Howrse gra :)

dar jaki masz nick na pl? zaraz Ci coś podeślę 🙂
mój nick to kuciaczek , będę wdzięczna za każdy prezent  :kwiatek:

A tak ogólnie rzecz biorąc gdzieś jest informacja, zdjęcie jak będą wyglądały następne plansze ?
zanim weszła jakaś promocja to już tutaj pisałyście zadania do niej  😎

MonioRek, dziękówka za prezent  :kwiatek: :kwiatek:
Można sobie wysyłać punkty dorastania? Dawno nie grałam i już zapomniałam jak to jest. Trzeba być pewnie znajomymi?
Cierp1enie nwm czy przy wspildzieleniu jest taka opcja ale mogłabym Cię prosić o ogarnianie oprócz konia jeszcze promocji? Bo chcialabym zdobyć chociaż jednego boskiego lub jakieś fajne rzeczy z CR potem mogę Ci czymś z CR zapłacić 😉


Rok temu w tej promocji otworzyłam 40 kuponów, by mieć boskiego, ale pewnie, będę ogarniać 🙂
dar poszły puszki 🙂

Będzie się za pomocą kuponów lub RO dało przyśpieszyć ilość rzutów kostką?
Można sobie wysyłać punkty dorastania? Dawno nie grałam i już zapomniałam jak to jest. Trzeba być pewnie znajomymi?


można tylko znajomym.


MonioRek,  :kwiatek:
Ile ty masz boskich i specjalnych !  👀 WOW. masz krótki staż, jak tego dokonałaś ? kupony ?  👍
dar głównie szczęście i kombinatoryka, kuponów kupionych wydałam 20, jak za zakup gratis się dostawało Perłę 🙂

Mam klucz z 1 planszy ,  czy żeby przejść do kolejnej muszę dojść do otwartej bramki?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
09 grudnia 2013 19:14
tak, musisz isc do bramki.
też mam klucz. Kurde, chciałabym wygrać tego boskiego, jest naprawdę ładny..
ale mi się najczęściej udaje na przez promocje w rogu..
[quote author=nopebow link=topic=49169.msg1947681#msg1947681 date=1386614027]
Można sobie wysyłać punkty dorastania? Dawno nie grałam i już zapomniałam jak to jest. Trzeba być pewnie znajomymi?

można tylko znajomym.
[/quote]

to ja z chęcią przyjmę zaproszenia do znajomych, potrzebuję 2 punktów dorastania, żeby zobaczyć czy wyjdzie mi rożek. Poratuje ktoś? nick : null  :kwiatek:
kurcze, znowu się wciągnęłam, zamiast uczyć się do matury to założyłam nowe konto i siedzę na howrse...
nopebow, PD nie mam, ale zaprosiłam 😉
Ja też i PD mam 🙂
Teraz zaakceptowałam, dzięki za zaproszenia  🙂
nopebow,  musisz być bodajże w grze 10 dni żeby otrzymywać prezenty
Dziewczyny jak Wasze konie co dają diamenty? Moje szaleją, Ozyrys od 6 dni daje diamenty, dzikusy też jakoś więcej, jeden dał dziś nawet dwa razy  😜

Będzie się za pomocą kuponów lub RO dało przyśpieszyć ilość rzutów kostką?


kupony, niestety
na wszystkich kontach, moim na pl i com i kontach które mam udostępnione zdobyłam dziś tyle oczek, że mam klucze. Podejrzane coś :P
Cierp1enie, nie ciesz sie bo znowu promocje zresetuja 😉
ooo to by było już przegięcie 🙂
mnie zastanawia, że jak bd się do tych drzwi otwartych zbliżała to kostka bd wyrzucać takie liczby dzięki którym bd się oddalać.
np. 3 oczka do drzwi to wywali mi 5..
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 grudnia 2013 12:18
A ja zapomniałam o promocji  😂 Jestem jedno klikanie do tyłu.

Dementek, jak zamierzasz sprzedać RO za 300 tys. equus jak na wymianach kupisz za ok. 100 i gracze w rankingu kupują w podobnych cenach  🤔
taki żarcik, no nie ?


Mi nie zależy na ich sprzedaży. Sprzedawałam, jak jakaś promocja była, chyba taka jak teraz, że w RO były Zestawy Elfów czy coś (dodatkowe rzuty kostką). Sama kupowałam RO za 100-150tys eq. Ale teraz mi żal kasy by było, bo nigdy w RO nie trafiłam na dobrą rzecz z CR.


Poza tym ponawiam pytanie: za ile mogę sprzedać tego konia?
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=10175624
Dziewczyny jak Wasze konie co dają diamenty? Moje szaleją, Ozyrys od 6 dni daje diamenty, dzikusy też jakoś więcej, jeden dał dziś nawet dwa razy  😜


U mnie się nic nie zmieniło :< Nie dostałam więcej diamentów .
Hej Dziewczyny Mam Pytanie 😀 Gdzie Znajdę Sekretną Stronę Numer 3 ?
Fala, zajrzyj na swoje dokonania 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
10 grudnia 2013 16:07
Czy jestem jedyną, która błądzi wokół klucza?  Raz mi wypadło tak, że miałam możliwość postawienia pionka dwa oczka za kluczem, a za drugim razem oczko za kluczem.  😵
malinowaa, też błądzę  🤔
tego się boję, klucz mam ale czy w drzwi trafię.. 😵
Ja też mam klucz ale do drzwi trafić nie mogę :P
Mam troche OM do sprzedania jakby ktoś był chętny.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się