Bryczesy

oczywiście ze puszczają, mi poszły w kingslandach  🤔
ja euro stary na lejach juz 2 razy zszywałam- masakra jakaś- puszczaja w kilku miejscach na raz ( Doriny mam )

w pikeurach jeszcze mi sie to nie zdarzyło co nie znaczy sie się nie zdarza 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
11 czerwca 2013 18:54
Jasne,że puszczają, ale nie w kilkunastu miejscach  😉
Do tego straciły kolor o jakieś 5 tonów i bardzo szybko zmechaciły się leje-moim zdaniem nie są warte swojej ceny, chociaż za nowości prezentowały się super  🙂
Do mnie wasnie jada Pikusie Lugany i Easy Rider Zohra, skusily mnie cholerka te przeszycia i kieszenie w Zohrze 😀 kiedys mialam jedne easy ridery i nosily sie swietnie🙂
faith w jakim kolorze zohry? Koniecznie wstaw fotki jak przyjdą 😉
czarne, moge wstawic aukcyjne😉


Dramka, :kwiatek:

Który sklep stacjonarny w Wawie ma najwięszy wybór bryczesów?
Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat tych bryczesów?
Co to za materiał? Taki jeansopodobny czy zupełnie coś innego tylko na jeans stylizowane?
http://www.gnl.pl/bryczesy-team-miss-blink-athletic-p-14608.html
"Wykonane z wysokiej jakości materiałów imitujące jeans."
"Wykonane z wysokiej jakości materiałów imitujące jeans."

Czytać umiem... chodzi mi o to z JAKICH materiałów...
faith, moje Zohry wyglądają juz tragicznie. Jakość dla mnie absolutna porażka, lej się pokulkowił, materiał trochę też. Są cudne, to fakt, ale na tym koniec.
Potrzebuje informacji na temat białych bryczesów z szarym lejem,słyszałam że z niektórych firm farubą.Możecie polecić jakieś sprawdzone??
Ja białe z szarym lejem mam akurat z Pfiffa (te parę lat temu kosztujące ok. 180 zł, więc nie najwyższej jakości) i nie farbują ani nic się z nimi nie dzieje. Z tym, że one mają z 5 lat, więc nie wiem, czy od tego czasu się coś nie zmieniło z jakością...
majeczka   Galopem przez życie!
12 czerwca 2013 05:59
NatLat, mam Cavallo Pikeur i VillaHorse żadne mi nie zafarbowały, miałam też ES też nigdy nie zafarbowały
Mi pikeury zafarbowały jak wyprałam w za wysokiej temp.  🤬
A FP farbują? mają fajne modele i nie wiem czy brać....
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
12 czerwca 2013 10:35
Ja mam fair play białe z szarym lejem i nie ma żadnego problemu. 😉
Dzięki dziewczyny za pomoc 🙂
Była tutaj chyba rozmowa o super cienkich, ale nie prześwitujących bryczesach na lato. Może mnie ktoś odesłać do tej rozmowy? :kwiatek:
dodzilla, wpisz w wyszukiwarkę "champion" to wyskoczy tego trochę 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 czerwca 2013 13:24
NatLat, ma pikeury i eurostary,nie szanuję ich,więc potem ratuję w wysokiej temperaturze i vanishu,jedne mam już chyba 4 lat i nic (miałam je w Kwiekach 😉 )
Była tutaj chyba rozmowa o super cienkich, ale nie prześwitujących bryczesach na lato. Może mnie ktoś odesłać do tej rozmowy? :kwiatek:


micro 2000  😉
Przyszly Zohry 🙂
NA pierwszy rzut oka bardzo fajne🙂 na jezdzie tez zachowywaly sie super, bardzo miekkie leje!
Nawet jesli wytrzymaja rok - bede zadowolona, bo dalam za nie niecala stowke🙂 jezdze 2-3 razy w tygodniu i mam na zmiane Pikeury Meredith z Micro2000 wiec nie beda jakos szczegolnie meczone🙂
Znajdę gdzieś bryczesy jeansowe (na wzór jeansów), z pełnym lejem, ładne, proste, bez miliona przeszyć, haftów, kieszonek i innych tego typu pierdolników?  😵
Wie ktoś co to za bryczesy ?

Championy jakoś mi wizualnie nie podeszły, ja wolę klasykę, najchętniej z kieszeniami na guziczki i zaszewkami 😀 A te micro 2000 to tylko Pikeury, tak?
Passion   Quality is not an act, it is a habit.
14 czerwca 2013 12:48
dodzilla jak szukasz bryczesów z materiałów typu Micro to masz co najmniej trzy opcje:
- Micro 2000® (Schoeller),
- Tactel® Micro,
- Micro-Tactel®.

Różnica? Około 1% różnice w składzie i trzy różne firmy, które go "wynalazły". 🤣
W kwestii użytkowania różnic nie ma, wszystkie tkaniny charakteryzują się elastycznością i dobrą oddychalnością
Passion, mnie tak potwornie kuszą bryczesy od was, właśnie te z zaszewkami, ale jak na razie bezrobocie, a wasze do najtańszych nie należą. A poza tym chłop mi nie pozwala, bo ostatnio stwierdził, że moje 'nie mam się w co ubrać' nie mieści mi się w szafie, wiec po kie mi kolejne gacie i to za tyle kasy. No, chyba, że wyrwie się jakąś używkę, to wtedy nie będzie miał nic do gadania 👀 A do przyszłej pracy będę potrzebowała nowych spodni, bo stare są napraaaawdę na wykończeniu. W dżinsach się ugotuję, to pomyślałam o bryczesach jakichś cienkich. Idę się porozglądać po allegro i ebayu 🙂
A czy można gdzieś znaleźć bryczesy micro w cenie niższej niż 600-700 zł? 😀
Mozna, uzywki sie zdarzaja, w granicach 150zl.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się