Bryczesy

ashtray o jaaaa....  😜 Wolę nie wiedzieć ile kosztują. Albo nie wolę wiedzieć, żeby od razu się przekonać, że mnie nie stać. Zanim mi się po nocach zaczną śnić.
Cena przekracza 800zł 😉
Czy dać 220 euro za bryczesy to przesada ?
Zakochalam sie i hyba musze wybić sobie je z głowy


Nie, jeśli Cię stać, to spoko. Jedni palą codziennie fajki, inni raz na rok kupują bryczesy.
Dodofon, zacytuję Cię w rozmowie z mężem-palaczem 😀
Bardzo dobry argument dodofon   👍
Cena przekracza 800zł 😉


O i wszystko jasne, nie stać mnie  🙂
W Equishopie kosztują 966 zł. W Mustangu 965 zł.
Eh.
W Koniku 945.
Chlapnęłam się o stówkę.
Z bardziej osiągalnych cenowo 😉 bardzo mi się podobają dżinsowe Horze [[a]]http://www.horze.eu/Horze-Fredrica-Women%27s-Denim-Breeches/36526,default,pd.html[[a]]
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 września 2013 21:00
jeszcze odnośnie "Majestic" HKMu. mam już swoje. wybrałam rozmiar 38, a nie przedłużany jednak. mam 176 cm wzrostu, ale te spodnie fajnie się ciągną i ładnie dopasowują. dlatego jeżeli ktoś jest naprawdę wysoki, z długimi nogami to te przedłużane będą dla niego w sam raz 😉
mierzyłam też jeszcze raz, już na spokojnie, model "Country Life Denim". są następne w kolejce do zakupu. na tyłku jeszcze zyskały  😜

a dla tych, którym podobał się fiolet z pikeura polecam HKM "Royal Toskana Purple". widziałam na żywo i są naprawdę niczego sobie 🙂 szczęśliwie wyleczyłam się z 'kolorów' na tyłku 😉
A ja strzeliłam sobie jakiś czas temu dżinsowe Parkury z pełnym lejem. Te:
[img]http://www.amigo-konie.pl/media/products/a2606fcb67ed5a864e3dc76c510c9e70/images/thumbnail/big_merengue_jeans_przod_skos.jpg?lm=1372858587[/img]

Muszę przyznać, że zadowolenie pełne! Mimo codziennego użytkowania nie widzę skłonności do "wyciągania się", która strasznie denerwowała mnie w każdych jednych bryczesach Fair Play'a. Poza tym materiał super miękki, jak druga skóra, i po prostu wygodnie się je nosi. Zdecydowanie jestem na tak!
Jakieś niedrogie wygodne białe bryczesy ktoś poleca ? 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 września 2013 21:12
a co rozumiesz przez niedrogie?
za 230 zł są fajne "Rossini"z HKMu. tyle, że one są wyprzedażowe (przez producenta), więc już niektórych rozmiarów może nie być.
fajny, śliski materiał. znajoma ma i bardzo sobie chwali.
sei Te Hkmy Purple są bardziej różowe czy fioletowe ?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 września 2013 18:13
dla mnie zdecydowanie fioletowe 🙂
nie wiem jak w codziennym słońcu, ale jednak fiolet. nie taki jak lavender, bardziej aubergine tylko ton jaśniejszy?
w każdym razie - ładne 😉
A ja dostałam bryczesy HKM Marga i jestem w nich absolutnie oczarowana, bardzo fajna jakość, mega wygodne no i świetnie wyglądają! 😉 Trochę się obawiałam, bo akurat firma HKM to nie są jakieś najwyższe loty jeśli chodzi o jakość i wykonanie, a tu bardzo, bardzo zdziwiłam się na plus! Polecam!
klik
a co rozumiesz przez niedrogie?
za 230 zł są fajne "Rossini"z HKMu. tyle, że one są wyprzedażowe (przez producenta), więc już niektórych rozmiarów może nie być.
fajny, śliski materiał. znajoma ma i bardzo sobie chwali.



Jak wypada rozmiarówka tych HKM względem np. Pikeura? 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 września 2013 22:15
z HKMem to zależy od rzeczy. są takie, powiedzmy takie sobie. a są takie naprawdę dobre. generalnie te kolekcyjne Lauria Garelli czy Country Life są już z wyższej półki. to ichniejsze ekskluzywne linie.

Rossini wypadają raczej standardowo. to są bryczesy bardzo ciągliwe, z ekstra elastycznego materiału. muszą ładnie przylegać.

nie wiem kiedy teraz wsiądę na konia. może już w październiku, to postaram się o jakieś zdjęcia w majesticach 😉
Szukam softshelli w kolorach ziemi, brązu, beżu... ktoś widział coś ładnego?
Jak wymiarowo wyglądaja np. bryczesy Pikeur Hailey, Shiva, Nannete, Badira ??
Pikeury zależnie od modelu noszę od 36 po 76 i trochę boję się zamawiać.
Klami ja mam hailey i wypadają trochę większe moim zdaniem, w porównaniu do lugana, ewentualnie spróbuj rozmiar 76 to może trochę węższe będą, bo mi na udzie i pupie trochę odstają a lugana leżą idealnie w tym samym rozmiarze.
Jakieś w miarę fajne bryczesy do 150 z pełnym lejem ktoś zna? 😉 Nie takie żeby mi się po roku rozleciały  🙄
kludulka - Używane lepszej firmy  😎 Ew. poluj na okazje i przeceny, ja 4 lata temu właśnie za 150 wytargałam globale, służą dzielnie do dziś, choć tyrane mocno. Do 150 raczej będzie ciężko z czymś nowym i porządnym 😉
Nowe, antacytowe Pikeur Lugana po jednym praniu w 30 stopniach wyblakły mi na szwach 🙁. Czuję się zawiedziona. Niby "podstawowy" model, ale chyba trochę szybko poszło z tym wyblaknięciem...
Ktoś może wie jak po praniu wygladaja Candela? Wzdycham do czarnych z brazowym lejem od dłuższego czasu, ale przyznaję, że się trochę wystraszyłam, że po kilku praniach wygladałyby paskudnie...
Też lekko płowieją
Klami, jeśli poczekasz do poniedziałku to mogę Ci pomierzyć te bryczesy, które znajdę u nas w Twoim zakresie rozmiarów 🙂
Dworcika, cudownie ! Byłabym baaaaardzo wdzięczna. 😉
Dworcika Lubie to  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się