Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Noo, ja mam taką nadzieję! 🤣
xxmalinaxx, która to jest jej jazda? 😲 chodzi jak stara... zazdroszczę, jazda na niej musi być przyjemnością. 🙂
xxmalinaxx ale szyjsko na tym drugim zdjęciu!  😲 przepiękna jest! Owocnej pracy 😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
21 września 2013 19:13
Zuzu. Zawsze wzdycham do Twojej kobyły, a jak wstawisz zdjęcia z jazdy to już w ogóle  😜 Bardzo podoba mi się jak ją jeździsz - luźno, aktywnie, DO PRZODU  🙂 SUPER  🙂

xxmalinaxx Powodzenia w pracy z kobyłą, piękna jest z przede wszystkim dobrą głową  🙂 Gratulacje zakupu  🏇


Wstawię się z dwoma siwymi  🙂 

Tu z moim kochanym siwuskiem Irotezką  😍 (sorry za jakość ale niestety print screen z filmiku)


A tu z dzisiejszego treningu na innej kobyle - HS Burza  😉




I po pracy na spacer do lasu  😉
.
Burza, bo schudła i teraz wygląda ok. 😉
xxmalinaxx Bo wszystkie rude to fajne konie 😀
Dzionka, :kwiatek:  już goliłam ale zarosła oporowo. To już jest wersja na wciągniętym brzuchu 😉
Katharina,  😡
Muchozol a tak strasznie nie chciałam malowanej 😀
sumire no, może dziesiąta, może dwunasta 😉 W każdym razie, wciąż jedna z pierwszych. I fakt, że mimo to jazda na niej jest bardzo przyjemna 🙂
breakawayy dziękuję  :kwiatek:
Katharina  :kwiatek: , bardzo ładne siwki, podobają mi się, choć zazwyczaj koni tej maści nie lubię 🙂
Muchozol oczywiście, że wyszła na dobre. I mnie, i mojemu dotychczasowemu rumakowi - Muskatowi. Obiektywnie rzecz biorąc, on się nie męczy, i ja się nie męczę, on uczy kogoś, i ja "kogoś" uczę. Chyba taka kolej rzeczy 🙂
Zuzu. dla mnie to wciąż nowa obserwacja, ale zgadzam się! 🙂
darolga gratulacje, rewelacyjnie wyglądacie!
milusia Zwiastun jest taaaki piękny  😜
Ja po krótkiej chwili nieobecności pokażę się wodną kobyłą i Panem Nereczką 🙂





Pozdrawiamy cały wątek  :kwiatek:
Szarlotka., zdjęcie w wodzie piękne!  A mina na ostatnim fantastyczna 😉

Mój paskud dziś bardzo fajnie chodził, korzystamy z przerwy w opadach i się bujamy 😀 mam krótki filmik z szeregu:
https://db.tt/S0khba7U
milusia jak mi się ten twój koń podoba jest absolutnie obłędny !!!!

a my z Księciuniem zaczęliśmy podstawy do kroku hiszpańskiego juz opanowaliśmy wyrzuty teraz dodajemy kroki 😲
na dowód zdjonka


juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 września 2013 19:57
A my wróciliśmy z zawodów  🙂
Jechaliśmy  P. Jechało  m się średnio, nie było trenera więc  za dobrze mi się nie jeździło. Miałam  jechać  w nd  N7 ale się okazało że  konkurs  przenieśli na sobotę. ( o czym się dowiedziałam 20min przed tym n7 ,  dodatkowo  w sob nie jechało  mi się  za miło więc  się  wypisalam ) - nie ma co się spieszyć. 😉 

