Konie czystej krwi arabskiej

witajcie
czy ktoś może mi jakis link zapodac do tego mtg?
bo kompletnie nie wiem o co chodzi 😵
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
06 maja 2013 22:20
elsora04 a jakiego siodła szukasz ? ja mam prestiga ujeżdżeniowe i leży naprawdę b. dobrze.
falletta odrosną !!! nie przejmuj się  😉
Wojenka ale szczypior !!!!  😀 fajna pamiątka takie zdjęcie. Cikawe jak moi panowie wyglądali  🙂 Mam tylko zdjęcie małeho Akrobaty  🙂

a ja muszę się pożalić  😕 właśnie wróciłam z ostrego dyżuru i jestem unieruchomiona na minimum 6 tygodni  🙄 noga w stabilizatorze + kule  🙄 tak mnie kucyk załatwił .......  😵

teraz chyba o zawodach mogę sobie pomarzyć  😕

na pocieszenie wstawiam fotkę Mąki na Rudziku, liczę, że będize mnie wspierać na cza smojego L4 i zajmie się Callisto

[img]http://re-volta.pl/galeria/img/93744[/img]
zduśka wielkie AŁA, bo nic innego nie da się napisać. Wracaj szybko do zdrowia!
.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
07 maja 2013 14:51
ehh dzięki za wsparcie  :kwiatek:

kule stoją oparte o szafę i jak na nie patrze to mi się słabo robi.. generalnie sunę po podłodze  😉 jak ząbi  😁 aby nogi nie obciążać. Jutro kolejne usg i zobaczymy co mi powiedzą.

falletta a wracając do Twojego pyatania to w sumie u mnie w stajni nie ma czegoś takiego jak u Ciebie  😉 wszyscy dziwiją się tylko, że arab stoi w stajni sportowej i co on niby potrafi  🤣 hehe , raczej w tym kierunku  😁
Falletta co do obcięcia to cię rozumiem, mojej też zrobiłam krzywdę w ogon  🙄 i długo nie mogłam odżałować, że to było konieczne. A najbardziej do rozpaczy doprowadzały mnie komentarze: "O jaki ma teraz ładny ogon, tak sportowo przycięty"...
U mnie w pensjonacie też trochę chyba tak jak u Ciebie, że "oooo... prawdziwy ARAB"  😲
faletta Ja też w poprzednich stajniach spotkałam się z tym zdziwieniem kiedy ktoś dowiadywał się, że Picaro jest czystej krwi arabem. Haha i ta duma w głosie właściciela stajni kiedy mówił, że to arab! W sumie podobnie jak Ty, kiedyś sądziłam, że wszystkie araby są warte fortunę.  😁

zduśka trzymaj się i szybkiego powrotu do zdrowia!  :kwiatek:

A ja dzisiaj czyściłam konia z półtorej godziny, bo był cały żółty  😵 , a potem wyszliśmy sobie na dwór na spacer i kiedy tylko zobaczył trawę, rzucił się na nią jakby to było nie wiadomo co! Tutaj Picaro z dzisiaj, który poza podziwiania i konsumowania trawy chciał zrobic to samo z moim telefonem  🤣



falletta, u mnie jest tak cały czas 🙂 szczególnie jak przyjeżdżają dzieciaki na obozy 😉
moje zimowo wiosenne😀 biały arabson ubłocony i futrzak że wstyd😀 no ale niedługo dodam najświeższe majówkowe😀 ''koń nie do poznania w porównaniu do tego co tu było'' 😀
.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 maja 2013 20:39
falletta a jak kask masz modnie założony  😁
Picaros  :kwiatek:
Martolina haha u Ciebie to wogóle przewala się dzieciarnia, więc pomyśl o pobieraniu opłat za pokazywanie prawdziwego araba  😎


no a ja już jestem po usg  😉 i jedyna dobra wiadomość to taka, że wiązadło się nie urwało a naderwało  🤣 plus tam obrzęki i płyny w stawie no cóż, życie ! minimum 6 tygodni ortety i podobno będę jak nowa ( o ile na stół mnie nie położą )

ale za to jutro jadę do stajniiiiiiiiiiiiiiii  🏇 koleżanka mnie zabierze ( cieszę się jak małe dziecko haha )
.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 maja 2013 20:52
falletta mi kiedyś za duży kas nos obił  🤣

a ja wiesz kilka dni w stajni nie byłam i mnie nosi  😎 codziennie smski i telefony jak tam co tam czy żyją  😉 to już  chyba choroba  🤔wirek:
chętnie bym Ciebie odwiedziła no ale mam troszkę za daleko  😁
Thilnen   Dżamal Ad-Din
09 maja 2013 10:39
A my podczas warsztatów PNH na Anka Rancho mieliśmy cały zlot arabów 🙂 Był mój siwy Dżamal, siwa arabka Mambula i kary arab Bosman.

