Konie czystej krwi arabskiej

On był w chowie bezstajennym od czerwca do września i przeraźliwie schudł, mimo, że jadł normalnie.Niekoniecznie mu to służy. Teraz stoi w stajni, reszta konie nie obsierściała, a on strasznie.
Zatem dawka żywieniowa nie była dostosowana do potrzeb konia, bo gniada zdecydowanie pasze dobrze wykorzystuje.
Bardzo cenna informacje, zapamiętam na przyszłość🙂
Tak, mam focha... a oprócz tego ciężki dzień i 2dniowe źrebie, z którym staram się ciągle przebywać więc jak wracam do domu na szybko robię wszystko inne z całego dnia 🙂 Macie przekupy ;p
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
06 stycznia 2014 20:30
Jak już pisałam, niech zdrowo się chowa, mała będzie siwa?



duża baba jest
Myślę, że tak🙂 Duża i silna 🙂
Bronze   "Born to chase and flee.."
06 stycznia 2014 21:45
Jaka piękność  💘 Życze duuużo pociechy z tego maleństwa.
Sio   nowe wcielenie marchewki
06 stycznia 2014 22:11
I jak z imieniem jak zobaczyłaś to już wiesz??
Dziękujemy :-) tak, będzie siwa, Amarant się przebił. Z imieniem to nie łatwa sprawa, silna pannica to i imię silne by się przydało... Może Wojna:-P
Widia uważaj z tym imieniem, żeby mała wojny nie zrobiła, jak podrośnie  😉
Ja jestem za Walkirią, proponowałaś kiedyś.
Sliczna dzidzia  😍 Też jestem za Walkirią 😉
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
07 stycznia 2014 08:08
Walkiria (Mamluk - Weczera) była w Michałowie, urodzona 1986, czyli od tego czasu może się już chyba powtórzyć
Na razie jest taka grzeczna:-) może w sobotę trochę wyjdzie to zobaczę jak się rusza<3 zobaczymy co wolne będzie co do imienia;-)
Mała przeurocza, aż chce się mieć takie puchate u siebie, ale przecież kiedyś urośnie.
Być. po urośnięciu nadal są przeurocze. Popatrz na swoją gniadą i powiedz, że nie  😉

Widia tak długo planujesz jej nie wypuszczać? To chyba będzie z tydzień od urodzenia? Dlaczego tak?

edit: dopisek
Bischa   TAFC Polska :)
07 stycznia 2014 09:24
A nie 2-dniowa, jak w poście gdzieś powyżej napisała Widia?
Bischa jak się urodziła piątego, to w sobotę będzie mieć sześć dni. Nie znam się na chowie źrebaków, dlatego pytam, ale zawsze słyszałam, że źrebięta powinny wychodzić na dwór najszybciej, jak się da, najlepiej od razu następnego dnia po urodzeniu albo jeszcze i tego samego, chyba że są jakieś kompletnie koszmarne warunki na zewnątrz albo źrebak lub matka nie czuje się dobrze.
Bischa   TAFC Polska :)
07 stycznia 2014 09:45
A faktycznie, zawsze miałam problemy z liczeniem 😂
carmelka   Extremly photogenic... potato
07 stycznia 2014 09:53
Widia urocza!
Trafilam chyba w odpowiednie miejsce?  Sluchajcie,jest do odkupienia klaczka arabska 9-letnia po okazyjnej cenie 2200 zl.  Niestety bardzo pilne,bo ta klacz stoi u pewnego rolnika i on chce ja oddac handlarzowi konmi...Moze ktos chcialby zaopiekowac sie ta klaczka?
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
07 stycznia 2014 10:29
Widia, teraz jest tak ciepło, że po trzech dniach od urodzenia powinna już latać na dworze, jak tylko nauczy się pilnować matki.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
07 stycznia 2014 11:25
Andaluzja poszlo pw , jak bedzie blisko to jade po nia za kilka dni 🙂
Klaczka jest podobno bez paszportu,tak twierdzi ten rolnik,ktory ja obecnie ma.  Wzial ja od kogos innego jako zamiana na trzode hodowlana.  Klacz stoi pod Starogardem Gdanskim.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
07 stycznia 2014 11:32
Oh to blizej Kajuli.... ja mam do przejechania cala Polske i to jeszcze po konia bez paszportu :/
Oh to blizej Kajuli.... ja mam do przejechania cala Polske i to jeszcze po konia bez paszportu :/
  Wlasnie jak to jest? Jesli ta klacz arabska nie ma paszportu,to jest nic nie warta? Paszportu nie da sie odtworzyc?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
07 stycznia 2014 11:43
Z tego co pamietam mozna zrobic badania markerow genetycznych ale to i tak chyba wpisuja NN jak nie ma swiadectwa krycia ogierem :/ Ale mozliwe ze sie myle...
szamanka jeśli jesteś jeszcze zainteresowana nabyciem arabskiej kasztanki to daj znać na prv. Do kupienia podobno za grosze i pilnie poszukuje domku.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
07 stycznia 2014 11:51
larabarson poszlo pw 🙂
Widia pisalas ze kupujesz zrebakowi derke . jak sie w niej zachowuje??
Po 3 dniach źrebie może wyjść, nie od razu, i tak jak mówi arabiansaneta musi nauczyć się pilnować matki, ja będę u niej jutro zapewne, jeżeli będzie stała pewnie na nogach i będzie matki się pilnowała to wyjdzie, ale wczoraj w ogóle matki się nie pilnowała :p
syn_arabski jak ze mną chcesz rozmawiać to się przedstaw... już masz zdjęcia mojej kobyły na zdechnięciu? a może zawiadom jakąś fundację?!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się