wasze ulubione seriale

Cos dla milosnikow GoT, z zyczeniami udanego poniedzialku 😉
Ogląda ktoś 3. sezon American Horror Story? 😀
Milla, JAAA 😀
Już myślałam, że nikt oprócz mnie nie ogląda
Heval no jakze to, przeciez ja tez trzaskam, na zmiane z SPN  🍴 jak Wasze wrazenia o Coven? bo jak dla mnie jakies takie malo przyprawiajace o ciarki, chociaz ciekawie, ale mam nadzieje ze sie bardziej rozkreci 😜
Rzeczywiście - niezbyt straszne, ale podoba mi się to. Kocham Coven bo 1. Evan Peters  😍 2. Taissa Farmiga 3. ich miłość  😍

ogólnie dla mnie super i wcale nie przeszkadza mi to, że nie jest straszne. I tak miałam ciary, choć takie bardziej ciekawości zwłaszcza jak spoiler Minotaur się pojawił.
To taka zapowiedź, że będzie się działo, choć dla mnie fajne są te niestraszne sceny (chyba za bardzo się rozpływam i ciągle powtarzam, że "fajne i super" 😀 ), chociażby jak spioler Madison i Zoe wskrzesiły Kyle'a.

Po prostu mnie skręca, że muszę czekać tydzień na następny odcinek.

+Jessica Lange  😍
+Sarah Paulson i spoiler zapładnianie, jakkolwiek głupio to brzmi, to była taka scena wow, te oczy i w ogóle teraz ciekawa jestem co będzie.
znaczy ja ogolnie mam serduszka w oczach jak widze Evana (tak samo jak Jensena, tfu, Deana  :emoty327🙂, a juz Taissa do niego to typowy serialgazm 😁 nie no ale ogolnie sam pomysl na tem sezon i wykonanie... jak dalej bedzie tak, jak jest to juz wiem za czym bede plakac jak sie skoncxy 😁

spoiler! jezu, jak go wskrzeszaly to pierwsza moja mysla bylo: porabalo je? i w takim klimacie sie moje nastawienie do tego utrzymywalo, do momentu jak weszla ta czarownica od wskrzeszen, nie pamietam jak sie nazywa  😜 i czy tylko mnie irytuje Madison?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2013 21:56
Ententa lubię to! 😁
same spoilery
Ja myślałam, ze Misty (czyli czarownica od wskrzeszeń) wskrzesi Kyle, ale uratuje go. I jezu to było takie słodkie jak Kyle złapał Zoe za rękę i się tak do niej przytulił (co ja gadam, był wysmarowany kupą, ale i tak słodki  😍 ) jak ona wychodziła z tej chaty.
A Misty taka dziwna się wydaje, ale ona zawsze taka schizowa trochę.
I wciąż się jaram Evanem, po prostu pierwszy aktor, w którym się zakochałam  😡

Madison rzeczywiście trochę wkurzająca jest, już od samego początku :/ A najbardziej się martwię, że będzie próbowała podbijać do Kyle'a.

W ogóle to będzie 4 sezon? Bo ja nie przeżyje bez Evana, a za bardzo się sram, żeby oglądać 1 sezon jeszcze raz, a w drugim nie był taki cudowny.
e. AAAAAAAAAAAA będzie czwarty sezon  😍

Jezu, gadam jak 12-latka  😵
tyz spojlery

i tak najslodszy byl na tej imprezie, ja sie tylko boje ze od tych czesci ciala tych chlopakow on przejmie jakies zle cechy 🙁 ale walic to, Tate tez byl schizowy, byleby byl z Taissa, wszystko inne sie nie liczy 😁

Misty jest dziwna, ale pozytywnie - takie dziecko natury, nieco zagubione ale smieszne z ta kupa krokodyli 😁

4 sezon MUSI BYC!!! musimusimusi, tak jak 10 Supernaturala, a gadaniem jak psychofanka sie nie przejmuj -gadam tak samo i o Jensenie, i o Evanie, poligamia nie dla mnie  😜
4 sezon będzie, Jessica Lange już podpisała kontrakt, scenarzysta zaplanował 😀

Kyle w pierwszym odcinku był przesłodki i taki ma zostać. Evan blondyn jest 100x lepszy niż Evan szatyn.
Tate był schizowy, ale cudowny. W sumie z jednej strony chcę takie big love jak w pierwszym sezonie, ale z drugiej dobija mnie to, że mnie nikt tak nie kocha (że schowałbym moje nieżywe ciało i udawał, że nadal żyję, choć wolałabym, żeby nie gwałcił mojej matki  😁 )
jest już odcinek słodkich kłamstewek halloween kinomaniaku 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 października 2013 08:10
Jest nowe Misfits i The Carrie Diaries. Zapowiadają się ciekawie  😀
A ja teraz znalazłam czas na obejrzenie ostatniego odcinka Dextera i ble....
No nic zawsze serial musi się na koniec zdupczyć...

