Howrse gra :)

kaka - napisz na kontakt.

Jak?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
13 stycznia 2014 16:50
musisz wejść w moje konto, po prawej stronie będziesz miała odnośnik: kontakt ^^
Sprzedam OM za 2 kupony
Ja sięnazywam Thethe to jakby co piszcie o wodę 🙂  to powysyłam, ale kto pierwszy ten lepszy o mam tylko 3 tys. 🙁
Sprzedam sporo CR jakby ktoś coś szukał 🙂
Chmurki, Nyks, KF, KK, 5T
Za kupony, bo połowę RO wykorzystałam na szukanie Mroza, którego po jakimś czasie zdobyłam 🙂
A drugą połowę wykorzystała mi moja super sitterka =.= która powiedziała mi że skoro mnie nie było to wykorzystała mi promocję  🤦
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 stycznia 2014 20:04
Hellgirl- Ja bym taką sitterkę chyba ukatrupiła przez internet  🤬
ktoś klika koło 1😲0 w nocy??
ja mam jakoś o 00:40 :/
Bardzo proszę o wodę na ChemiK
Po co wam już ta woda tak natarczywie od innych skoro i tak macie podlania wody co 6-8 godz.
No i jeśli bd te żółte kwiatki sadzić to uzbieracie najszybciej do agata za to sląbe nagrody
dar np po to ze mam 6 litrow i 3 rosliny do podlania? Niechcesz to nie wysyłaj a nie czepiaj się
Jak Wam idzie? Ja na grządce z Agatem mam tylko 32 % 🙁
Ja go nawet nie sadziłam, bo i tak nie uzbieram a jedna grządka więcej mi się przyda...
Jak Wam idzie? Ja na grządce z Agatem mam tylko 32 % 🙁


ja też tyle gdzieś, ale zaraz zbierm 5 roslin, dzis bedzie 40%
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 stycznia 2014 19:24
Dostałam przed chwilą wiadomość od gracza Omar :
Serdecznie zapraszam Cię na konkurs, w którym nagrodą główną jest wróżka ze Złotym Jabłkiem, a pozostałe to: PP, PR, KM.
Nie zgłaszaj tej wiadomości jako nadużycie tylko powiedz, a ja nie będę wysyłać
Miłego wieczorku
Omar


A wymogi konkursu  😂 :
♥♥♥ Konkurs ♥♥♥
Polega on na tym, że zdobywacie punkty dając mi rzeczy z CR i konie. Nagrody:
1 miejsce - Rożka z ZJ
2 miejsce - Różdżka Płodności
3 miejsce - Krew Meduzy
4 miejsce - Puszka Pandory
Każdy dostaje GRATKI 😀

Punktowanie, KONIE:
źrebaczki (klaczki i ogiery) - 5 000 pkt.
źrebaki + 1000 PG - 10 000 pkt
klacze - 15 000 pkt.
ogiery - 10 000 pkt.
pegaz ogier - 20 000 pkt.
pegaz klacz - 25 000 pkt.
konie ze ZJ - 60 000 pkt.
konie ze SZJ - 90 000 pkt.
rożki klacze - 50 000 pkt.
rogi ogiery - 40 000 pkt.
osiołki klacze - 30 000 pkt.
osiołki ogiery - 25 000 pkt.
KAŻDE WOLNE KRYCIE U OSIOŁKÓW TO 1 000 PKT!!!
Punktowanie, CZARNY RYNEK:
rzeczy za 1 Kupon - 50 000 pkt.
rzeczy za 2 Kupony - 70 000 pkt.
rzeczy za 3 Kupony - 90 000 pkt.
rzeczy za 4 Kupony i więcej - 120 000 pkt.


