moda, ciuchy etc...

Czy wypada w takiej sukience iść na maturę? Na mnie zupełnie inaczej leży- jest aż do kolan i te łezki u mnie są mniejsze  😁.
Jestem anty-sukienkowa, ale ta mnie tak zauroczyła, że postanowiłam ją zakupić, a potem zaczęłam się zastanawiać...

Edycja linku. Dzięki Facella  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2013 15:37
Mnie się wyświetla info, że artykuł jest niedostępny. Chyba coś z linkiem nie tak.
lotka13, moim zdaniem jak najbardziej. Ewentualnie można jakiś sweterek zarzucić, żeby nie czepiali się odkrytych ramion.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 kwietnia 2013 15:44
lotka13, ja bym nie poszła w niej na maturę, ale ja jestem z innej epoki.
Na maturę pisemną byłam ubrana w czarny garnitur, a na ustną miałam granatową sukienkę.
Scottie   Cicha obserwatorka
24 kwietnia 2013 15:50
Ja też bym nie poszła w niej na maturę- a zdawałam ją w 2009 roku. Klasyka, na galowo- to jest to 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2013 15:51
Ja bym poszła, ale z czarną marynarką i w butach na płaskim obcasie.
Kolor niekrzykliwy, sukienka  do kolana, zarzucić tylko coś na ramiona, czarny sweterek albo marynarka i moim zdaniem będzie bardzo elegancko.
Czy ktoś widział w jakimś sklepie i nie w kosmicznej cenie kremową bluzkę z długim rękawem i granatowym kołnierzykiem?
trzynastka   In love with the ordinary
25 kwietnia 2013 16:54
Idę na wystawne [w restauracji i z mszą itd.] 50 urodziny połączone z jakaś tam rocznicą ślubu, zakupiłam z tej okazji dzisiaj taką kieckę.
Na zdjęciu niewiele widać ale taki standardzik, warstwa koronki i "halkopodszewka". Planuję do tego szpilki i kopertówkę ecru, perły na rękę, jak będzie chłodniej to jasną marynarkę.
I pytanie od was, nada się zestaw? zbyt oficjalny? za smutny? bo kurde nie wiem.
Z jednej strony mocno poważnie [i chyba trochę smutno, ale jasne dodatki może ją zrównoważa?] , a z drugiej impreza nie brzmi jakby była w stylu letnich sukienek.  🤔
nine, moim zdaniem z ecru dodatkami będzie super 🙂 A gdzie kupiłaś taką sukienkę? Jest śliczna.
trzynastka   In love with the ordinary
25 kwietnia 2013 17:00
Wyszukałam w TK Maxie.
Od razu postanowiłam coś tam znaleźć, najmniejsza szansa, ze się z kimś zdubluję  😁
I dzięki  :kwiatek: chyba potrzebowałam poklepania po ramieniu, bo jak nie to mam tylko jutro by coś innego znaleźć  😲
nine jest świetna , leży świetnie i z ecru będzie super 🙂 Poluje na taką
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 kwietnia 2013 18:47
Śliczna 🙂
Zawsze możesz dodać inny kolor niż ecru i będzie weselej, ale myślę, że nie ma potrzeby 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2013 19:30
lotka moim zdaniem nie wypada, bo ta sukienka niemalże odkrywa tyłek. Moim zdaniem jest bardzo ładna, ale po prostu nie na tę okazję- co innego, gdyby była do kolan  😉


nine piękna sukienka! Masz bardzo ładne nogi  😉
nine sukienka piękna, ale ty też wyglądasz rewelacyjnie ! 😀
smarcik, chyba nie doczytałaś 😉

Czy wypada w takiej sukience iść na maturę? Na mnie zupełnie inaczej leży- jest aż do kolan i te łezki u mnie są mniejsze  😁.


czy takie plecaczki mają jakąś nazwę, czy są po prostu plecaczkami?
KLIK1
KLIK2
i czy nadałby się taki do pracy zamiast torebki? praca raczej taka, gdzie się chodzi w jeansach, a chyba będę dojeżdżać rowerem, więc byłoby to dla mnie super rozwiązanie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2013 20:22
No jeśli faktycznie jest do kolan to spoko, bo sukienka sama w sobie ładna i z żakietem będzie wyglądać dość elegancko. Zawsze wyobrażałam sobie lotkę jako osobę wysoką, mi te krótkie sukienki z Orsaya niestety nie zakrywają pośladków  😉
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.  :kwiatek:   Właśnie tak myślałam (po zakupie...), że powinnam postawić na czernie/granaty. Ale chyba poszukam jakiegoś żakieciku. 
Smarcik, oj wysoka to ja nie jestem  😁 Nie wiem jaki rozmiar ma pani ze zdjęcia na sobie. U mnie to 38, a wyglądam w niej tak, ze swoim szalonym 164cm 🙂


calore, sama ostatnio szukałam plecaka- przedostatni zakup załapał się na zdjęcie.  A takich z Twoich linków, szukałabym pod nazwą hippie/ vintage.
trzynastka   In love with the ordinary
26 kwietnia 2013 00:15
Dzieki dziewczyny, do kompletu stałam się właścicielka pięknych beżowo szpilek z czarnym obcasem i kopertówki bezowej 😉 biorę czarny żakiet [bo już nie mam siły chodzić po sklepach] i przestaje  się tym przejmować  :kwiatek: dzieki wam, bo ja to pół-człowiek pół-bluza jestem i sie nie znam 😉 :kwiatek: :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
26 kwietnia 2013 05:23
Nine- w stradivariusie sa ladne bezowe marynarki za 99zl, zobacz na stronie 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
26 kwietnia 2013 10:38
Kurczę nie mogę znaleźć :/
Ale do stradivariusa daleko nie mam więc może się dzisiaj skuszę na jeszcze jedną wycieczkę, wczorajsze zmęczenie zakupami minęło 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 kwietnia 2013 10:53
Lotka super! Z czarnym żakietem i płaskimi butami zdecydowanie możesz iść tak na maturę  😉 Na Tobie ta sukienka wygląda lepiej niż na modelce ze strony.
lotka13, dzięki! pod vintage trochę znalazłam 😉
trzynastka   In love with the ordinary
26 kwietnia 2013 11:16
Ja tam jestem wychowana w czasach białych bluzek i czarnych spódnic, uważam, że jest to naprawdę fajny tradycyjny akcent, nie ubrałabym nic innego.
A jeżeli to ustna matura to już w ogóle, bo będziesz odpowiadała przed ludźmi, którzy prawdopodobnie uważają jak ja i tęsknią za tamtymi czasami. 😉

Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
26 kwietnia 2013 15:13
dostanę gdzieś taką bluzkę z zary
[img]http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/31/78/20/09/3178200921[/img]
ewentualnie coś podobnego?  :kwiatek:
calore, ja szukałam po prostu pod nazwą plecak na allegro. I dorwałam taki za 30 zł:

Mia, spoko, już znalazłam kilka fajnych 😉 ja akurat szukam jednokolorowego, może używki, jak się fajny trafi.
mia podlinkowałabyś?  :kwiatek:
nine, wg mnie również jest okej 🙂 Poza tym - przepiękna! Ja szukam jakiejś na bal gimnazjalny, ale albo na mnie nie pasuje rozmiar albo mi się nie podoba... 🙄
infantil, hmmm to jest taki http://allegro.pl/asos-canvas-plecak-lux-kontrast-konie-granat-w-pl-i3193614670.html tylko nie wiem skąd nagle taka cena  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się