochę ciapy, trochę słoneczka, trochę deszczu przelotnego i wiaterek, co widać po grzywie kobyły  🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
14 kwietnia 2013 17:42
A u nas wszystko topnieje, rzeka wylała i pupa, na razie nici z terenowania, chyba, że w ramach maseczki nałożenia maseczki błotnej. 😀
emptyline,  uwierz, maseczka błotna jest przereklamowana 😁
tunrida Co ty za wygibasy na tym koniu robisz?  😉
Nuuudziło mi się.  😉 Nie szło jechać inaczej niż stępem. I nawet nie można było iść aktywnym stępem, bo się albo zapadał bardzo głęboko, albo ślizgał. Więc można było tylko tak leźć bez sensu.

Ważne, że się topi. Dziś sprawdzałam ( co prawda bez konia) ale wygląda, że najczęściej JEST OK. Czyli- można jeździć w miarę normalnie.  😅 Jest piach. W końcu! Hura.
Założę się, że w najbliższym terenie, jak konio poczuje kopytami przyczepną ziemię, to poniesie.
Zawsze na wiosnę, chociaż raz ponosi.  😀
u nas pięknie już, aż chce się wsiadać 😍
tunrida współczuję (i rozumiem wygibasy) bo ja nie jestem w stajnie pojechać stępem w teren (chyba, że jest naprawdę mega gorąco) 👿

ps.  poklep moje kochane ludzkie oko w karym ciele  :kwiatek:
[quote author=galopada_ link=topic=114.msg1749022#msg1749022 date=1365969699]
ps.  poklep moje kochane ludzkie oko w karym ciele  :kwiatek:
[/quote]

Myślę i myślę i nie mam pojęcia o co chodzi.  🙂
Czwartkowy spacer. Pierwszy wiosenny. W końcu 🙂





rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
15 kwietnia 2013 12:42
u nas ani grama śniegu nie ma, nawet w lesie... suchuteńko jak latem  😀  ufff  wreszcie....
wybrałyśmy się więc na 2,5 godz do Rogalińskiego Parku, nad Wartę, było cudnie, długie i szybkie galopy bez obaw spotkania z glebą  😅
jakieś +16st.  chciałam jechać w krótkim rękawku ale ludzie dziwnie by się gapili  😁





Długo tu nie zaglądałam, ale w związku rozpoczęciem sezonu 2013 (nareszcie!!!) intensywnie jeździmy w teren 🙂
Tak to wygląda:

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 kwietnia 2013 11:38
ciekawe ujęcie to z górką, słońcem i malutkim konikiem na górce
asds   Life goes on...
17 kwietnia 2013 11:59
W Łosiu tez powoli wiosna się budzi 🙂

Ja też w koncu byłam w terenie  😅 Zrobiliśmy ognisko i było cudownie, konie grzeczne  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się