AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Misia, dzięki, nie ogarniam 😉
Dziewczyny, pomocy 😉 potrzebuje szybko informacji od kogos zorientowanego, czy jest realna szansa na zgloszenie sie na AMPy po terminie zgloszen wstepnych? Moze ktos juz to przerabial i sie udalo? Bede wdzieczna za wszelkie informacje 🙂
Tak, ale trzepa zaplacic 1000zl (od uczelni) 'haraczu'.
Ja nie dziewczyna ale ....
Nie można już.
Więcej informacji tu:
http://www.ampy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=67&Itemid=235

7 dni już minęło.

P.S Zorilla:
100 zł – dotyczy dyscyplin indywidualnych wyszczególnionych w pkt. X.10.4.a – w tym przypadku wynik uczelni nie zostaje wliczony do klasyfikacji generalnej AMP, jednakże startujący zawodnicy zostają sklasyfikowani indywidualnie i drużynowo.
1000 zł jak cała drużyna
Ok, źle wytłumaczyłam sytuację, którą mam na myśli: Czy jeżeli w zgłoszeniu wstępnym poszła informacja, że jedzie X zawodników z danej uczelni, to czy jest możliwość ewentualnego dodania jednego zawodnika do ekipy?
aha to mi zle tez na uczelni powiedzieli, sorry 😉
a do Facimiecha na APP WKKW są zgłoszenia indywidualne czy trzeba przez uczelnie ?
alaa_kala nie wiem, ale chyba indywidualne, tak mi się wydaje,

A ja zaczęłam rozmowy z moją uczelnią numer 2 i jest szansa, że okaże się fajniejsza od uczelni numer 1 i zechce mi dofinansować APP🙂😉)
platka   Audere est facere
07 maja 2013 13:18
alaa_kala ja wysyłałam zgłoszenie indywidualnie i zostało przyjęte 🙂
Mam do odsprzedania pakiet na dodatkowe wyżywienie podczas AMP we Wrocławiu  2013. Cena "rynkowa" 180 zł. sprzedam za 150 🙂 czy ktoś będzie zainteresowany?
Jutro upływa termin zgłoszeń ostatecznych w systemie e-madzia. Nie prześpijcie!
Studencie, by osoba z AZSu mogła Cię zgłosić, musisz mieć wyrobiony Certyfikat Przynależności Akademickiej
http://www.emadzia.pl/formularz.php
Po wydrukowaniu należy go podbić w dziekanacie i zabrać ze sobą na zawody.
W ostatniej chwili okazało się ze nie jadę więc może ktoś jest chętny na pokój 2 osobowy ?
[quote author=alaa_kala link=topic=1954.msg1768256#msg1768256 date=1367914253]
a do Facimiecha na APP WKKW są zgłoszenia indywidualne czy trzeba przez uczelnie ?
[/quote]

Zgłoszenia wysyłajcie indywidualnie.
Proszę nie zapominać o podaniu uczelni i miasta w którym uczelnia się znajduje

Mogę zarezerwować noclegi w hostelu w Skawinie jakby ktoś chciał. Pokój 2 os ze śniadaniem 150zł jest możliwość dostawki za 50zł
a ja daleko od Facimiecha jest ten hostel ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 maja 2013 17:20
Czy będzie jakiś znajomy fotograf na AMPach we Wrocławiu?
Jeżeli tak to mam prośbę o zdjęcia konia z numerem 100(Integro) idzie skoki amatorów (Kasia Romanik,Politechnika Gdańska) :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 maja 2013 17:40
Całkiem możliwe, że będę ja 😉  (może nie profeszynal fotograf, ale myślę, że będę z aparatem )
Postaram się upolować i podrzucić fotki
Ja też bym prosiła o zdjęcia koni nr 136 - Moreno (skoki amator) oraz 171 - Sofia S ( skoki amator i ujeżdżenie amator). Bedę bardzo wdzieczna za jakiekolwiek zdjęcia 🙂
Listy są na stronie www.azs.pwr.wroc.pl

Pozdro od Kotuli i Złotego
Ja bym też poprosiła zdjęcia koni Magia - numer 130 - ujeżdżenie amator i Haron - numer 92 - skoki amator. 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 maja 2013 19:52
Zdjęć mam nie wiele, bo późno zajechałam na Partynice, zaraz po skokach amatorach zwinęłam się na zajęcia. Także nie zdążyłam zrobić Sofi S chyba i kogoś jeszcze ,Magii na pewno i kogoś jeszcze, ale nie pamiętam ... Wybaczcie za jakość, ale tuż przed wyjazdem pożyczałam aparat ;< i nie mogłam się z nim dogadać.

link: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.667788033238715.1073741826.100000225745120&type=3&uploaded=26

Jutro mam nadzieję uda mi się więcej zdjęć zrobić i przy okazji Was pozaczepiać 😉
A jakies wyniki?
Crazy, sa na stronie azs linkowanej wyżej prZez grembusa
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 maja 2013 20:58
subaru2009, a mój koń się załapał pod przerażoną zawodniczką 😉 dzięki 🙂  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 maja 2013 21:05
Jutro będzie więcej, bo będę od samego rana 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 maja 2013 21:51
jak wrażenia po pierwszym dniu? w ujeżdżeniu widzę nową (przynajmniej częściowo) obsadę sędziowską 🙂
Będzie gdzieś galeria?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 maja 2013 22:09
sei o, jesteś we Wro w tym roku ? :> i nic się nie chwalisz ;>
ja jutro też będę z aparatem, jak ktoś chce foty to podłazić, krzyczec i machac lapami - od 9.30 do 16 jakos 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 maja 2013 09:23
subaru, nie jestem 😉 ale widziałam przy listach startowych nazwiska sędziów.
Jeśli ktoś by jutro na finałach Amatora robił zdjęcia, to bardzo bym prosiła o zdjęcia zawodniczek z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie:
-skoki
Aleksandra Czajka i Sahara (163)
Agnieszka Potysz i Laur
Agnieszka Waliczek i Dolar
- ujeżdżenie (o ile wejdzie do finału)
Alicja Bielatowicz i Arizona (13)

same gniade kobyły, będą występować w białych czaprakach z herbem uczelni i z złotym logo wydziału.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się