Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Pewnie już masz sprawdzone, ale ostatnio przeglądając oferty mieszkaniowe na gumtree.pl przewinęło mi się z parę ofert pokoi właśnie w tej okolicy, wystarczy wpisać zwierzyniec albo wola justowska i coś wyskoczy 🙂



Sprawdzam codziennie 😉
niby tego sporo ale ciężko z ciekawą ofertą.
warto zapytać wśród 'znajomych',  poczta pantoflowa jest najlepsza 🙂
w sumie całą rodzinę mam rozsianą w tych okolicach gdzie szukasz, więc popytam 😉
Gdzie w krakowie kupię gęsi smalec?
w sumie całą rodzinę mam rozsianą w tych okolicach gdzie szukasz, więc popytam 😉


dumkowa, będę wdzięczna!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 maja 2013 11:02
czy znacie jakieś wypożyczalnie sprzętu foto? potrzebuję obiektywu do Canona
przenoszę się tu ze swoim pytaniem. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w październiku będę studentką UJ, jak to dumnie brzmi ;P Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda jazda zamiast wf-u. Wiecie coś o tym?
Graba.   je ne sais pas
11 czerwca 2013 09:25
Gdzie moge zgrac na cito(na jutro badz czw rano) film z takiej malej kasetki, ktora sie wklada do kamery na plyte CD? Pod jaka nazwa szukac takiego punktu? 🙂
Buffalo, zaraz leci pw.
Witam, wie ktoś może skąd odjeżdżają busy firmy FB (kierunek Dobczyce)? Na ich stronie wszystko jest, łącznie z rozkładem i cennikiem, ale pierwszy przystanek jest enigmatycznie opisany jako 'Kraków'. Pojęcie dość szerokie  🙄
vanille
Obstawiam, że z ul.Pawiej - naprzeciwko Galerii Krakowskiej. Stamtąd jeżdzą wszystkie busy na południe - Wieliczka, Bochnia, Dobczyce, Limanowa itp.
Dziękuję  :kwiatek:
Jak dojechac samochodem na Bagry - od ktorej strony? Gdzie jest jakis sensowny parking? Google niestety bardzo enigmatyczne w tej kwestii.
zalezy w ktory miejsce Bagrow chcesz dojechac😉
edit: i oczywiscie skad😉
Tam gdzie jest jakies zejscie do wody sensowne. Z Bronowic ale to chyba bez znaczenia, chodzi mi raczej o wskazowki tam juz na miejscu 😉
Hiacynta chcesz nad wodę, żeby Cię komary zeżarły żywcem ?  😁
Wszystko dla piesa 🙂
Ja tam na Bagach nie bywam, ale chyba najprościej tramwajem do Powstańców Wielkopolskich, a później piechotą koło Zalewy Płaszowskiego prosto, aż się dojdzie nad Bagry.
Ja wczoraj wybrałam się radośnie do Tyńca połazić po chłodnym lesie. Weszłam 100 metrów i wracałam biegiem do samochodu, bo jak mnie dopadły komary, to się prawie poryczałam  🤣 W zamian połaziliśmy chwilę nad Wisłą pod klasztorem tynieckim.
Cześć  🙂

Czy ktoś wybiera się na krakowskie Męskie Granie? Planuję wybrać się (raczej) sama pociągiem ale totalnie nie znam Krakowa, może akurat ktoś się wybiera i potrzebuje towarzystwa?  😀 Na stronie organizatora miejsce imprezy to 'pod hotelem Forum' - jak najłatwiej się dostać z dworca głównego?  🤣
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 lipca 2013 09:48
z dworca jest bardzo prosto wszedzie sie dostac  😉 praktycznie wszystko co jedzie alejami, kazdy krakowiak na dworcu na pewno właściwie Cie skieruje, albo wsiadasz do busa których jest tam 1500 i pytasz kierowcy, hotel forum zreszta to bardzo duzy budynek, nie do przeoczenia
mozesz tez spacerkiem od dworca przez rynek głowny pod wawel, a stamtad rzut beretem do forum
ostatnia opcje polecam serdecznie
z dworca (przystanek dworzec główny zachód) jest np. autobus 179, wysiadasz na przystanku Osiedle Podwawelskie, przechodzisz na drugą strone przejściem podziemnym i jestes pod Forum 😉
Spacerem? Super, zdecydowanie wybieram ta opcje  😍 przyjadę trochę wcześniej wiec czas na spacer znajdę 🙂 jakby ktos był chętny na jakąś voltopirowa kawke na mieście pisać śmiało, z chęcią kogos poznam 🙂
A kiedy będziesz? 🙂
Strona PKP mówi, ze koło południa, w następna sobotę 🙂
Oj to niestety mnie nie bedzie, na Turbacz sie wybieram. Enjoy! 🙂
Krakusy, ma Ktoś z Was pożyczyć płytę z Windows 7?? Padł mi system 🙁
Cześć wszystkim  🙂
Postanowiłam tutaj napisać, bo nie mam pomysłu, gdzie.

Uświadomiłam sobie ostatnio, że mieszkam w Krakowie już sporo lat, a nie mam tu w zasadzie końskich znajomych. I chętnie bym kogoś poznała. Może w przyszłym tygodniu po południu ktoś miałby ochotę na spotkanie na kawie?

Coś o mnie - rocznik '81, ale chętnie poznam zarówno kogoś młodszego, jak i starszego. Niemężata i niedzieciata. Z wykształcenia, zawodu i światopoglądu humanistka. Z końmi w życiu niemal od zawsze, a od czterech miesięcy wreszcie własny wymarzony koń  😀 Jako że koń to klacz arabska, a ja jestem arabiarz całym sercem, to miło byłoby poznać jakąś pokrewną duszę w tej kwestii, ale oczywiście niekoniecznie.

Jeśli ktoś chciałby rozszerzyć grono znajomych, to piszcie na PW  :kwiatek:
Cześć,

Szukam mieszkania do wynajęcia na Coke Music Festival dla 3 osób . Przyjeżdżamy 10.08.2013 o 7 rano wracamy 11.08.2013 wieczorem. Jeśli ktoś z was ma lub wasz znajomy ma do wynajęcia na ten czas mieszkanie to proszę o kontakt na priv 🙂
Czy ktoś miał przyjemność korzystania z usług Salonu Fryzjerskiego EGO FRYZJERSTWO na Zamoyskiego?
http://www.ego-fryzjerstwo.friko.pl/index.htm
Jak najlepiej - tanio i szybko 😉 Dostać się z Warszawy do Krakowa w sobotę? Czy lepszy pociąg czy np Polski bus?
Polecam TLK - byle nie te co jadą przez Radom i Kielce, a te, które jadą CMK. 3 godziny.
Polski bus znacznie dłużej jedzie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się