Howrse gra :)

kupiłam i wystawiłam zwrotnego 😉 chyba przyzwyczaiłam się, że tu większość na pl gra 😉
Na PL gram w miarę regularnie.
Głupia ja, przez zaniedbanie COM straciłam wraz z kontem Snow'a i Marsa. To się nazywa szczęście...
potrzebuję przetrzymania kasy na com na chwilę, szczegóły na pw 😉


ktokolwiek? :kwiatek:
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=10867557 pójdzie za ponad kupon? bo w sumie niedużo jej już zostało i nie wiem czy sprzedawać czy zostawiać.

Ja w tamtym miesiącu sprzedałam kilka podobnych koni po kuponie. Ludzie, którzy mają za dużo kuponów, widzą ładną maść, dużo rzeczy z CR, dość sporo umiejętności i kupują 😉

calore, napisałam PW :kwiatek:
Gniadata   my own true love
10 września 2013 17:57
fin, kupon to ja i tak z niej będę miała 😉 chodzi mi o to czy ugram coś więcej.
Dopiero weszłam na forum, pomóc komuś w czymś? Przetrzymać coś, przerzucić, poklikać? 🙂
Czy Klaudiax94 to ktoś z rv?

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 września 2013 18:40
[quote author=Misskiedis link=topic=49169.msg1871325#msg1871325 date=1378805809]
Nie da się wyszukać koni z towarzyszami więc trudno mi określić od ilu w ogóle ceny się zaczynają 😉


da się. wchodzisz w trofea, najeżdżasz na obrazek ze zwierzakami i pokazują ci się te, które już masz i których ci brakuje. jak najedziesz na zwierzaka, którego nie masz, to pokaże się symbol sprzedaży przekierowujący do sprzedaży koni z tym towarzyszem 😉
[/quote]

Chodziło mi o wyszukanie z takim towarzyszem jakiego mam żeby zobaczyć jak cenowo na rynku 😉
chyba że tak 😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
10 września 2013 18:48
Przetrzyma mi ktoś prędko kasę? Tak na 15 minut wystarczy 🙂 zaraz po tym wystawiam konia zwrotnego. Najlepiej by było się wymienić jakimiś niepotrzebnymi, aby później ich sobie nie zwracać z powrotem. 🙂 Pomoże ktoś? :kwiatek:
lockmittel ja mogę 😉

Heval to ja
lockmittel, ja mogę, wystaw konia na Deni (Pl)
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
10 września 2013 18:57
Watrusia, PW 🙂
Czyj to nick Mantikora
?

chyba faith
Fili993   Strach to tylko myśl...
10 września 2013 19:28
Jest ktoś kto regularnie kika w piniaty i chciałby zająć się moimi piniatami? W zamian za reguralne kliknięcia mogę zaoferować jakiś Zestaw, albo Róg obfitości  🙄
chyba nawet na pewno. U mnie powinna byc w znajomych chyba gdzieś na końcu.
Ma na com wysłac konia na 5h treningu tylko, z mi klika określona liczbę godzin. Mam te suwaczki na łące... Jak to zmienić, gdzie się to ustawia ?
Aha, dzięki :kwiatek:,
Koka Profil -> Moje konto-> odhaczyć Użyj uproszczonego treningu
Dzięki  :kwiatek: mogłam na pl poszukać i to samo na com zrobić. Wolno coś myślę.
Przygarnę kliki na com.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
10 września 2013 19:59
Koka, fin i Czarownica 🙂 dziś w nocy też kliknę :P
Chce Ci się wstawać tak wcześnie? 😀
na to samo wyjdzie jak się kliknie rano 🙂
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
10 września 2013 20:20
Szczerze? Pies chociaż ma radochę bo wyskoczy sobie na dwór 😀
Okej, to bardzo dziękuję za pomoc :kwiatek:
Jestem ciemna, jak kliknąć znajomemu na jego piniatę?
MonioRek, pod piniatą masz zakładki, zakładka"znajomi" na dole masz puste okienko, klikasz na nie, będą tam osoby które potrzebują kliknięć, zaznaczasz jakąś, po prawej ukaże ci się piniata tej osoby, klikasz nią (piniatę) 🙂 (chyba zrozumiale wytłumaczyłam? 🤔)
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
10 września 2013 21:13
Dziewczyny, ma któraś kucyka na już?  🤣
lizzy, jeśli to ty jesteś seganowa, to masz kucyka -> ♕Old Time Beauty♕
MonioRek, pod piniatą masz zakładki, zakładka"znajomi" na dole masz puste okienko, klikasz na nie, będą tam osoby które potrzebują kliknięć, zaznaczasz jakąś, po prawej ukaże ci się piniata tej osoby, klikasz nią (piniatę) 🙂 (chyba zrozumiale wytłumaczyłam? 🤔)


W zakładce znajomi mam tylko napisy jacy gracze i o której kliknęli na moją piniatę np:

Gracz Klaudiax94 kliknął na Twojej przeszkodzie (była to Roślina) o 11😲2.

a pod spodem nie ma nic, żadnych okienek 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 września 2013 21:20
Bo żaden gracz nie wysłał prośby o kliknięcie lub juz ktoś mu te prośby wyklikał 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się