Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Wybaczcie byłam na tel i szybko pisałam i dopisywałam zdania zaraz to zmienię 🙂 ja nie uważam się za wcale lepszą od wszystkich tutaj ale nie jestem też gorsza i proszę o okazywanie mi szacunku ja jakoś wam okazuje a że odpowiadam niezbyt miło to odpowiadam wam tak samo jak wy mi.
i believe i can fly1, naprawdę cię nie dziwi to, że tyle osób chce ci coś wbic do łba (nie myl z kpiną, bo to dwie różne rzeczy) Ja rozumiem, nie dogadywac się z jedną, dwiema osobami - nie wszyscy są idealni i mili, ale żeby miec przeciwko sobie sporą większośc stałych forumowiczów? Nie dociera do ciebie, że to z TWOIM NASTAWIENIEM jest coś nie tak? I nie odzywaj się tak do Doni Aleksandry, ty nawet nie masz pojęcia, kim ona jest, nawet jej do pięt nie dorastasz
ikarina - już zapłaciłam pierwszy rachunek od weta niestety.. a konia dopiero mam od czerwca. No nie wiem to jest jasne , ale ona też nie wie a ja nie mam zamiaru być mieszana z błotem bo ktoś ma większe pojęcie odemnie. Może kiedyś też będe dorastać jeżdże krótko a więc jeszcze wiele przedemną. ,, zapomniał wół jak cielęciem był" tyle w temacie.
Po pierwsze - musisz się nauczyc, że jak ktoś ci mówi, że robisz coś źle, że popełniasz błąd, albo mówi coś, co niekoniecznie jest pochwałą to nie jest mieszanie z błotem, tylko coś, co się nazywa PORADA
Po drugie - "cielę" nigdy nie odezwało się do bardziej doświadczonych i kompetentych osób tak, jak ty
Raczej ja to jako porady nie odebrałam tylko jako kpine ze mnie i wyśmiewanie się co do poniektórych wpisów.. może jestem zbyt przewrażliwiona i tutaj takie pisanie nazywa się ,,porada" nie jestem widać przyzwyczajona do re-volty..
To się przyzwyczajaj, nasze poczucie humoru jest trochę... inne 😉
no chyba będe tak musiała zrobić 🙂 Przepraszam was dziewczyny  :kwiatek: wezme wszystkie wasze porady pod uwage i będe mniej wrażliwa he he 😉
Averis jeszcze wielu wspólnych lat ! :kwiatek:
averis najlepszego dla ciebie i pluszaka!
Averis, ja wciąż pamiętam, jak wrzucałaś jego zdjęcia, jak był jeszcze takim małym śledziem 😀 A teraz proszę, jaki facecior z niego wyszedł 🙂 Zdrówka wam życzę 🙂
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
29 grudnia 2013 19:27
Pozwólcie iż dołączę do kąciku!  😀
W sierpniu byłam zmuszona sprzedać swojego konia. Nałożyło się na to kilka czynników, niestety niemożliwych do przeskoczenia. Mój glut poszedł w świat, a ja myślałam, że już na zawsze pożegnałam się z jeździectwem. Jednak marzenia się spełniają!  💃 Od listopada dzierżawię tego oto siwego pana, który na co dzień robił za rekreacyjnego tuptaka (a właściwie to nic nie robił oprócz zawziętej pracy nad powiększaniem rozmiarów swojego brzucha),a teraz będzie robił za mojego profesora do skoków. 😂 I chociaż ostatnio nie było mnie w stajni zbyt często  😡 (najpierw problemy ze studiami, później dłuuugi świąteczny wyjazd), to uroczyście sobie obiecuję, że od nowego roku będę się uczyć normalnie jeździć!

(przepraszam za mój fotelowy dosiad, złamane nadgarstki, mega długą wodzę i ogólnie wielką masakrę... na moje usprawiedliwienie mogę dodać, że wcześniej jeździłam głównie w ujeżdżeniówce i między moimi ostatnimi treningami a tym zdjęciem były prawie 4 miesiące przerwy  😡 Obiecuję poprawę!)

edit: Averis jeszcze długich wspólnie spędzonych lat wam życzę! I co najważniejsze- zdrowych!  😀
blackmare - co to za stajnia? Gratuluje "nowego" zwierza 😉
Averis - kolejnych rocznic zycze razem 😉
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
29 grudnia 2013 20:24
Angeel stajnia Novum w Kobyłosze k. Szczytna  😉
ikarina, aż prychnęłam, mistrz 😀
Fantazja wow, niesamowicie się zmieniłyście.
wymodelowana ale sadzi to Twoje zwierze. Super!
Aversis Twój pluszak jest absolutnie cudowny. Jak widzę go na zdjęciach, to mam ochotę znaleźć Twoją stajnię i go przytulić  👀
i believe i can fly1 ja po moich doświadczeniach z ogierami też uważam, że nie kryjące od razu powinny iść pod nóż. Nikomu nie życzę ganiania konia po całym terenie zawodów, bo wskoczył Ci na plecy 😉 Niestety, ale w ten sposób tworzymy zagrożenie dla siebie i wszystkich dookoła...

