Stajnie w Lublinie

Tak jestem z Lubartowa 😉. U mnie w stajni mam klacz po Berberysie, mieliśmy poza tym 2 ogiery po nim. Po Krymie mamy jednego ogiera (jest u mnie w ogłoszeniach), który aktualnie stoi w FMG 😉. No i w tym sezonie kryjemy Krymem 😉.

edit: no i Krym jest własnością p. Kosackiego z Łucki, jeżeli o to Ci chodziło 🙂. Berberys padł już spory czas temu.
Wiem, wiem też, że był ślepy ale mimo to dalej krył. Dobra dzięki za info 😀 💘 :kwiatek:
Jakby trzeba było więcej informacji, to śmiało pisz na pw 😉
Krym to nie jest syn Berberysa tylko wnuk 😉
Praca przed zawodami idzie pelna para!Mimo wszystko mamy malo zgloszen 🙁 czas tylko do polnocy!
Ale że ZA mało i zawody mogą się nie odbyć? O nie, nie! :C Mam nadzieję, że trochę się nas jednak uzbiera 🙂
Jasnowata, a wiesz, czy te zawody, u was, 2 czerwca wg kalendarza LZJ też się odbędą? 👀  :kwiatek:
Bęęęęęęędą zawody w tą niedzielę! Koni około 35 😀 I nawet ja uruchomię Jasnulka, lecz nie skokowo, o nie.

Kortina, jeśli zgłosi się minimum 25 osób, to jak najbardziej się odbędą 🙂
Przepraszam, że tak nie do waszych rozmów i nie jestem pewna czy we wcześniejszych stronach ten temat był poruszany. Chciałabym się dowiedzieć więcej o stajni na Felinie Nowator należącej do UP. Chciałabym tam studiować ale nie wiem czy konia warto wstawiać. Najbardziej interesuje mnie wielkość pastwisk ale za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna
Pojawia sie dzis listy na zawody w Famaguscie?
Byłam w stajni w Motyczu u p. Krystyny.
Warunki - beznadziejne, obornik był chyba wywalany miesiąc temu. W boksach mają syf. Kopyta wołają o pomstę do nieba  🙇 W boksie z koniem siedzi świnia.
Nie postawię tam konia nigdy.

Co do jazd. Właściciel pomógł mi osiodłać konia. Sprzęt totalna porażka. A potem sobie poszedł, chyba nie obchodziło go czy się tam zabiję czy nie.
To była ta "jazda". Więc jeździłam sama. Dla osób, które przyzwyczajone są do koni szkółkowych nie polecam.
Listy sa na stronie lzj 🙂
ale mi chodZi o tą stajnie co należy do UP
slw95   żyj i pozwól trwać
19 maja 2013 20:16
Jak ktoś poszukuje swoich zdjęć z FMG to odzywajcie się do mnie-może coś znajdę u siebie 🙂
Ja pragne wszystkich, to wstawimy do nas na strone/fejsbuka. Oczywiscie z podpisem, ze od Ciebie 🙂

Edit: Tutaj pierwsza tura jakby ktoś chciał obejrzeć, są piękne. Robione przez Sylwię Początek 🙂 Więcej będzie wstawione na fejsbuku Famagusty!
https://plus.google.com/photos/115028948017583111229/albums/5879749272835014977
slw95   żyj i pozwól trwać
20 maja 2013 16:08
Jasnowata, mogę podesłać na maila, może nie wszystkie, ale wybrałam tak około 60 najlepszych, wystarczy? 🙂
świetne zdjęcie w avatarze, Jasnowata!  🙂 🙂
Slw, okej, to wysyłaj! 🙂 kajka46@op.pl
M2nika, dzięki 🙂 Jasnulek okazał się być niezłym szołmenem 😉
slw95   żyj i pozwól trwać
20 maja 2013 17:12
Jasnowata, poszły na maila w czterech wiadomościach 🙂
Witam. Ktoś się wybiera do Janowa k\Chełma na II Czempionat Ras Szlachetnych 25-26 maja?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 maja 2013 20:29
Moja stajnia się wybiera z dwoma albo jednym ogierem. Czemu?
Też się wybieram popatrzeć i ciekawa jestem kto będzie z re-volty.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
22 maja 2013 08:02
Może ale nic pewnego uda mi się tam w niedziele dostać 😉
Czy znacie kogoś kto jest/będzie zainteresowany jazdą w stajni Arizona (Poligonowa)? 
Mam na zbyciu karnet 🙂
kto planuje zawitać do Pszczelej w niedzielę? 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 maja 2013 04:58
Czy za tydzień są jakieś zawody? Przyjeżdżam do Lublina na kilka dni, chętnie pooglądałabym stare, znajome twarze  😉
tajfunowaa. ja raczej będę 😀

.
jett   success is the best revenge
23 maja 2013 15:37
Ja też pewnie wpadnę do Pszczelej  🙂
My też wybieramy się do Pszczelej 🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się