No i Bones zaczęłam oglądać znowu dla ich ślubu :P
Środek spaprali ale teraz zrobiło się fajnie :P Oby tylko tego nie ciągnęli w nieskończoność...
No i powoli muszę szukać jakiegoś nowego serialu 😉
będzie ślub? 😵 nie no, dobrze, że przestałam to oglądać. a jak tam Castle? skończyłam 5 sezon i nie oglądałam dalej, bo bałam się powtórki z Bones.
ja też oglądam American Horror Story. Jestem na drugim odcinku, na razie bez szału. Pierwszy sezon podobał mi się od pierwszego odcinka bardzo, ten jest na razie średni. Możliwe, że się rozkręci ... jak wasze odczucia?
Walkind Dead zapowiada się fajnie !

No i czekam na Hannibala 2, ale chyba sobie poczekam do przyszłego roku 🙁
Mi AHS się podoba, ukochana obsada działa. A same wątki też okej, choć mało horror.
I tak będę to kochać 🙂

Czekam z utęsknieniem na kolejny odcinek.
calore i ogólnie wybaczcie za ten spoiler ze ślubem. Niestety serial zmienił profil zbyt drastycznie stąd negatywne emocjo ze slubem moim zdaniem jakby środka tak nie spalili to całośc ma naprawdę sens 😉 Byleby NIE WYDŁUŻALI! Z reszta teraz już nie wiem czy chce oglądać do końca.

Tak samo Dexter... Ech seriale mogły by się wiecznie jak dla mnie zaczynać 😉
Heval, aaaa ja z tych samych powodow uwielbiam Coven, mimo ze nie straszny to 100% moje klimaty 😍
dziewczyny, korzystając z faktu, że mam maturę w tym roku, potrzebuję jakiegoś serialu, raczej 'mroczne' fantastyczne klimaty (lubię SPN i AHS), byle nie tępe romansidła - i tak żeby było nadrabiania do 3 sezonów, do większej ilości nie mam siły  😁
pomożecie? bo już sama nie wiem w co mam ręce włożyć... 🙄 to znaczy, jakaś tam lista była - ale jak była, tak się zmyła, na chwilę obecną nie mam ochoty na żaden z tamtych seriali  🙄 tak, wiem, wymyślam...
A ja pod Waszym wpływem zajrzałam do 2 broke girls i kurcze tak mnie wciągnęło że obejrzałam wszystkie sezony jednym tchem i teraz jestem zła że muszę czekać na kolejne odcinki :P
Czy ktoś oprócz mnie z zapartym tchem czeka zawsze na "Lekarzy"?  👀 Niby taki serial "nic", a bardzo go lubię. 11 odcinek... Spodziewałam się końcówki ale myślałam, że bardziej się ucieszę. 😉 Muzka piękna za to:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 listopada 2013 23:19
sandrita, ja już ze 3 odcinki czekałam aż to się wydarzy, bo przecież nie mogłoby być tak, jak było. Przewidywalne do bólu.
sandrita jaaaaaaaaaaa! chociaż niezmiernie mnie śmieszy sposób w jaki uciskają podczas reanimacji  😁

Strasznie mnie wkurza wątek Olgi. Nigdy wcześniej się tak nie wkręciłam w żaden serial. Normalnie miałam mordercze myśli o niej  😁
galopada Haha! Myśli mordercze też miałam... 😀 Zgaduję w takim razie, że odcinek 11 jeszcze przed Tobą! 🙂 Miłego seansu!

Strzyga Mi tam nie przeszkadza, że przewidywalne. Idealnie nadaje się na odmóżdżenie wieczorne. 😉

Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama...  😁
sandrita oczywiście, że już obejrzałam  😎 ( 😅 😅 😅 😅  :hihi🙂
Ahhh... Uff.... Co nie zmienia faktu, że miałam mieszane uczucia. Maksa i tak nie cierpię dalej (podobnie jak Małaszyńskiego - irytuje mnie jako aktor) ale końcówkę emocjonalną zrobili. 😉
Gillian   four letter word
05 listopada 2013 14:18
[quote author=galopada_ link=topic=205.msg1916270#msg1916270 date=1383607336]
sandrita jaaaaaaaaaaa! chociaż niezmiernie mnie śmieszy sposób w jaki uciskają podczas reanimacji  😁
[/quote]

mam teorię, że oni jej nie lubili dlatego tak uciskali  😂 tego nie można było przeżyć  😂 plus defibrylacja asystolii, oj  😁
oglądał ktoś master of sex ? całkiem śmieszny serial, na razie jestem po pierwszym odcinku. no i skończony do końca Dexter, ostatnie odcinki zdecydowanie nie przypadły mi do gustu.
Gillianwe wszystkich serialach robią to komicznie, ale w Lekarzach przechodzą już sami siebie  👍 👍
Oj tam Dziewczyny... Dla laika nie ma to znaczenia.  😁

kranczers
Oglądamy razem z Lubym. Szok ale on się wciagnął bardziej niż ja.  👀 Przyjemny serial tylko nie mogę się przyzwyczaić do Michaela Sheena jako dr Mastersa. Ciągle go widzę jako Aro Volturi, a jeszcze bardziej jako premiera Blaira z "Królowej". Za to UBÓSTWIAM figurę aktorki, która gra Virginię. Piękna!  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się