moda, ciuchy etc...

A wiesz może co mam wpisać szukając ich?  👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 lipca 2013 09:24
"kurtka jeansowa"? o ile dobrze widzę, jaki to materiał
może wyskoczy też "katana jeansowa"
Co sądzicie o takich plecaczkach? Warto kupować czy nie? Może ktoś miał i powie mi czy na prawdę mieszczą format A4?  👀
Który według Was jest najładniejszy?
Widział ktoś może takie plecaczki w sklepach ,,stacjonarnych''? 🙄


[img]http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/54/48/02/3354480259[/img]
ja na taki poluję, z jakiego sklepu są te, które wstawiłaś?
piotrowska   Między grzywą a ogonem
20 lipca 2013 10:07
Wpiszcie sobie na allegro " plecak vintage " albo " plecak natural ". Łatwo je znaleźć pod hasłem Atmosphere/Primark.
Pursat   Абсолют чистой крови
20 lipca 2013 10:27
"kurtka jeansowa"? o ile dobrze widzę, jaki to materiał
może wyskoczy też "katana jeansowa"

A to nie chodzi przypadkiem o to, że jest taka przecierana/marmurkowa? 🙂

Spódnica zwężona, można nosić, ale mi się podoba! 😀



safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 lipca 2013 10:42
Pursat, ależ ty masz nogi  😲 już wiem dla kogo wymyślono takie spódnice
popielata, takie plecaczki są teraz w New Looku, jak byłam ostatnio to widziałam.
A wiesz może co mam wpisać szukając ich?  👀


"KURTKA KATANA DŻINS JEANS KURTKI KATANY"  😉
Heval kurcze, u mnie w mieście nie ma New Looka. :/
Pursat jaaaka śliczna  😜  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
20 lipca 2013 14:49
Dziękuję safie. :kwiatek: No nawet mi się udały te odnóża, ale i tak mam jakieś "ale". 😉

popielata, :kwiatek: 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 lipca 2013 21:53
Ja dzisiaj dostałam taką spódniczkę. Jest śliczna, niezbyt mój krój i długość, ale dla przyjemności obdarowującego mam zamiar nosić na rodzinne imprezy. Tylko niezbyt wiem z czym. Jakieś propozycje?
Pursat   Абсолют чистой крови
20 lipca 2013 22:43
safie, nie myślałaś o tym, żeby ją zwęzić i nosić wyżej, w talii? Od razu długość zrobiłaby się bardziej korzystna, a sylwetka zyskałaby odpowiednie proporcje, bo takie spódniczki na biodrach są dobre dla małych dziewczynek. 😉

Nosić możesz do wszystkiego, pod warunkiem właśnie, że podciągnęłabyś ją wyżej. 🙂 Bluzki absolutna dowolność wtedy, a jako okrycie wierzchnie rozpinane sweterki, krótkie marynarki, dżinsowe ramoneski itp. Kolor, krój i faktura materiału są mocno dziewczęce, więc celowałabym właśnie w taką delikatną garderobę. 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 lipca 2013 22:52
W ten sposób? Nie wiem czy właśnie tak nie ma być. Przywykłam do spodni-biodrówek i chyba dlatego tak ją założyłam z rozpędu.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 lipca 2013 07:24
Tak tak, w taki sposób, odrazu lepiej!
Na rodzinne imprezy jak znalazł 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
21 lipca 2013 09:16
Teraz zupełnie inaczej, super. 😀
Pursat, mogłabym Cię zatrudnić jako osobistą stylistkę? 😜
Pursat   Абсолют чистой крови
21 lipca 2013 17:46
dodzilla, to mi teraz posłodziłaś!  😡
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 lipca 2013 20:51
Moja kiecka na wesele ( tytuł przeczytałam kilka razy, więc teraz dobrze :icon_rolleyes🙂

