Bryczesy

Dzis do mnie przyszły Esy Naomi są śliczne i super wygodne  😍
Jak pierzecie Eurostary bo moje Loreny sie sprały ;/
Misia, moje Laury czarne też się sprały. Zawsze prałam na lewej stronie.
Warto prać z płynach do czarnego np Woolite Perła do czarnego. Odkąd piorę bryczesy w tym płynie nie blakną tak i nie tracą koloru, jak straciły te, które prałam w zwykłych proszkach.
Warto prać z płynach do czarnego np Woolite Perła do czarnego. Odkąd piorę bryczesy w tym płynie nie blakną tak i nie tracą koloru, jak straciły te, które prałam w zwykłych proszkach.
Ha,ha,hah...  - tunrida zabrzmiało jak reklama w tv  😉. Ale fakt , najlepiej prać w tych specyfikach 🙂.
Ja wszystkie czarne ubrania piorę w takich płynach, a mimo to wyblakły.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 czerwca 2013 20:57
a ja zamiast horze ada zdecydowałam się jednak na coś z pełnym lejem  🙄
hv polo. zapowiadają się fajnie. do końca czerwca powinno się je udać przetestować w siodle 🙂
mogłoby być 1-2 cm dłuższe, ale przeżyję. wolę w tę stronę niż miałyby mi nachodzić na kostki.
ktoś użytkuje ich spodni przez dłuższy okres czasu? 
Mają znaczek jak euro stary ;-)
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 czerwca 2013 21:00
podobny do starych kolekcji trochę 😉
lubię takie hafty na kieszeniach  😍 dlatego esy też straszliwie mi się podobają.
sei, ale obłęd 😍 Chociaż kolor nie dla mnie, ale i tak 😍
sei Tylko żeby lej się nie ciągnął przez to że są za krótkie..
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 czerwca 2013 21:28
wymodelowana, mnie też się wydawało, że nie mój kolor, ale  😍
Dramka, a czemu miałby się jakoś niewłaściwie ciągnąć?  👀 wszystkie moje bryczesy są mniej więcej takiej długości i nigdy nie było problemów żadnych.
pojeżdżę to dam znać jak się układają itp. myślałam też czy ich sobie nie przerobić na elastyczne wstawki na końcach nogawek  🤔 przyzwyczaiłam się do takiego rozwiązania i aż mi z rzepami dziwnie było na początku. dobrze, że też są miękkie i się ich nie czuje na nodze.
same spodnie są miękkie, a lej jest bardzo elastyczny. 'na sucho' są bardzo wygodne, zobaczymy jak dalej.
ponieważ lej jest tylko ciut poniżej kolana  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 czerwca 2013 21:32
no jest, gdzie jest, ale nadal nie potrafię sobie wyobrazić/nie rozumiem na czym miałoby polegać to niewłaściwe ciągnięcie się leja.
w każdym razie zobaczymy. gdyby wychodził z buta to byłaby lipa, ale tak to nie przewiduję żadnych problemów 😉
Jeżeli lej jest za krótki lub źle dopasowany to będzie się ciągnął..nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć.
To chyba musiałby się kończyć na udzie przed kolanem  😂
sei, a zdradzisz, ile kosztowały? Przymierzam się do kupienia jakichś bryczesów właśnie, myślałam o FP, ale te kuszą 😜
[quote author=BaŚ link=topic=217.msg1805292#msg1805292 date=1371541806]
To chyba musiałby się kończyć na udzie przed kolanem  😂
[/quote]

Niestety jesteś w błędzie ;
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 czerwca 2013 17:50
dobra dajcie spokój dziewczyny. wzięłam 38, a nie żadne przedłużane bo ja takie wolę. każdy lubi inaczej - raz, a dwa że jestem dość wysoka z dość długą nogą, więc na osobę o lepszych proporcjach pewnie byłyby odpowiedniejsze 😉
w któryś weekend w nich wsiądę i zrobię zdjęcia. aaa jeszcze coś. wsiadałam w nich w siodło w sklepie (jest taka możliwość na koźle) i nic mi się nie ciągnęło. lej jest bardzo elastyczny tak samo jak całe spodnie, więc ja naprawdę nie wiem co tutaj się może jakoś niewłaściwie 'ciągnąć'  🤔
Dziewczyny - dwa pytanka!

