szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa

ja jako ja nic o szarży powiedzieć nie mogę, bo nigdy tam nie byłam, ale moja bliska koleżanka zaczęła niedawno przygodę z końmi (od zera) i jest bardzo zadowolona  🙂
W Hubercie byłam kilka razy, myślę, że możesz wziąć tę stajnię pod uwagę 🙂
A w Wierzbowym byłam raz, podoba mi się podejście i konie, atmosfera też bardzo fajna.
Myślę, że powinienieś wybrać te, które Ci się najbardziej podobają i po prostu pojechać i zobaczyć, bo każdemu coś innego się podoba  🙂
Imo w Hubercie można się naprawdę dużo nauczyć, konie też są całkiem sensowne, infrastruktura w porządku. Fakt, instruktorzy są mniej lub bardziej godni polecenie ale według mnie każdy jest w stanie znaleźć jakiegoś dla siebie. W tej stajni spędziłam parę lat dyżurując, jeżdżąc i z tego co wiem to niewiele się zmieniła od kiedy nie bywam tam regularnie.
Hmm... Myślę że do Huberta wpadnę skoro tyle osób poleca i miało styczność z tą stajnią. Co polecacie wybrać na treningi ? Jeździcie w grupie czy indywidualnie? jest dużo różnica efektach ? Czy nie warto?
alient, na początku najlepiej indywidualne, zresztą nie wiem czy ktoś prowadzi lonże grupowe 🙂 Oczywiście zawsze najlepiej jeździć indywidualnie, jeżeli finanse na to pozwalają 🙂
Szarża- studencka stajnia z bardzo fajnym klimatem, mozna jeździć za pracę. Duzo koni- do wyboru do koloru, dobrze wyszkolone (wiekszosc chodzi srebne odznaki) a instruktorzy to ludzie  z pasją🙂 wiekszosc bardzo fajna, mozna sobie tez powybierac 😉
ceny bardzo konkurencyjne.

Ja przez swoje lata bytności w Hubercie jeździłam bardzo różnie. Indywidualnie, grupowo i na zmianę (raz w tygodniu w grupie i raz indywidualnie). Jeśli finanse pozwalają to jazda indywidualna jest najlepsza. Oczywiście jeśli ktoś dopiero zaczyna to po prostu nie ma innej opcji 🙂, potem można zdecydować co dalej.
Ja przez swoje lata bytności w Hubercie jeździłam bardzo różnie. Indywidualnie, grupowo i na zmianę (raz w tygodniu w grupie i raz indywidualnie). Jeśli finanse pozwalają to jazda indywidualna jest najlepsza. Oczywiście jeśli ktoś dopiero zaczyna to po prostu nie ma innej opcji 🙂, potem można zdecydować co dalej.


Hmm , a czemu nie jeździsz już?
Ze mną było tak dziwnie, że z różnych powodów miałam kilka bardzo długich przerw w jeździe ale zawsze prędzej czy później znów zaczynałam. Ostatnio wróciłam do tego i nie jeżdżę w Hubercie tylko dlatego, że trafiła mi się możliwość współdzierżawy konia 🙂 Mam jeszcze sporo biletów na jazdy za pracę i na pewno kiedyś je wykorzystam.
Ktoś się orientuje ile km od Wierzbowego Gaju jest pętla 738? 🙂
Tylko te bilety jak ich nie odebrałas to przepadają po jakimś czasie. Roku chyba chociaż nie jestem pewna.
No to w takim razie mi przepadły bo minęły już co najmniej 2 lata, chyba nawet więcej. W domu mam jeszcze kilka.
Gdyby ktoś z Was był tak genialny jak ja i wpadł na pomysł, żeby spróbować swoich sił w Stajni u Wasyla, to zapraszam na priv. Nauczona doświadczeniem nie wierzyłam w opinie innych, więc postanowiłam sprawdzić wszystko na własnej skórze. Potwierdziła się reguła, że człowiek uczy się na błędach, szkoda tylko, że wciąż jest za głupi na to, żeby czerpać z doświadczeń innych.
Czy aktualna stajnia Wilanów to ta sama stajnia Wilanów, która działała jakieś +- 10 lat temu?
Gdyby ktoś z Was był tak genialny jak ja i wpadł na pomysł, żeby spróbować swoich sił w Stajni u Wasyla, to zapraszam na priv. Nauczona doświadczeniem nie wierzyłam w opinie innych, więc postanowiłam sprawdzić wszystko na własnej skórze. Potwierdziła się reguła, że człowiek uczy się na błędach, szkoda tylko, że wciąż jest za głupi na to, żeby czerpać z doświadczeń innych.


