Stajnie w Warszawie i okolicach

kinoki300 nie rób już wiochy bo znając troszkę miejsce jest mi jednak szkoda bo myślę, ze są tam warunki na dużo, dużo więcej. Tylko czy chęci ? A swoim wpisem bardziej odbierasz innym chęci by tam przybyć.
Pisanie wszystkich osób "kibicujących" stajni tu na forum daje świetną anty reklame... Tylko po co ? Moze czas na jakiś dorosły i mądry wpis osoby obiektywnej ?
Uwaga jeźdźcy z okolic Radzymina jeżdżący po Rejentówce.

Nasze stajenne psy znalazły w lesie i przyniosły do stajni ochraniacz czarny na tył york ( pewnie im odpowiednio pachniał więc zabrały do domu 🙂
Ktoś z Was zapewne go zgubił będąc w terenie, obstawiam Wierzbowy Gaj, Dragona,  a może kogoś z okolicznych posiadaczy koni?
Jeśli jest wśród re-voltowiczów właściciel, proszę o kontakt na priv.

Swoją drogą zastanawiam się kiedy nasze psy przyciągną jakieś siodło 😉
Witam,
Czy orientuje się ktoś czy w Siedlcach działa jeszcze sklep jeździecki PODKOWA ?
Jeżeli nie, to może ktoś wie czy funkcjonuje tam jeszcze jakiś sklep z artykułami jeździeckimi?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi! 🙂
Jeżeli pomyliłam wątki to bardzo przepraszam, nie bardzo wiedziałam gdzie mogę to pytanie zadać.
diukana, na 99% to nasz jesli jest czarny albo brązowy full skorupka
Witam,
Czy orientuje się ktoś czy w Siedlcach działa jeszcze sklep jeździecki PODKOWA ?
Jeżeli nie, to może ktoś wie czy funkcjonuje tam jeszcze jakiś sklep z artykułami jeździeckimi?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi! 🙂
Jeżeli pomyliłam wątki to bardzo przepraszam, nie bardzo wiedziałam gdzie mogę to pytanie zadać.


nie działa, innego nie znam za to w Mińsku Maz jest całkiem fajny.

reklama
Dziewczyny - poszukuję od lipca wolnego boksu gdziekolwiek - warunek? Pastwiska, normalne ścielenie(nie na zasadzie - jak mu dorzucę trochę słomy, to będzie fajnie, i nie trzeba wybierać), i z ludzkim dojazdem czymkolwiek - WKD, SKM, ZtM... auto też, z okolic Starej Miłosnej. Do 1000 zł - czyt. moje zasoby finansowe.
Nie pogardzę halą.
(wykluczam od razu stajnię siekierki, podolszyn, miłosną...)
Dzięki za KAŻDĄ pomoc 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
08 czerwca 2013 19:10
Enklawa? Ale to tylko auto.
A z ciekawości, dlaczego podolszyn nie?
Venus   You're my wonderwall
08 czerwca 2013 19:12
Z tych okolic to Polana, jeździ tam jakiś autobus ale wydaje mi się że póki co to jest komplet. Zawsze warto zadzwonić i popytac.
gryglodor Koń już tam stał jakiś czas, i już nie stoi, i były pewne powody dla których właścicielka konia się z nim wyniosła 🙂 (ja dzierżawię).
Z tych okolic to Polana, jeździ tam jakiś autobus ale wydaje mi się że póki co to jest komplet. Zawsze warto zadzwonić i popytac.

A gdzie tam masz pastwiska?
Venus   You're my wonderwall
08 czerwca 2013 23:12
[quote author=Venus link=topic=46.msg1797787#msg1797787 date=1370715125]
Z tych okolic to Polana, jeździ tam jakiś autobus ale wydaje mi się że póki co to jest komplet. Zawsze warto zadzwonić i popytac.

A gdzie tam masz pastwiska?
[/quote]

Tak się składa że mój koń codziennie stoi sobie właśnie w Polanie na zielonym więc mam co do tego 100% pewność 🙂
Do Polany jeździ 720, 723, 730; przystanek Góraszka- wiem bo sama jeżdżę od niedawna 🙂
Co do pastwisk muszę zgodzić się z Venus- konie stoją na zielonym.
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
09 czerwca 2013 07:17
723 na pewno nie 😉 na pewno 722 (i te co wymieniłaś: 720 i 730)  :P
Venus, 4 ha na ponad 30 koni... (35???) faktycznie, zielone... byłam tam niedawno, widziałam 😉
Autobusy 730 i 720 to raczej widma są niż autobusy - jeden na trzy godziny może  😵 trochę lepiej jest z 722 raz na dwie? Ale chodzą może jakieś prywatne autobusy częściej, tak jak na sąsiednich trasach. Za to samochodem z Miłosnej rzeczywiście blisko. Rowerem też bez problemu 😉
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
09 czerwca 2013 08:18
janka, bez przesady :P 730 nie wiem jak jeździ, ale 720 co 1,5 godz, 722 podobnie i się przeplatają :P
najgorzej w weekendy i poza godzinami szczytu... :|
Venus   You're my wonderwall
09 czerwca 2013 08:20
Venus, 4 ha na ponad 30 koni... (35???) faktycznie, zielone... byłam tam niedawno, widziałam 😉



