KOCHAM KINO :)

a jak to jest z chomikuj.pl? Żeby coś z niego pobrać/obejrzeć trzeba wykupić jakiś pakiet, tak? Bo ja tylko jestem na nim zalogowana i niby przysługuje mi jedynie 50MB czyli filmu już nie obejrzę 🙁
Znacie jakieś fajne francuskojęzyczne filmy? Tylko niezbyt ciężkie, ani też głupawe - chcę zgrać coś sensownego na lekcję, a jednocześnie żeby nie wgniotło klasy w krzesła.
hanexxx chyba nie da się obejrzeć na chomiku np. filmu w całości bo podgląd starcza ma 10 min. Skoro masz login ( jesteś zarejestrowana) to możesz sobie doładować konto i po prostu ściągnąć to co Ciebie interesuje 😉
zoriczkowa, nietykalni!
niemiłek,  oj to już oglądaliśmy klasą w zeszłym roku : P
zoriczkowa
11.6 z 2013 r.
nie jakos szczegolnie fajne, ale dla pocwiczenia francuskiego

poza tym
taxi
le diner des cons
bienvenue chez les Ch'tis
le grand bleu
leon !
albo biograficzne, piaf, coco
ewent. wez cos z dubbingiem fr
zoriczkowa Jeden odchodzi drugi zostaje
Kurczak ze śliwkami! 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 grudnia 2013 20:16
Szukam na dzisiejszy wieczór filmu stylizowanego na dokument(może być kręcony z ręki), najlepiej horroru/thrilleru. Oglądałam "Tunel", "Skinwalker Ranch", film o przełęczy Datlowa, dużo tego oglądałam. Może być nawet kiepski, byleby w tym stylu  :kwiatek: Doradzicie coś? :kwiatek:
zoriczkowa-jeszcze dalej niż północ, amelia (ale to każdy zna), les poupees russes
[img]http://1.fwcdn.pl/po/54/49/645449/7585902.6.jpg?l=1386935226000[/img]

Niezwykły film. Niezwykły. Brak mi słów. Polecam. Nie tylko miłośnikom Wysockiego.
Wykonawca roli tytułowej przeszedł granice wyobraźni. Znakomity scenariusz, zdjęcia, scenografia, kostiumy, reżyseria.
Szkoda, że nikt prawie nie ogląda. W wielkiej sali kina Kijów było 6 osób.
Mnie zaparło dech i do dziś jestem oszołomiona.
Wolverine - fajny jak każdy z X-menami 🙂 nie mogę doczekać się kolejnej części 🙂

Iluzja - też fajny 🙂
Dzięki dziewczyny wielkie 😀  wzięłam Coco Chanel w końcu
Jeszcze o "Wysockim".

Artystę gra Siergiej Bezrukov.
O ten:

Porównajcie sobie patrząc na zwiastun. Przedziwne. On zupełnie INACZEJ wygląda.  👀
A w filmie jest identyczny. Jeszcze ma podłożony głos syna Wysockiego. To potęguje wrażenie.
No, coś niesamowitego.
Wróciłam z "Kobiety w futrze". Ale faaajny 😜
W przyszłym tygodniu "Hobbit".
W kolejnym "Wolf of Wall Street"
Kocham chodzić raz w tygodniu do kina 😍
Ojaaaa Wolf of Wall Street nie mogę się doczekać od pierwszego zwiastunu *_*
No ba! 😎 Mój ukochany duet: Scorsese & DiCaprio!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 grudnia 2013 19:00
"La Cara oculta/The hidden face"- dobry! Trzyma w napięciu. Na początku nie byłam przekonana, ale potem się rozkręcił 😉
"Angels Crest" bardzo smutny film...
Jutro Hobbit  🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 grudnia 2013 11:43
A ja obejrzałam ostatnio Elizabeth (z roku, bodajże, 1999) i jestem zachwycona 😍
Ja właśnie wróciłam z "Wilka z Wall Street". Zajebisty! 😍 😍 No, jak Leo nie dostanie Oscara, to naprawdę przestanę wierzyć w ludzi.
kujka   new better life mode: on
26 grudnia 2013 08:05
Obejrzalam Hobbita. Co prawda elfickie i orkowe dialogi byly opatrzone jedynie napisami po hebrajsku 🤣 ale umówmy sie sensu przez to nie zgubilam 😉
lepszy niż 1 czesc ale wciąż nie urywa d. Poszlam, bo trzeba bylo zabic czas i to byl najdluzszy film w kinie. Normalnie z wlasnej woli chyba bym nie kupila na to biletow.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 grudnia 2013 10:57
"Black Fish"- bardzo dobry dokument. Otwiera oczy na sprawę orek i parków wodnych z waleniami.
No to i ja jestem po "Hobbicie". No i tak.... mieszane uczucia. Niektóre sceny świetne. Smok znakomity.  😍
Niektóre za to zbędne, na siłę, pod 3D. Za dużo orków i bijatyk. Nie porwał mnie ale jakoś wysiedziałam. W skali od 1 do 10 maksymalnie 6.
Ja też po "Hobbicie" wyszłam z kina nieco zmieszana. Podobało mi się, ale chyba większe wow czułam po pierwszej części.
Denerwowała mnie ciągła przesadzona dynamika ujęć- kamera z góry, z dołu, z boku, tam biegną orkowie, tam skaczą elfy, ci płyną w tych beczkach. No kurde, roller coaster. Dobrze, że nie poszłam na 3d, bo chyba chciałoby mi się wymiotować. 🤔wirek: Chyba się starzeję 😁
A ja byłam na 3D, bo na normalny seans nie było już biletów. I właśnie jest, tak jak piszesz: mdli od nadmiaru efektów.
Też poszłam na "Hobbita" w I Dzień Świąt. Według mnie lepszy niż poprzednia część. Wciągnęło mnie i całkiem fajnie się oglądało. Z tym, że ja 3D omijam, to i oczopląsu nie dostałam. Uff... 😉 Ogólnie oceniam na plus, chociaż mi takie filmy nigdy nic nie urywają. Fajne widowisko, dobrze się ogląda i tyle.
"Don Jon"- kurcze, nastawiałam się, że będzie lepszy. Było kilka zabawnych scen, ale tyłka nie urwało. Końcówka przewidywalna. Scarlett wyglądała pięknie 😍

"Porachunki"- strasznie pokręcony film. Ni to komedia, ni to kryminał. Da się obejrzeć, choć i Luc Besson miał lepsze filmy i De Niro.

"Kamerdyner"- chyba najlepszy z całej tej trójki, którą obejrzałam. Dość ciekawy, choć akcja momentami mogłaby się kręcić nieco dynamiczniej. Jak komuś się podobały "Służące" to i to będzie się podobało. 🙂
Nie miałyście wrażenia na Hobbicie że Legolas to... nie Legolas? Cały czas sie zastanawiałam czy to Bloom czy nie, tak sztucznie odmłodzoną miał twarz, masakra. I te szafirowe oczęta 🤣
Przytył chyba troszkę na facjacie :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się