Dżamal:



Mambula:



Bosman:



Więcej zdjęć tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.409471419151617.1073741840.387339491364810&type=1
O jaki Bosman ładny  💘

(oczywiście reszta też  😉 )
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
09 maja 2013 20:52
Thilnen ale Bosman sprytnie się zmieścił na podeście hehe 
a co to za szkolenie było ??

a ja dzisiaj wyrwałam się z domu, koleżanka zabrała mnie do stajni i dzięki temu mogłam troszkę poprzebywać z Rudzikiem. Pomiziałam chłopaka, wyczyściłam i wycałowałam  😉 no niestety przez najbliższe tygodnie tylko tyle mi zostało  🙄 ale przyznac muszę, że to bym trochę głupi pomysł bo teraz cierpie ..

Rudolf kosmita pozdrawia !
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
10 maja 2013 07:43
A co Ci ta malizna za numer wycięła, że Cię tak urządziła?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
10 maja 2013 08:50
A co Ci ta malizna za numer wycięła, że Cię tak urządziła?


oj, to nie Rudolf , Callisto to koń anioł , kucynek mnie tak urządził  😉 najpierw po mnie przebiegł a później mnie ciągnął za sobą z 20 m  😉 pańcia głupia, ze nie puściła uwiązu no ale cóż  😎

Wszystkich "Rajdowców" zapraszamy na zawody do Zakrzowa k. Kędzierzyna-Koźla http://www.kjlewada.pl/index.php?artykul=rajdyMP2013.html


A oto mój festynowy wierzchowiec

marek świetnie się prezentujecie!
jeśli nic nie pokrzyżuje naszych planów, to w Zakrzowie jak najbardziej będziemy 🙂
dużo już par się zgłosiło?
a sio do kącika endurance 😉
Przepraszam, ale tak długo mnie tu nie było że nie zauważyłem powstania Kącika Endurance  🙇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 maja 2013 11:30
U nas w kursie naturala uczestniczyła arabo-hucułka no i arabek z niej wychodził chyba częściej niż hucuł 😉
Martolinaco ty taka niegościnna jesteś 😲 wiecej luzu.  😅 Marek araby ma, hoduje, startuje to i powinien tutaj również się udzielać i informować. Ja do kącika rajdowego często nie zaglądam więc byłabym niedoinformowana, nie startuję ale może wybiorę się nacieszyć oko arabami.
Marku trzymamy kciuki za powodzenie imprezy  🏇
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
10 maja 2013 12:23
myślę, że martolina napisała to dla żartu  😉

ja też mało w kącik rajdowy zaglądam, więc miło jest czasami i tutaj poczytać o Waszych sukcesach  😀

Misskiedis haha ale śmieszna !! a powiedz jaki ma harakter ?
zduśka też tak myślę ale mężczyźni to mają inny rodzaj poczucia humoru 😉
Marku powiało staropolsko i widać, że Gawor ma poczucie misji  😍 ale ....żeby nie było -buty? nie są za duże? coś mi się proporcje nie zgadzają.
zduśka   wiesz jak to jest rutyna nas gubi i dlatego czasem coś się przytrafia. Nasz już były stajenny chciał zatrzymać linką pastucha z hakiem na końcu wracającego z pastwiska galopem wałacha. Konia to nie zatrzymało. Efekt dobrze, że tylko rozorana po łokieć ręka. Kuruj się i jedz galaretki 🥂
Zduśka,pamiętaj,że ściąganie płynu z kolana to ostateczność-lepiej farmakologicznie plus tajemne przepisy słynnej znachorki Serwinki-mi pomogło i płyn zszedł w kilka dni i już nie wrócił.A raz ściągnięty interwencyjnie potrafi powracać.
napiszę krótko:
15min okład z bułki namoczonej w mleku
15 min zmiażdżone liscie kapusty
15 min starty ziemniak
plus antybiotyk

był też fantastyczny spray lipohep ale wycofali
i kup koniecznie kapsułki Glukosamine 1000 i łykaj
i pyszne galaretki polecane przez Ganasz 😉
A my będziemy trzymać kciuki za Ciebie :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 maja 2013 15:22
Zduśka, ciekawska, raczej grzeczna choć czasem miewa swoje zdanie (nie wiem czy to kwestia przodków czy koloru sierści, jak myślisz? W końcu ruda jest 😁 ) ale na kursie spisywała się na medal, łącznie z wchodzeniem na kładki, folie itp. jak na młodego konia całkiem nieźle 😀
Bronze   "Born to chase and flee.."
10 maja 2013 18:21
Zduśka - nie ty jedna masz rozwalone kolano. Mój ma areszt boksowy na przynajmniej 3 miechy, bo sobie jakims cudem więzadła uszkodził. No jak nic czeka mnie kolejny rok rehabilitacji - a tak miałam w planach pojeżdzić, to i pojeżdziłam. Dzis przyszły mi lampki do roweru  😎
Arabki świetne ze zdjęć i Bosman faktycznie łapie za oko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się