Mam w planach czerwoną marynarkę i cieliste szpilki ( przynajmniej do kościoła)
:kwiatek:Florcik, dopiero teraz tu zajzalam, dziekuje za odpowiedz 🙂
Pursat, jestem w twoim wieku chyba, i od niedawna zaczynam zmieniać kolory i fasony garderoby z czarnych rurek i tshirtow na coś kolorowego i bardziej adekwatnego do wieku. Zaczynam szukać kobiecych ciuchow, ale nijak nie wiem jak się za to zabrać. A ty masz tyyyyle pomysłów! 😀 Dla mnie całe życie najlepiej było wciągać trampki, luźną koszulkę żeby cycka nie było widać i czarne gacie, 'bo czarny wyszczupla'  🙄 A teraz jakoś mi się poprzestawialo i zaczynam chyba dojrzewać do babskich ubrań. Ba, nawet przeglądam allegro w poszukiwaniu pierwszej w życiu torebki, i co popatrze to polegam w szukaniu. Ta za duża, ta za mała, ta za brzydka, ta ładna z wczoraj dzisiaj wydaje mi się okropna... Mnie trzeba postawić w przebieralni i podawać ciuchy i mówić 'to możesz nosić tak a tak z tym i tym' itp. Bo inaczej wybiorę kolejną parę Conversów i luźną koszulkę. A jakoś tak mi się już przejadlo i jakoś dostałam takiej aspiracji żeby być 'modną'. Brrr jak to słowo brzmi 🤔 Nakupowalam ostatnio kilka rzeczy no i leżą w szafie, bo jakoś mi się tak za ładne wydają do noszenia. Cała ja -.-'
Pursat   Абсолют чистой крови
23 lipca 2013 10:40
Ja zmieniłam styl całkowicie pod koniec liceum. Wcześniej uwielbiałam tylko dżinsy, kolorowe dopasowane koszulki (najlepiej z Bershki  😉) i sportowe buty. Któregoś dnia odkryłam bloga www.almaanies.blogspot.com i przeczytałam całą stronę w jeden dzień, bo nie mogłam odejść od komputera. Każdy zestaw, choć zazwyczaj prosty był dla mnie strzałem w dziesiątkę i chciałam wyglądać jak ona, modnie, z klasą, elegancko, ale też bez zbędnej przesady.

Wtedy zaczęłam pozbywać się ciuchów, które miałam i wymieniałam je na bardziej kobiece. Do tego stopnia, że adidasów czy trampek nie założyłam przez pięć kolejnych lat. 🤣 Dzisiaj już doskonale wiem co i jak chcę nosić, jakie typy ubrań mi leżą, co mi się najbardziej podoba i trzymam się tego. Dawniej dużo czerpałam z blogów modowych, teraz przeglądam je z czystej ciekawości. 🙂

Tak więc wszystko się da i jeśli chcesz, mogę podesłać ci kilka moich ulubionych blogów i stron, gdzie można znaleźć coś fajnego. 🙂
Violetta   Samala Interio Latte
23 lipca 2013 12:44
Co powiecie o tych bluzkach ?
ta pierwsza jest fajna  😎 skad ona jest? bo nie moge doczytac sie na zdjeciu  😡
Z tego co ja widzę to chyba idolo.pl 😉
dzieki  :kwiatek:
Pursat ja też bym chętnie Cię zatrudniła jako stylistke hihi. Zaczynam się czuć bardziej kobieco i zmieniam styl. Polubiłam obcasy i wiem jakie nosić aby były dla mnie wygodne. Zawsze nosiłam trampki jeansy i szare kolory, a uwielbiam kolory tylko, że nie wiem jak je łączyć i co ze sobą łączyć
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lipca 2013 13:51
Pursat, bardzo podoba mi się styl tej dziewczyny z bloga, którego wstawiłaś.
Sama laska jest ładna, zgrabna i bardzo proporcjonalna. Podoba mi się!
Pursat, nie wiem czemu ja myślałam, że my jesteśmy w tym samym wieku 😜 Może temu, że twoja buzia taka dziecięca 😜 Jak tylko się odgrzebie w domu z obiadem i sprzątaniem to się dosiadam do bloga!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się