Wrocławianie :))

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 maja 2013 05:49
Ja mam fryzjerke, ktora ma wlasnie mobilny salon. Moge podac Ci numer tel, musialabys zadzwpnic, bo 3 tygodnie temu urodzila.dziecko. Wiem, ze w domu u siebie strzyze, ale zadzwonic nie zaszkodzi 😉
Jeśli już przy temacie włosów jesteśmy- czy przedłużała któraś z Was włosy (Remy)? Jak kształtują się ceny takiego zabiegu we Wrocku?
Mistral, a mocne masz wlosy?
katija mam grube i dość gęste włosy, trochę zniszczone od farby, ale nie łamią się, ani nie wypadają.
no to dobrze, bo doczepianie czegokolwiek do slabych wlosow konczy sie ich brakiem 😉
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
11 maja 2013 18:45
Orientuje się ktoś, gdzie we Wro znajdę balony na wodę? 😀
Najlepiej okolice Grunwaldu, potrzebujemy na już, ubzdurało się nam, żeby zrobić bitwę balonową na Arkanalia 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 maja 2013 09:25
Dzisiaj o 14 w Oleśnicy jest psi piknik
kurcze szkoda, że pada! fajna sprawa taki piknik
Maddie na 99% Costa (ul. Księcia Witolda 48) - mają tam ogromny wybór balonów więc na pewno coś znajdziecie 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
12 maja 2013 15:30
alnama dzięki, sprawdzę  :kwiatek:
Moglaby mi ktoras z Was polecic we Wroclawiu jakiegos dobrego ginekologa?🙂
(przepraszam za brak polskich znakow)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2013 06:41
Prywatny czy na kasę chorych?
ja też się rozglądam za kimś sensownym - w moim przypadku na kasę chorych 😉
U mnie raczej tez 😉 Ile mniej wiecej czeka sie na wizyte zapisujac sie na kase?
na kasę chodziłam do dr Ewy Wróblewskiej w szpitalu na Weigla - ok, bardzo fajna, a terminy jak pamiętam były dosyć szybko
na pewno nie polecam Wojciechowskiego z Kamińskiego - prawie życie przez niego straciłam, przez jego zaniedbania, chodziłam kilka ładnych lat
teraz tylko prof Karmowski niestety prywatne, drogi, ale fachowiec
Miałam nie iść do gina prywatnie (money,money) , ale poleciła mi koleżanka- dr Mateusz Tylko- wizyta 130 zł wraz z usg.
Bardzo sympatyczny i fachowy.
Zwrócił uwagę na coś, czego poprzedni lekarz nie zauważył.
Ostatnio leczyłam się na fundusz u innego gina (dra Radeckiego) i przyznam - rozczarowałam się nieco. Byle szybciej, byle spławić. Nigdy mi nie zrobił usg, a na moje jakiekolwiek pytania reagował zniecierpliwieniem. Jedyny plus, że trafił (to dobre słowo w tym przypadku) mi z lekami. Gin ten miał sporo dobrych opinii, ale chyba siadł na laurach, bo zbiera ostatnio prawie same negatywy (mam na myśli portal znanylekarz). Widać, nie tylko ja czuję się niezadowolona z jego usług.
Dzieki! Mi chodzi o dobre dobranie tabletek, zlecenie wszystkich potrzebnych badan, itd..
Witam,
czy ktoś  z Was zna w realu użytkowniczkę stewa (jej koń to zdaje się Maniquila)? Oszukała mnie, sprzedając zamiast nowego ogłowia kieffera full, używane no name xfull i nie chce oddać mi pieniędzy. Szukam na nią namiarów. Z góry dzięki!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 maja 2013 15:12
Ja nie znam ...

A mam pytanie czy nie ma któraś hula hop , który graci w chałupie ? Z otwartymi rękoma przyjmę lub odkupię za drobną sumę ! Może być połamane , byleby można było skleić 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 maja 2013 10:51
Czy we Wrocławiu, najlpiej na Krzykach jest jakiś dobry, polecany salon masażu gdzie kupię karnet lub taki bon upominkowy?
Na dzień matki chciałam sprezentować mamie  :kwiatek:
Jara na Krzykach to nie znam, ale polecam CTL (Centrum Terapii Laserowych . Miejsce na b.wysokim poziomie, z dobrą kadrą i  normalnymi cenami. Zerknij na ich stronę http://centrumterapiilaserowej.pl/?gclid=CITU7bqQrLcCFZMftAodun0AnA mieszczą się przed mostem Warszawskim jadąc od Jedności Narodowej. I mają bony prezentowe.
Wie ktoś może, gdzie we Wrocku jest duży wybór drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych?
Dziewczyny - może któraś zna kogoś, kto potrafi cyklinować? Jakiś wujek/szwagier/sąsiad/mąż? Ważne żeby potrafił (nie zniszczył parkietu) i jednak wziął trochę mniej niż profesjonalna firma. Nie musi mieć cykliniarki (mogę wypożyczyć). Powierzchnia malutka, robota na 1 dzień.
hej,

wiecie może gdzie można we Wrocławiu wykonać porządne usg piersi?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 czerwca 2013 18:29
hej,

wiecie może gdzie można we Wrocławiu wykonać porządne usg piersi?


Medix na Grabiszyńskiej.
JARA dzięki, takie też info dostałam od swojego gina. Zarejestrowałam się na środę, zobaczymy  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 czerwca 2013 19:41
Wybiera się ktoś jutro na piknik rowerowy?
http://rowerowy.wroclaw.pl/
JARA ja sie wybieram do Parku Tołpy coś koło południa
Dziewczyny, mam do oddania kompletnie za darmo malego, 6miesiecznego kroliczka rasy karzelek. Jest jeszcze mniejszy od miniaturki. Sprawa jest bardzo pilna, moze ktos z waszej okolicy moze go przygarnac? Jest pezesliczny, zdjecie jest w mojej galerii. Oddaje razem z klatka i calym sprzetem. Naprawde fajny zwierzaczek, mam nadzieje ze znajdzie dom..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 czerwca 2013 18:25
rtk, uderz do subaru ona działa przy królikach, może mają jakiś DT.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się