W takim razie co to jest?  Bo dla mnie dalej są to pastwiska  🙄
Dla mnie 4ha na tyle koni (30/35?) to dość tłoczny padok, pastwiska to ma na przykład Enklawa - gdzie jak konie poszły na ich koniec to nie było ich widać, a trawa jest wysoka, stajnia w Zagościńcu, czy Mokre/Wierzbowy Gaj 😉
janka, bez przesady :P 730 nie wiem jak jeździ, ale 720 co 1,5 godz, 722 podobnie i się przeplatają :P
najgorzej w weekendy i poza godzinami szczytu... :|



Mehari, ja nie powiedziałam, że się nie da przystosować jak człowiek musi i chce bo sama od ponad roku jestem "przystosowana" do autobusów 704 i 702 a one chodzą z częstotliwością średnio raz na godzinę, (w szczycie dodają jeden więcej może) i nie narzekam bo po co 🙂
Przyznaję jednak, że wielką ulgą i wygodą stały się dla mnie liczne prywatne autobusy, którym od niedawna jakoś opłaca się obsługiwać interesujące mnie trasy jeżdżąc często i sporo taniej niż ztm 🙂
W stosunku do 720 i 730 użyłam slowa widma bo choć mogłabym korzystać z nich w części mojego dojazdu do stajni to poza nielicznymi spotkaniami z nimi na Wiatracznej nigdy nie udało mi się żadnego z nich "złapać" po trasie np tkwiąc zimą na którymś przystanku w Starej Milosnej.
A rower to nie była złośliwość tylko szczera zazdrość bo jak ja bym mogła mieć tak blisko do konia ( Stara Milosna-Góraszka) to od wczesnej wiosny do późnej jesieni nie oglądałabym zadnych autobusów 😀
Witam,
Czy orientuje się ktoś czy w Siedlcach działa jeszcze sklep jeździecki PODKOWA ?
Jeżeli nie, to może ktoś wie czy funkcjonuje tam jeszcze jakiś sklep z artykułami jeździeckimi?


dziala, nic nie wiem o tym, zeby nie dzialal, a wiem kto go prowadzi.
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
09 czerwca 2013 10:21
janka, spoko, przecież nic nie mówię. Sama ubolewam nad częstotliwością 720 i 722, bo mieszkam na wsi i dojazdy do pracy są okrutne. Jednak do Góraszki w godz. szczytu często się przeplatają te autobusy...
A jak mieszkałam w Starej i konia miałam właśnie w Góraszce, to też na rowerze jeździłam. Owszem - pozazdrościć...
SieneK   Kasia i SieneK
09 czerwca 2013 12:18
Autobusy 730 i 720 to raczej widma są niż autobusy - jeden na trzy godziny może  😵 trochę lepiej jest z 722 raz na dwie? Ale chodzą może jakieś prywatne autobusy częściej, tak jak na sąsiednich trasach. Za to samochodem z Miłosnej rzeczywiście blisko. Rowerem też bez problemu 😉

dzień świąteczny:
http://ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&n=2328&o=02

dzień powszedni:
http://ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&n=2328&o=02&d=2013-06-10

tragedii nie ma jak na linię podmiejską  😎
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 czerwca 2013 12:38
[quote author=aokt link=topic=46.msg1797073#msg1797073 date=1370621949]
Witam,
Czy orientuje się ktoś czy w Siedlcach działa jeszcze sklep jeździecki PODKOWA ?
Jeżeli nie, to może ktoś wie czy funkcjonuje tam jeszcze jakiś sklep z artykułami jeździeckimi?


dziala, nic nie wiem o tym, zeby nie dzialal, a wiem kto go prowadzi.
[/quote]

katija a to ciekawe co piszesz. U szwagierki w stajni były ostatnio Panie z Siedlec i pytały jak zamówić kask przez internet. Odpowiedziałam, że przecież jest sklep jeździecki w Siedlcach (Podkowa właśnie) a one na to, że niestety już go nie ma. Kto mówi prawdę?  👀  😉

sorki za  🚫
dziala, nic nie wiem o tym, zeby nie dzialal, a wiem kto go prowadzi.


Byłam, sprawdziłam i niestety sklepu już nie ma. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi i chyba rozwiałam już wątpliwości 🙂
Ewa sklep w Siedlcach zlikwidowała już chyba za 2 lata temu?? Jakiś czas sprzedawała jeszcze przez internet jak dobrze kojarzę.
Aromerowicze jak do Was dojechac komunikacja?
Autobus 704 z Wiatracznej albo PKS 🙂
A potem na piechotkę.
PKS- BAGS albo rzadko jeżdżący RAPIT. Bagsy jednak jeżdżą dość często.Ewentualnie pociągiem,ale to mega długa droga na piechotę z PKP Halinów
ash   Sukces jest koloru blond....
09 czerwca 2013 20:30
Hellgirl, Cabriola! Polecam z całego serca! Ja jeżdżę ze Starej Miłosnej właśnie.
Czysto w boksach, świetny owies i siano, opieka 24h, hala z kwarcem, lonżownik, piękne tereny no i zielone padoki a koni niewiele 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się