I że też gracze dają się naciągnąć  😵

UCZESTNICY:
1. x - 30 000 pkt.
2. x - 50 000 pkt.
3. x - 217 000 pkt.
4. x - 140 000 pkt.
5. x - 255 000 pkt.
6. x - 50 000 pkt.
7.
8.
9.
10.
WARUNEK: Musi być co najmniej 5 osób


edit: Dopisałam. Przybyły 2 osoby biorące udział w konkursie. Może kiedyś sama zrobię taki konkurs  😜
Hahahaha  👍 gratki za pomysł  😉 ciekawe czy ktoś jej coś wysłał  👀
oj ludzie na prawde mają pomysły, juz tu kiedyś wstawiałam, ale użytkownik "`Howrse." wysłał mi taką wiadomość, że jest jakaś nowa promocja, że dostanę kupony jeśli napisze jej na priv "biorę udział' i zmienię hasło na jakieś przez nią podane, a kupony od razu zostaną dodane! 😀 Szkoda tylko że nigdy bym ich nie zobaczyła  ;p i zakończenie "Zespół Howrse" i to jeszcze z błędem 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 stycznia 2014 19:36
Patrzyłam, kilka osób wysyłało temu graczowi prezenty (można wejść na profil).

A z kuponami też miałam taką wiadomość.
a takich z podpisem zespół howrse nie można zgłosić? to chyba próba wyłudzenia może być 🤔
calore, zgłosiłam to i ta użytkowniczka ma 0 karmy, ale po co jej to konto, jeśli inne mogła wyłudzić właściwie
a normalnych ludzi banują, bo coś im się pomyliło :/ próbował ktoś zakładać konto będąc zbanowanym?
a właśnie mnie zastanawia to, jak oni odkrywają multi, poprzez logowanie z jednego miejsca? a jeśli ktoś ma rodzeństwo, które tez gra?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 stycznia 2014 20:16
calore, zgłosiłam to i ta użytkowniczka ma 0 karmy, ale po co jej to konto, jeśli inne mogła wyłudzić właściwie


Również zgłaszałam.

a właśnie mnie zastanawia to, jak oni odkrywają multi, poprzez logowanie z jednego miejsca? a jeśli ktoś ma rodzeństwo, które tez gra?

Właśnie- jak byłam u koleżanki, to z jej komputera wchodziłam na swoje konto. Ona weszła na swoje. Jak to odbierają? Jako multi, czy nie multi?

calore- mi odjęli kiedyś karmę za imiona koni. Niedawno sprawdzałam, to jest wiele koni o takich samych imionach, jak miały moje konie.
carmelka   Extremly photogenic... potato
14 stycznia 2014 20:18
Multi sprawdzają jak ktoś co chwila się przelogowuje, przesyła sobie rożne rzeczy z konta na konto itp
Ja od zawsze mam multikonta, na wersji angielskiej miałam, na polskiej też. Chyba trzeba naprawdę poszaleć żeby ktoś się zorientował.
wrrr w czerwonej roślince miałam - Kamień!! To jakiś żart :/  😤
ja miałam herę, też bez szału :/ czekam na drugą czerwoną roślinkę właśnie. za jakieś 20 min podlewam. mam wody tylko na te dwie czerwone 😁
moja druga czerwona też już rośnie 🙂😉)
czeeerwony jak... zestaw nyx! 😁
Używacie już RO do tej zabawy już ? Bo mieć ok. 40% tak jak napisałyście to chyba nie dzięki zadaniom bo wykonałam je do dnia dzisiejszego po za ostatnim włącznie i jakoś nie polepszyło aż tak mojej sytuacji a hodujecie trudniejsze rośliny. Ja osobiście próbuję na tych kiepskich bo wydaje mi się, że po prostu będzie o jedno kliknięcie szybciej uzbierać od następnego.

Szukam sittera, 45 equus od konia, jeśli ktoś zainteresowany to proszę o priv na howrse.

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=19351658 takiego konika sprzedam sprzedam.
Kurcze, mam laickie pytanie 😡, ktoś tutaj na forum jest na rosyjskim howrse, tylko nie pamiętam kto? Mam za zadanie znaleźć  stronę nr. 1 i za chiny ludowe nie wiem gdzie. Pisze tak:  (Wskazówka: tajny link do strony jest ukryte w kreatywnej przestrzeni), co to za kreatywna przestrzeń? Ja na pl. i com. tak dawno to robiłam że nie pamiętam 🤔.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się