victoria18 ja kiedyś, wiele lat temu RAZ jedyny spróbowałam tam jeździć. Dostałam jakiego wariata niewybieganego, zlatywałam regularnie co 10 min, a instruktorka gdzieś sobie w międzyczasie poszła. Ubaw po pachy 🙂 A i utkwił mi w pamięci jakiś biedny koń który był tak ciasno i wysoko wypięty na lonży że wyglądał jakby zaraz miał się udusić, ale nie wnikam o co tam chodziło bo to dobre 13 lat temu było.
Szaga, ja i moja siostra trafiłyśmy na całkiem przyjemne, grzeczne konie i to był jedyny plus tego miejsca 🙂
Cześć 🙂 mam do was ogromną prośbę, znajomy się do mnie odezwał, że chciał ze swoją dziewczyną pojeździć konno obiecałam, że się popytam. On jeździ słabo a ona w ogóle, więc interesowała by ich taka rekreacja od podstaw z nastawieniem na miłe spędzenie czasu, nauka czyszczenia i siodłania konia, raczej fajne tereny niż hala,może jakaś kameralna stajnia. Jazdy prowadzone przez instruktora w normalnej cenie, na spokojnych i dobrze ułożonych koniach 🙂 Znajomy mieszka na prawym brzegu na Gocławku. Jakie stajnie możecie mi polecić 🙂 może być na pw. Z góry dziękuję 🙂
Polecam stajnie Wierzbowy Gaj pod radzyminem 😉 łatwy dojazd ztm z warszawy lub pks , bardzo dobre treningi skokowe , świetne konie sportowe i rekreacyjne ! polecam 😀
szukam dla znajomych szkółki w południowej części Warszawy. Piaseczno, Ursynów i okolice.
Dla chłopca, ok 11 lat o ile dobrze pamiętam 🙂 Wydaje mi się że zupełne początki początków.
Polecicie coś? Ja się kompletnie nie orientuję...
może aldragho?
wierzbowy gaj  😉
Pani.ronko  wierzbowy to raczej nie są okolice ursynowa
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 listopada 2013 12:26
Archeo, zdaje się, że pati.ronko będzie robić reklamę Wierzbowemu nawet jak zapytasz o okolice Góry Kalwarii, chyba tylko po to się zarejestrowała 🙄
Osobiście po raz kolejny mogę polecić Huberta 😉 Z Ursynowa dojazd dość dobry, samochodem to już w ogóle, konie na poziomie bardzo różnym, masa instruktorów do wyboru, ceny nie odbiegające od normy (niestety dość wysokiej) 🙂
kjplejada, w aldragho jest rekreacja? W sumie może to by nie był głupi pomysł... Huberta mam już zanotowanego 🙂 Coś jeszcze?
Dla dzieciaków szkółka jest na pewno i jest prowadzona przez fajnych instruktorów. Z czystym sumieniem mogę polecić  🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
18 listopada 2013 12:57
Zawsze jest jeszcze Poland Park, tylko cena trochę boli. Ale blisko bardzo.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 listopada 2013 13:24
Tylko PP chyba nie ma jeszcze hali a Hubert ma 👀
emptyline   Big Milk Straciatella
18 listopada 2013 13:34
Fakt, ale [ponoć] prężnie działają w tym kierunku i jeszcze w tym sezonie powinna być.
kjplejada, dzięki 🙂

a to PP nie na Legii??... tak mi się obiło o uszy w międzyczasie...
Bischa   TAFC Polska :)
18 listopada 2013 22:13
PP przeniosło się na wyścigi 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się