Śląsk

przecież Sosnowiec jest za granicą 😎

aż mi brakuje przycisku 'like it' ;P spotkanie jak najbardziej, tylko jakieś dogodne miejsce trzeba znaleźć 😉
Dlatego jadąc do Sosnowca należy sprawdzić czy ma się ważny dowód albo paszport  😁
A gdzie to spotkanie by się odbyć miało?  👀
to ja już wiem, czemu nie ma tramwaju z Kato do Będzina - przez Sosnowiec by musiał jechać 😁
nooo, spotkanie jak najbardziej 🙂 jakieś łatwe dojazdowo dla każdego koniecznie!
calore - z tym łatwym dojazdem pewnie będzie problem bo z różnych miast jesteśmy. A no i oprócz łatwego dojazdu jakiś wolny termin dla każdego by się chyba przydał.
może tak po środku ? Katowice na przykład. Miejsce się znajdzie, tylko żeby właśnie z terminem trafić. Proponuje na tyle odległy, żeby każdy zdążył sobie zaplanować i na tyle bliski, żebyśmy nie pozapominały  😁 Ja na śląsku po przerwie od nie dawna, jeszcze się nie łapie w podziałach na państwa, chociaż ostatnio usłyszałam, że na Chorzowskich blachach nie wolno do Zabrza 😉
Mi katowice odpowiadają.  😉
Matuzaalem, no ale jakieś miejsce, żeby każdy miał "tak samo trudno" to da radę 😁
Katowice dobry pomysł. tylko ja kompletnie nie znam miasta 😉 termin to pewnie najwcześniej lipiec, jakiś weekend najlepiej. mnie to by się marzyło spotkanie w plenerze, grill albo ognisko 😉
calore - pod takim względem to tak. W sumie miasta też za dobrze nie znam ale mój "szofer" owszem  😁
equi.dream, z tym zabrzem i chorzowem to pewnie z powodu waśni piłkarskich 😉 Kiedyś na studiach (czyli milion lat temu 😉) miałam na ten temat całe zajęcia- jaki klub z którym się nie lubią, którą część miasta jest za ruchem, a która za czymś tam... eeee... głupoty. ja mieszkam teoretycznie w zagłębiu, ale z krwi i ducha jestem bardziej Ślązaczką, więc mnie to tam wsio ryba 😉 nigdy nie rozumiałam tych durnych podziałów.

Mnie Katowice na miejsce spotkania odpowiadają jak najbardziej, przypomnę sobie dobre, studenckie czasy. termin- obojętnie, byle nie 3. tydzień lipca, bo jestem z koniem na zgrupowaniu 🙂
a no przecież, Ruch i  Górnik 😉 ja się całkiem niedawno dowiedziałam, skąd w ogóle ten podział się wziął, bo wcześniej wiedziałam tylko tyle, że jest.
mnie by raczej nie pasowały pierwsze dwa tygodnie lipca, ale to może się jeszcze zmienić, więc może ustalmy jakieś konkretne miejsce najpierw 😉 jak mówiłam, ja miasta nie znam, więc zdaję się na dziewczyny 🙂
Ja się mogę podjąć znalezienia kilku miejsc, a potem razem coś wybierzemy. Tylko napiszcie mniej więcej co byście chciały, na razie jedyny konkret jaki padł, to że miło by było znaleźć plener. Ktoś ma inne sugestię ?
Farifelia   Farys 21.05.2008
30 maja 2013 11:06
A czy ja się mogę też dołączyć? 🙂 Aktualnie stacjonuję w okolicach Pszczyny 😀
equi.dream, Jakaś knajpka? Słyszałam, że Hipnoza jest w porządku, ale nie byłam tam. W ogóle w żadnej knajpie nie byłam, bo życia studenckiego nie prowadzę 😁
I chętnie się piszę na spotkanie! Tylko u mnie pewnie będą problemy z konkretnym terminem. 🙁
knajpka spoko, tylko weźcie pod uwagę, że może sporo osób przyjść i dobrze by było usiąść razem, a nie wszędzie będzie taka możliwość
we Wrocławiu spotykałyśmy się w PizzaHut 😉 Co prawda kelnerki miały nas dość, ale dało się usiąść razem przy dużym stole. Ile mamy wstępnie osób ? Może zróbmy listę
1.equi.dream
2.calore
3.Sankaritarina
4.Farifelia
5.Wendetta
6.Matuzaalem

Napisałam tylko osoby wyświetlające się pod pisanym postem, to nie świadoma dyskryminacja 😉
Jeszcze jaaa ! :P pizza hut super, tylko zależy ile nas będzie 😉 tak czy siak będzie trzeba wczesniej zrobić rezerwacje
1.equi.dream
2.calore
3.Sankaritarina
4.Farifelia
5.Wendetta
6.Matuzaalem
7.Karutek
Znalazłam miłą knajpkę węgierską z osobną, małą salą na kilkanaście osób. Co Wy na to ?
ooo, węgierska lepsza niż pizza hut moim zdaniem! 😀 do takich sieciowych knajp to zawsze i wszędzie można pójść, a chyba nie o to nam chodzi 😉
jestem za 😀
jak już ogarnę temat przeprowadzki mojego konia (tzn w ogóle gdzieś miejsce znajdę 😵- equi.dream- piąteczka 😉) to będę miała spokojną głowę i mogę z Wami hulać 😁 Popytam moich bardziej zorientowanych w miejscówkach znajomych jakie miejsce w Kato by się nadało. W sumie pizza hut niegłupi pomysł, ale co z moją dietą?! 😁

edit: oo, pisałyśmy w tym samym czasie- na węgierska piszę się tym bardziej! ciekawe czy placek po węgiersku jest po węgiersku tylko z nazwy 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 maja 2013 15:14
Też bym była chętna, zwłaszcza na tą węgierską knajpkę 🙂
mój luby się tam żywi, to tuż obok jego firmy i bardzo poleca, więc jedzonko dobre 😉
wendtetta a tam dieta, jak przestaniesz jeść już teraz, to będziesz mogła akurat na spotkaniu nadrobić to co zgubisz przez ten czas :P A przeprowadzka konia ? No cóż, mam śliczny zielony skwerek pod blokiem  🏇
to co, jakiś termin próbujemy znaleźć ?
czy mówimy o TYM miejscu? 😀
piotrowska   Między grzywą a ogonem
31 maja 2013 07:51
Cześć dziewczyny, melduję się, ja także ze śląska 😉
Przy okazji, (kompletnie nie wiem gdzie o to spytać) czy znacie jakieś stajnie na śląsku w których można spędzić weekend? Szperałam trochę w necie, ale większość takich miejsc jest albo bardzo daleko ode mnie, albo strasznie drogo, albo, jeśli już organizuje takie weekendy u siebie to jedynie w długie majówki itp.
calore dokładnie tak 😉
piotrowska wybrać się możesz na weekend do Udorza, ja polecam z całego serca na taki wypadzik. Tereny piękne, jest gdzie wyskoczyć pozwiedzać, a i przy chęci ambitniejszej jazdy są trenerzy na miejscu
Ja również jestem chętna na spotkanie 🙂
no ta jaki termin ? 14/15 lipca ?
a nie 13/14? bo 15 to poniedziałek 😉 mi odpowiada
To mnie najbardziej ten poniedziałek 15 odpowiada... 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 czerwca 2013 11:24
a gdzie to spotkanie?  👀
jeśli tylko pasuje Wam w tygodniu, to mi obojętne. Spotkanie w restauracji " Zaklęty Czardasz"-strona podlinkowana wcześniej przez calore
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się