HORRORY- lubiane, ciekawe i całkiem nudne ;)

Jeśli oglądałaś REC 2  to nie oglądaj czasem REC 3 GEZENZA, bo to dno tak w skrócie 🙂


zapamiętam 😉
[quote author=korysindex4 link=topic=41684.msg1861653#msg1861653 date=1377758845]
Jeśli oglądałaś REC 2  to nie oglądaj czasem REC 3 GEZENZA, bo to dno tak w skrócie 🙂


zapamiętam 😉
[/quote]
Potwierdzam, dno mulaste, efekty na poziomie taniego horroru z lat '70tych, ale nie dziwi mnie fakt,ze ciągnie kogoś do dalszych części filmu, ot taka ciekawość  😉
Doszłam do wniosku,ze w tematyce horrorów raczej "świeżością" nie powieje, jak nie zombie, psychopaci, demony, paranormale, to jakies stwory nie z tego świata.... czekam na dobra wersje "Obecności" , może w końcu sie poboję  🤣
Proszę wybaczyć post pod postem  :kwiatek:
Szukałam fajnego horroru na wieczór, padło na "Entity" fajny, trzyma w napięciu, ciągle coś się dzieje,fabuła z "drugim dnem" , ale jak dla mnie mega straszny to nie jest. Film od razu skojarzył mi sie z "Tunelem" (również polecam)
Byłam na Naznaczonym II, wiadomo - kino robi swoje, głośna muzyka, duża ciemna sala, dlatego też momentami się "strachałam"  🤣. Fabuła nie jest straszna, trochę zagmatwana, gubiłam się. W porównaniu do jedynki to... właściwie bez porównania, znacznie lepsza dwójka i jeżeli ktoś ma niesmak po jedynce to polecam 😉

edit: jedynkę widziałam dosyć dawno i... wydaje mi się, ze nie są powiązane ze sobą, albo ja tego powiązania po prostu nie zauważyłam  🤔wirek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 września 2013 19:22
Zaliczyłam "Obecność"- i podskakiwałam w paru momentach! 😀 Ponadto udało mi się znaleźć informacje o tej rodzinie i czekam na drugą część 👀 Ciekawa jestem, czy się za nią zabiorą 😉
Pluję na twój grób 2- mocne! Choć lepsza 1-sza część.
Ja na "Obecności" kicnęłam raz, solidnie. I na tym się skończyło, ale film całkiem fajnie się ogląda, podobał mi się.
ashtray-potwierdzam. jedynka byla zdecydowanie lepsza. ja do tej pory nie wiem czy ta baba byla matka tych chlopakow 😂
Pluję na twój grób 2- mocne! Choć lepsza 1-sza część.

Tytuł nie zachęca 🙂
Naznaczony I bardzo mi sie podobał, w pewnym momencie podskoczyłam, muszę zabrać sie za drugą część  😉
bylem na naznaczony II - zaluje 18 zl na. bilet i zmarnowanego czasu. Najstraszniejsza byle muzyka przy tylule filmu. Fabula slaba, maxymalnie okleepany, denny i glupi. podsumowujac najstraszniejsza byla muzyka 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 września 2013 14:20
[quote author=ashtray link=topic=41684.msg1881031#msg1881031 date=1379787989]
Pluję na twój grób 2- mocne! Choć lepsza 1-sza część.

Tytuł nie zachęca 🙂
[/quote]
Czym jest zachecajacy tytul horroru? 😁
Szczerze mówiąc to ten mnie odpycha ze względów hmmm światopoglądowych? Nie wiem, jakiś taki szacunek do różnych rzeczy mam wpojony a ten tytuł jest całkowicie go pozbawiony(rymło mi się :lol🙂
widzialam 1 czesc.
dla mnie to nie jest horror, to jest wyjatkowo obrzydliwa i brutalna wizja tego jak mozna zgwalcic dziewczyne, na wszystkie najbardziej obrzydliwe sposoby jakie mozecie sobie wyobrazic, dla mnie wyjatkowo odrazajacy obraz, staram sobie nie przypominac zadnej ze scen.
Ogolnie to byl jeden z niewielu filmow, ktore zaluje ze ogladalam.
Faith ee są gorsze :x
Jak dla mnie jest to horror, bo imho celem horroru jest wprowadzenie widza w nastrój grozy, niepokoju, obrzydzenia, szoku. A ten film jak najbardziej spełnia te punkty. Dla mnie horror to tylko nie duchy i wampiry, choć (znowu imho) ostatnie produkcje takowych bardziej wypadają jak komedie, a nie horrory.

