Howrse gra :)

W Magicznej Przejażdżce mamy możliwość zdobycia prezentów, które będziemy mogli otworzyć dopiero 25-tego grudnia. Każdy rodzaj prezentu kryje inne upominki. Pod jednym z nich (myślę, iż może to być Prezent Chochlika) możemy znaleźc nowego dzikusa, Konia Nangchen!~

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=19079816

Oprócz tego możemy też wygrać nową rasę, która zasili nasz poczet koni - kuca islandzkiego.
[img]http://2.bp.blogspot.com/-UwKuVYkb_po/UqhPV8ucvtI/AAAAAAAAAYw/NIYRDeemJsQ/s1600/Kuc+islandzki.png[/img]
Czy trzeba zdobyć klucz przed wyjściem z pierwszej planszy? tzn da się w ogóle bez klucza wyjść ?
Musisz mieć klucze aby otworzyć drzwi do następnej planszy, mało tego musisz do tych drzwi trafić co okazuje się wcale nie prostszą sprawą..

W prezencie chochlika podobno nowa rasa.
A ja jestem już na 2 planszy i mam 2 klucze, ciekawe jak ja zdobędę te pozostałe 2 😀 Życzcie mi powodzenia 🙂
Bartekl1, Mława? 🙂 Moje miasto rodzinne jest niedaleko - Działdowo i bardzo fajna stajnia Piruet w Gródkach z p. Edytą F.  😉 Taki mały off.  :kwiatek:
normalnie nie wierzę, mam 1 klucz  😁
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
14 grudnia 2013 10:22
A ja jestem już na 2 planszy i mam 2 klucze, ciekawe jak ja zdobędę te pozostałe 2 😀 Życzcie mi powodzenia 🙂


powodzenia  😁

zdobyłam pierwszy klucz na 2 planszy, cud!  😂
A ja się pętam koło bramy na 1 planszy i tyle  😵
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 grudnia 2013 11:13
Na pl nie mam klucza. Na com. mam.
Założyłam wczoraj konto na rosyjskim Howrse  😜
Właściwie to może się przedstawię  🙂 Na howrse działam już długo długo, najpierw konto na international, potem kiedy weszło polskie howrse tam działałam bardzo bardzo aktywnie🙂 Dorobiłam się niezłego konta oraz koni... ale niestety porzuciłam grę na kilka miesięcy i moje konto zostało samoistnie usunięte. Wszystko przepadło 🙁
Tydzień temu zaczęłam grę od nowa mój nick SeptemberHoney 😀 Aktualnie jestem już w 2 planszy i mam 1 klucz 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 grudnia 2013 12:47
Mnie to właśnie dziwi- niektóre konta usuwają szybko, a niektóre nawet po kilku latach nie wchodzenia są nadal...

edit: Nie dziwię się, że tylu jeźdźców jest zadufanych w sobie, skoro nawet w howrse jako swojego ulubionego jeźdźca przedstawiają siebie.  🤔wirek:
Chętnie kupię om 🤣 Za 2 kupony sztuka, chętnych proszę o wystawienie om jako prezentu i konia za kupony :kwiatek:
Dunkaa 2xOM wystawione. Jutro jak nie zapomne wystawie jeszcze od siebie 😉
Jakby ktoś był chętny na OM to mam jeszcze pare w zapasach.
beznadzieja, od 2 dni nie mogę złapać klucza na 2 planszy :/
A ja nie mogę przejść na 2 planszę  😵 Na com. przeszłam, na pl nie. Nosz kurcze, to do końca promocji będę się tak pętać po pierwszej? 🤔
masakra jednym słowem, już 2 razy kupowałam nowy rzut kostką, bo mam ciągle 1 oczko tylko:/
Mam drugą planszę, jeden klucz, i kilka prezentów a teraz kręcę się w koło po pustych polach... Kiedy wejdą dodatkowe rzuty za kupony?
Na 51 pokrytych jednorogow mam 10 zrebakow z rogiem... chyba niezle
Mam ogromną prośbę🙂 Mógłby mi ktoś pogratulować na pl🙂 Nick: SeptemberHoney
już 😉 to ja, tylko jak zwykle siedzę u Cierp1enie na koncie 😁
Wysłałby mi ktoś rzepę? Nick null  :kwiatek:

jestem na 2 planszy, a gdy tylko ją zobaczyłam to się załamałam. Nigdy nie dojdę do 6.
jak tak dalej będziesz szło to pasuję z boskim, rok temu poszło 40 kuponów, ale szło mi nawet nawet, teraz w ogóle mi nie idzie. Dalej nie mam klucza na 2 planszy, już 2 dni
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 grudnia 2013 15:12
Chyba nigdy nie złapię klucza na pierwszej planszy...
nopebow, nie wiem, czy jeszcze trzeba, ale wysłałam 😉
Ja chyba rezygnuje z boskiego konia i skupiam się na prezentach🙂 bo never tych kluczy nie nazbieram jak wciąż pójdzie to tak jak teraz🙁
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
15 grudnia 2013 20:11
jak tak dalej będziesz szło to pasuję z boskim, rok temu poszło 40 kuponów, ale szło mi nawet nawet, teraz w ogóle mi nie idzie. Dalej nie mam klucza na 2 planszy, już 2 dni


oj zawsze tak mówisz  😁
no tak, ale idzie mi fatalnie
dalej nie mam ani jednego klucza z 2 planszy
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
16 grudnia 2013 14:29
Sumimasen, faktycznie Ci źle idzie.  😤 Masakra z tymi planszami.  Nie są trudne do ograniecia, tylko beznadziejne oczka wypadają.
W tamtym roku chyba nie było aż tak źle? Wydaje mi się, że łatwiej można było zdobyć klucz.  🤔
a ja dalej skaczę wokół klucza na planszy pierwszej  😵
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
16 grudnia 2013 14:52
Ja wydałam troche eq i mam 3 klucze na 2 drugiej planszy... Ale nie mam zamiaru więcej wydać..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się