Jej, strasznie długo nic nie pisałam, ale cały czas dzielnie was poczytuje. Jako, że mamy wiosnę  🏇 to dzielnie sobie pracuję z moimi podopiecznymi. Dostałam do jazdy jeszcze dzikiego haflingera, który powoli zaczyna działać, a nie wywozi mnie z ujeżdżalni  😁 Wczoraj dorobiłam się fotografo-kamerzysty, więc wrzucam efekty 😉







Pozdrawiamy cały kącik 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 grudnia 2013 20:42
blackmare, wspaniale czytać! A masakry wcale nie widać, szybko sobie przypomnisz, gdzie są te wszystkie końskie guziki. Powodzenia!

Mąka, aaa, jaki słodki haf! Ja już sobie wymyśliłam, że kiedyś, po Łosiu, sprawię sobie właśnie haflingera, o!
Mąka, o!! I takie zdjęcia lubimy oglądac 👍
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
29 grudnia 2013 20:50
mnie naszło na wspomnienia, rzadko się tu udzielam, ale czytuję Was wszystkich.
łaskawy los zarządził, że moja droga z koniem się trochę ustabilizowała, koń stoi w stajni bardzo blisko domu, luksusów nie ma, ale to takie miłe jechać do pracy, czy szkoły i mijać zwierze swoje, cieszące się padokiem. wrzucam zdjęcie z lata (sprzed półtora roku, ale co tam!) i pozdrawiam cały kącik!
Averis   Czarny charakter
29 grudnia 2013 21:10
i believe i can fly1, dzięki, też tak sądzę 😁
anai, dziękuję! Oby,oby 🙂
xxmalinaxx, mam nadzieję, zę jeszcze co najmniej 5 razy tyle okrągłych przed nami 🙂
Lov, odpukać i splunać przez lewe ramię - wszystko u niego ok. Już nawet zapomniałam, że miał jakaś operację 😉
Konstancja, dziękuję :kwiatek:
faith, przekażę 😀
blackmare dziekuję 🙂 A Tobie życzęowocnej wspólpracy z nowym kumplem 😉
ikarina, legenda głosi, że każdy gram, to koeljna złotówka w niego włożona 😁
Angeel, bardzo dziękuję!|
Mąka, wpadaj, Karsonik lubi czułości. On kocha wszystkich na świecie i ma wypełnienie z waty 💘 Chcialabym z nim chociaż w częśći wyglądać tak profesjonalnie jak Ty i Twoi podopieczni 😉

W takim razie jeszcze mniej formalna odsłonia Karsona 😁

A tu troszkę naszych zdjęć 🙂 kiepska jakość bo robione tel. mam nadzieje że ktoś w końcu porobi nam lepsze 🤔
Angeel stajnia Novum w Kobyłosze k. Szczytna  😉


Tak wlasnie myslalam 😉 A konisko jak sie nazywa?
mils   ig: milen.ju
29 grudnia 2013 22:06
Angeel pozwolę sobie zgadnąć, że to chyba Net? Jeździłam kiedyś na nim, bardzo sympatyczny koń.
Pozdrowienia od pokraki i ratującego jak tylko się dało Techa. 😁 Oj, dużo pracy przed nami, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
29 grudnia 2013 22:55
Averis, gratulacje, życzę Wam stu lat 🙂
Averis   Czarny charakter
29 grudnia 2013 23:54
Makrejsza, oby, oby! Niech mu dopisuje śląskie zdrowie 🙂
wymodelowana A to Ty nie wiesz, że głowy się nie zapomina 🤬? Oj tam, objeździcie się i będzie co raz lepiej. Na stop klatkach źle to nie wygląda. A fotografa nadal nie złapałam, mimo iż ostatnio cały czas mam aparat 😵
mils Przesadzasz z tą pokraką. To kiedy wpadasz na zdjęcia 😎?
Mąka Ale super haflinger 😍

Ehhh niech ktoś mnie kopnie w tyłek, bo mam niemoc twórczą. Ujeżdżalnia nadal nie nadaje się do użytku 😕. Pole jest, ale wczoraj straciłam wenę na rzeźbienie. Wczoraj lonża(przynajmniej chodził tak *.*), a dzisiaj lenistwo. Dobija mnie to, że gdybyśmy mogli normalnie pracować przez ostatnie dwa miesiące, to byśmy śmigali na zawody 😕.
To ja pozdrawiam wszystkich znudzonych i zdemotywowanych - tylek w troki i grzac na spacery!😀
Mala dzis wlasnie 4ty teren w zyciu, pieknie juz idzie w 3ch chodach, pozdrawiamy!😀
Dokładnie!! Kop w tyłek i na spacer!
albo na trening 😍 Miałam trening skokowy na swoim koniu!!! 😅 Fajny ten mój koń. Myślałam, że nie wyjedziemy poza drągi, a tu przeskoczyłam na swoim koniu Prawdziwe Krzyżaki i Prawdziwe Stacjonaty (dobra, miały 50 cm, ale i tak jestem zachwycona, że się przełamałam).
Mąka haf jak haf, ale Deryyyyy  😍 Jestem zachwycona tym, co z niego zrobiłaś! Z brzydkiego kaczątka wyrósł piękny łabędź 😉
Bee. bardzo ładne foto, dobrze słyszeć, że Wam się powodzi  :kwiatek:
Averis jak najwięcej  :kwiatek:

Ja dzisiaj robiłam za fotografa, miałam przepięknego modela (modelkę na jego grzbiecie też uroczą), więc wstawiam jedną jego fotencję:
Ja w sobotę dorwałam fotografa więc wstawiam kilka zdjęć



bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 grudnia 2013 08:24
O Matadorrrro 🙂 super wyglądacie - ile on już ma wiosenek?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się