1. Któraś z was sprzedawała bryczesy? W ile czasu je sprzedałyście?

2. Ktoś ma, ktoś wie? http://konik.com.pl/horzebryczesyroyalequus

Dzięki z góry, będę mega wdzięczna  🙇
To zależy od tego, jakie to były bryczesy? 🤔
Te, które sprzedałam zawsze "schodziły" w czasie trwania jednej, sześciodniowej aukcji na Allegro.
majeczka   Galopem przez życie!
18 czerwca 2013 21:21
sei, daj koniecznie znać jak z jakością, kocham HV Polo miłością absolutną do tej pory z rzeczy które mam/miałam zawiodły mnie tylko rękawiczki zimowe (takie jak polartecki roeckl), nie miałam jeszcze chyba tylko bryczesów, strasznie jestem ciekawa.
Hellgirl, sprzedałam pare sztuk i to bardzo indywidualna kwestia, zależna od firmy, stanu i ceny. Logiczne że im lepsza firma, lepszy stan i atrakcyjniejsza cena szybko znajdą nowego właściciela a no i rozmiar chodliwy a nie jakieś albo mega malutkie albo ogromniaste.
majeczka, "parę sztuk" 🤣 doobre 😀
majeczka, dworcika Horze 38 nowiutkie za stówę. (Czy na serio pragnę za wiele?)  👀
Ja też próbowałam sprzedać chodliwy towar w atrakcyjnej cenie. Ale.... nie to nie. Łaski bez.  😉
Obniż cenę i pewno ktoś się znajdzie. Albo czekaj.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 czerwca 2013 07:22
majeczka, jeździłam w nich wczoraj. nie wytrzymałam  😁 bardzo fajnie. już dawno nie jeździłam w zwykłych bryczesach, tylko w championach. na początku było więc dziwnie, ale później już ok. wygodne, fajny lej, dobrze trzymający. siedziałam w nich w ujeżdżeniówce, jeździłam prawie godzinę pełnym siadem i nie miałam problemów z wysiadywaniem, nie ślizgałam się, ogólnie było wygodnie i przyjemnie 🙂 myślę, że jeszcze sobie jakieś ich spodnie sprawię. potrzebuję granatowych, szarych, brązowych  😜
ich rzeczy ogólnie mi się bardzo podobają. polówki, bluzy, no wszystko  😍 bluzę też mam jedną i jest świetna. super skrojona, bardzo wygodna, cienka, ale raczej ciepła. i oczywiście PIĘKNA!

co do bryczesów, ja z reguły nie miałam problemów ze sprzedażą. ale teraz już od kilku miesięcy bujam się z 3-4 parami na sprzedaż i nic. a poniżej pewnego pułapu nie zejdę bo to mi się nie opłaca zupełnie. nie sprzedam spodni za 400-450 zł w bardzo dobry, minimum dobrym stanie, za 100 zł. najwyżej będą użytkowane dalej przeze mnie okazjonalnie (zmieniła mi się koncepcja kolorystyczna :P)
Ja z bólem serce sprzedałam używane pikeury za 150zł, kupiłam za 500zł  😵
zabawa w "znajdź różnicę"  😉

http://shop.animavet.pl/hv-polo-bryczesy-full-seat-sosa.html
http://sotewklep.animavet.pl/hv-polo-bryczesy-damskie-full-seat-sosa.html

chciałam zamówić te w ciemnym brązie, ale mam dylemat, bo nie mogę znaleźć różnicy innej niż cena

to raczej niemożliwe, żeby na jednej stronie sprzedawali te same bryczesy, z czego jedne prawie o 130zł taniej  🤔
Cavallia, te tańsze mają fajną rozmiarówkę, 32, 33,  34, 35, 36, 37 itd ,)

sei, a jak te hv polo wypadają jeśli chodzi o rozmiar?  Te Twoje to lubaro denim czy inny model?
Cavallia, te tańsze mają fajną rozmiarówkę, 32, 33,  34, 35, 36, 37 itd ,)


no właśnie, są tańsze a szerszą rozmiarówkę mają  👀

mi i tak to bez różnicy, bo klasycznej 38 potrzebuję a w obu z tego brązu jest ten rozmiar
Ale chyba nie ma w damskiej odzieży rozmiaru 33, 35, 37?  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się