... ślub :) ...

[quote author=galopada_ link=topic=34.msg1935672#msg1935672 date=1385498105]
rochnar przypadkiem tu weszłam bo na na głównej wyświetliło, że pisałaś. Inaczej bym przegapiła i nie wiedziała nawet, że mam się upominać na pw  😉 A tymczasem opuszczam ten wątek, bo tu nie pasuję  😎
[/quote]


A właśnie właśnie- może zostaniesz na dłużej??

rochnar piękna w moim stylu ale niestety na mnie leży taki krój źle 🙁


Hehe a ja wolałabym żeby inne kroje tak db jak ten do mnie pasowały... No cóż... Poszukiwania i tak trwają dalej, może coś innego jeszcze się trafi. Chociaż obawiam się, że ta mi chodzi cały czas po głowie i w końcu wychodzi swoje hehe
rochnar nie zanosi się  😎 🤣
rochnar elegncka chociaż nie w moim stylu. No i faktycznie, na konia nie wsiądziesz a to przecież ważny czynnik przy wybieraniu sukni  😉 Swoją drogą panie w salonach fajnie reagują na to stwierdzenie - czy siądę w niej na koniu?  😁
rochnar elegncka chociaż nie w moim stylu. No i faktycznie, na konia nie wsiądziesz a to przecież ważny czynnik przy wybieraniu sukni  😉 Swoją drogą panie w salonach fajnie reagują na to stwierdzenie - czy siądę w niej na koniu?  😁



Wsiadanie na konia to był jeden z warunków... Aczkolwiek chyba się zakochałam w tej sukni mimo że to totalnie nie mój styl i jest bardziej strojna niż planowałam! Aczkolwiek wygląda baaaardzo zwiewnie i ozdoby totalnie nie przytłaczają! Dobrze że jest jeszcze trochę czasu i mogę poprzymierzać i pomarudzić w kilku innych salonach 😀
rochnar w jednym salonie byłam już 3 razy i czekam na 4 raz bo w grudniu nowa kolekcja jest także chodź śmiało i marudź. Może zniżkę dostanę w tym salonie to prawie jak pracownik już tam jestem hihih
kurcze, tak przeglądam ten wątek od jakiegoś czasu i podziwiam Wasze sukienki i zaangażowanie.
Ja terminu jeszcze nie mam, chcieliśmy maj 2014 ale nie zdążymy uzbierać odpowiedniej sumki na weselicho. Więc chyba jednak maj 2015 nam zostanie 😉
Ale upatrzyłam już super miejsce na wesele + ślub cywilny w plenerze- Pani juz zastrzegła mi,że mogę dzień wcześniej wstawić swojego konia by mógł być ze mną na uroczystości xD
Zostaje mi tylko ustalić termin i rezerwować miejsce...a potem + 100000 innych rzeczy do załatwienia 😉
Ja też czekam z suknią na nową, grudniową kolekcję, choć i tak już dobrze wiem, jak ma moja suknia wyglądać 😀

No i kolejna rzecz do przodu - zakupiliśmy wczoraj % 😀
My mamy już alko produkcji mojego taty oraz wino. Wódkę kupimy kilka dni prze weselem.
[quote author=Achaja ]
No i kolejna rzecz do przodu - zakupiliśmy wczoraj % 😀
[/quote]

My też chyba kupimy % w tym roku... Jeszcze się nie zdecydowaliśmy jaką... A Wy co macie?

No i w tym tygodniu muszę się ogarnąć i zamówić ogłoszenia bo święta to jedyna okazja żeby je rozdać osobiście (a większość chcemy tak właśnie dać). Trochę wcześnie, ale inaczej się nie da.
Kupiliśmy Żubrówkę białą, bo jest promocja w Biedronce na litrowe butelki. Do tego, z reszty przeznaczonej na wódkę, zagarnęliśmy przy okazji kilka różowych Fresco 😉 Win ofc jeszcze dokupimy, bo moja rodzinka wina lubi. Win własnej roboty nie liczę - ale przyszły teść jest w tym mistrzem świata, więc swoje też będziemy mieć 😀
My kupiliśmy kilka dni temu wódkę na wesele. Zaszaleliśmy i poszliśmy w Pana Tadeusza. Wyszedł nas za 0,5l 20,30zł. Tak straszą tą akcyzą że woleliśmy Już  mieć to z głowy🙂
W końcu otrzymaliśmy zdjęcia, więc kilkoma się pochwalę 🙂




natip wow jaki makijaż. Bardzo Ci pasuje i fajnie wygląda
natip, super 🙂 Jaki PIĘKNY tort! Marzy mi si e taki, ale bez różyczek 🙂 Można spytać ile za niego zapłaciłaś?
ok. 700zł razem z dojazdem w dwie strony liczonym.
Piekna mialas tiare!!!  😀
ok. 700zł razem z dojazdem w dwie strony liczonym.


wow, nie miałam pojęcia, ze torty teraz tyle kosztują
Dodo to zalezy, ja za swoj 3 pietrowy, wiekszy od tego placilam 400.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 grudnia 2013 10:42
[quote author=natip link=topic=34.msg1943121#msg1943121 date=1386189239]
ok. 700zł razem z dojazdem w dwie strony liczonym.


wow, nie miałam pojęcia, ze torty teraz tyle kosztują
[/quote]

Mnie to bardzo zdziwiło, bo tort ze zdjęcia Natip wcale nie wygląda na ogromny, a spore pieniądze zapłaciła.
Mój też był malutki a kosztował 600zł.
Sporo... Ale też nie mam bladego pojęcia, ile kosztują takie angielskie torty w mojej okolicy...
Na prawdę można dać tyle za tort  😜 ? coś co się zje...  😜 wow, ale faktycznie piękny
ba! ja chcialam miec tort w tym stylu i sklonna bylam dac za niego nawet 1500zl, ale niestety nikt w okolicy takich nie robil.

To już są dzieła sztuki a nie tylko tort, aż szkoda jeść. Zawsze podziwiałam cukierników za takie dzieła. A jeśli jesteśmy już przy takich odjechanych tortach to mnie ten rozbroił  😁
haha, boski!
Ten tez fajny i ten
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 grudnia 2013 19:06
Te dwa pierwsze sa obłędne i chciałabym taki mieć! 🙂
Skoro już jesteśmy przy wymarzonych tortach...
Tylko taka uwaga, że on nie był tzw. tortem angielskim tylko grecki. Różnica polega na tym, że zewnątrz była masa marcepanowa, a w środku tort kremowy, taki jak normalnie tworzy cukiernia. Nas niestety dojazd trochę tutaj mocno przyciął, bo to tak ok. 100zł, bo mieliśmy daleko, a nie było innej możliwości dowiezienia.
ale angielskie tez robi sie tak jak piszesz, ta zewnetrzna warstwa w tych wszystkich wklejonych tortach jest marcepanowa.
A nie cukrowa?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się