Edy też chętnie się dowiem jaki tytuł horroru jest zachęcający. Większość jest hmm no, głupawa raczej. 😉
Pierwszy z brzegu "Martwe zło" od razu kojarzy mi się z horrorem ew. z filmem, który ma przypominać horror  😉 ale wiadomo, nie ma co po tytule oceniać filmu.
Nie chcę już tak drążyć tematu, ale ja bym polemizowała czy zestawienie słów Martwe Zło jest zachęcające (do czegokolwiek). 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 września 2013 22:08
Martwe Zło jest obleśne i paskudne.

Obejrzałam dziś pierwszą część Naznaczonego. Do pewnego momentu nawet przypominał horror, potem zmienił się w komedię 😁 Zamykanie duchów w szafie i "demon" z ogonkiem lwa i nóżkami koziczki wymiatają 👍
czarownica, haha fakt, to bylo smieszne 🙂

II czesc to kompletna klapa.

martwe zlo jest fajny, moim zdaniem, lecz czasem nieesmaczny
Ej no, "MZ" to tylko przykład  😉
Dziewczyny, co na halołinowy domowy maraton filmowy? Planuję Naznaczonego Rozdział II... no i nie wiem co jeszcze 🙂 Ostatnio oglądaliśmy Obecność, cośtam Encounters ( 2 części), Naznaczonego pierwszą część, Mamę i  Sinistera... czy jest coś jeszcze w miarę świeżego, czego nie widzieliśmy? 🙂 No i czy widział ktoś nową Carrie? 🙂
Czy ktoś oglądał "Istnienie"?
Ja oglądałam Instnienie i strasznie się wynudziłam.
Dziewczyny, co na halołinowy domowy maraton filmowy? Planuję Naznaczonego Rozdział II... no i nie wiem co jeszcze 🙂 Ostatnio oglądaliśmy Obecność, cośtam Encounters ( 2 części), Naznaczonego pierwszą część, Mamę i  Sinistera... czy jest coś jeszcze w miarę świeżego, czego nie widzieliśmy? 🙂 No i czy widział ktoś nową Carrie? 🙂


Też jestem bardzo ciekawa tej nowej Carrie. Odtwórczyni głównej roli ma twarzyczkę słodką jak aniołek i chyba nie uda jej się przebić Sissy Spacek.
jaskierkowa,  tylko nie naznaczony II, popsujesz sobie wieczor - wymozdzenie calkowite, bedziesz zmeczona tym filmem
"the walking dead" wreszcie nowa seria 😜
Carrie nowa 🙄 tyle King wydał ciekawych książek na podstawie których można byłoby coś super nakręcić a oni ciągle remake'i, ehh.
Jutro moje urodziny i Halloween więc muszę coś wyszukać do oglądnięcia(tradycja już), może uda mi się wyszukać coś w stylu postapokaliptycznym, zobaczymy..
Swoją drogą polecam filmy produkcji angielskiej.
ja byłam na Carrie i odradzam, nuuuuudy 🙄
ja byłam na Carrie i odradzam, nuuuuudy 🙄


szkoda, bo książka jest ok...
I pierwowzór filmowy też.
Amerykanie nie mają już pomysłów na filmy od dawna...
mi właśnie koleżanka mówiła, że książka fajna i jest ciekawa jak film, ale tak szczerze to mogłyśmy iść na coś innego 😉
Dziewczyny, co na halołinowy domowy maraton filmowy? Planuję Naznaczonego Rozdział II... no i nie wiem co jeszcze 🙂 Ostatnio oglądaliśmy Obecność, cośtam Encounters ( 2 części), Naznaczonego pierwszą część, Mamę i  Sinistera... czy jest coś jeszcze w miarę świeżego, czego nie widzieliśmy? 🙂 No i czy widział ktoś nową Carrie? 🙂

Nie straszne,ale wg mnie wart uwagi jest "The Colony"  "Polowanie na czarownice" " Armia wilków", w razie braku pomysłów zawsze można obejrzeć  od I części "Resident Evil" 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się