Jak Faraa mi coś  wyśle  to wrzuce
Ps.pisze z telefonu  więc tak w skrócie.
A my się przypomnimy, bo trochę nas nie było 🙂.
Jurcik sie wyciszył w nowym domku, zrobiła się o wiele bardziej kontaktowa i widać że z większą przyjemnością pracuje !  💘
Sporo zmian wprowadziliśmy z nowym trenerem i sporo wprowadzamy - na razie widze same plusy z tym związane.
Na zawody jeździmy częściej, mamy większość wyjazdówek (no nie to co w starym domu gdzie miałyśmy zawody co miesiąc  :hihi🙂.
No i gorąco pozdrawiamy wszystkich re-voltowiczów i ich podopiecznych !  :kwiatek:


pierwsza ucieczka w nowym domu  😁
brunatnaa czemu uciekła?
lenka1z - spłoszyła się i wyrwała się na spacerze w ręcę 😉
Kasztany, wszędzie kasztany  😜

milusia, popieramAlice, pokaż jakieś filmiki z rudą piłeczką 🙂

xxmalinaxx, nareszcie! Mam nadzieję że dalsza praca będzie wyglądała równie pozytywnie 🙂

Katharina, fajne siwki, jaki papier ma Burza?

anai, super latacie 🙂 Co to za siodełko macie, to Stubben? Jaki model? :kwiatek:

brunatna, to gdzie teraz stoicie? Zdradzisz, co to za nowy trener? 🙂

Ja chciałam pomarudzić na pogodę - bo oczywiście jak już mam czas i chęci na jeżdżenie, to musi padać i wiać tak, że głowę urywa 👿


Katharina   "Be patient and trust in the process"
23 września 2013 10:39
Orzeszkowa Burza to sp a tu masz papier  😉 http://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-160940.html


A tu mam filmik na małopolskiej księżniczce z tych skoków ze zdjęcia wstawionego wyżej 🙂 



my od święta tu wchodzimy 😉 Ale postanowiłam dodać fotki bo wreszcie udało mi się zmobilizować mojego Marcina by wziął aparat i cyknął kilka zdjęć .
I pierwszy raz mamy żółty komplecik 😀 Tylko te owijki strasznie długie...🙁
dublowaty o matko i córko! jak ty zawinęłaś te owijki?  🤣 idź do tematu o owijkach, poczytaj i pooglądaj jak zakłada się je poprawnie  😉 😉 😉
każdą owijkę zakładał ktoś inny :P Ja generalnie jeżdżę w ochraniaczach i kompletnie nie umiem zakładać owijek :P
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 września 2013 11:38
no ale grunt że pod kolor 😉
dublowaty to, że każdą zakładała inna osoba nie ma nic do rzeczy. Wszystkie 4 założone są źle  🤣 🤣 🤣
wiem :P Sama lepiej tego nie zrobię, praktyka czyni mistrza ^^
Orzeszkowa też mam taką nadzieję 😉

A co do owijek, widziałam gorsze wersje 😀
kiedyś trzeba się nauczyć 🙂 Parę razy zawijałam i może z 2 razy udało mi się w miarę dobrze 😀
dublowaty nie przejmuj się, są tacy jak ja, którzy robią to jeszcze gorzej 😉 I są skazani na ochraniacze forever.
no 😉 Gorzej jak się zapomniało schować ich do szafki i ochraniacze mokre :P
brunatna, świetnie baba wygląda! Zaglądaj tu częściej 😀
Orzeszkowa, dzięki! Siodło to stubben edelweiss, ale ciut zmodyfikowany pod Dina grzbiet 🙂
Ja nauczyłam się zawijać przy Juliadnie i jej zdjęciach  😁.
Orzeszkowa- z Michałowic do Facimiecha 😀. Aktualnie jeździmy pod okiem Krzyśka Wójcika 😉
anai, dziękujemy bardo  :kwiatek:! Postaram się, będę się tu pewnie częściej pojawiać niż ostatnio .
dublowaty ja zostawiłam ochraniacze na dworze i od tygodnia mokną🙁
Od tygodnia? To do domu i niech się suszą albo komuś w stajni powiedzieć, żeby schował 😉

Co do owijek... ja tam na umiejętności zawijania nie narzekam generalnie, ale... dostałam w prezencie szpanerskie owije zakończone przy rzepie takim ozdobnym czymś i się okazało, że to w ogóle trzeba cudacznie zawinąć, żeby to "coś" wyszło na zewnątrz nogi konia.... nie wiedziałam jak i tym sposobem wkroczyłam sobie na trening w owijkach gdzie te 'końcówki" owijek przy rzepie były z różnych stron.... ciekawie to będzie na zdjęciach wyglądać 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się