Howrse gra :)

Wchodzisz w zakładke społeczność i na dole masz taką białą kulkę i obok niej napis przestrzeń twórcza. Wchodzisz i masz link do tej strony  😀
Dzięki ci dobra kobieto! :kwiatek:. Jesteś na rosyjskim?
Nie, rosyjskiego sie ze 3 miesiące uczyłam i nic bym nie rozumiała raczej  😀  Nie ma za co  :kwiatek:

Edit: nie podarował by mi ktoś rzepy ? 🙂 Nazwa: Thethe
TheWunia,  wysłałam ci zaproszenie  🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 stycznia 2014 13:38
Kto jest na rosyjskim? Proszę o zaproszenia do znajomych na dementek  :kwiatek:

Thewunia- Można wesprzeć się tłumaczem google. Jak na razie tylko raz potrzebowałam jego pomocy.
Dementek, ja jestem,  wysłałam ci zaproszenie 🙂
sprzedam 2xRO za equss 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 stycznia 2014 17:04
Sprzedam/wymienię z com na pl za eq/kupony/konie powyżej 25 lat (ew.20 lat)/na to samo (pogrubione przedmioty wyłącznie za kupony/konie pow. 25 lat lub to samo!):
Oferta do negocjacji!

Pass x2

Philotes' Stroke x 6

Morpheus' Arms x 3

Piece of Cloud x 2

Chronos' Timer x 2

Horn of Plenty x 1

Artemis' Arrow x 3

Zeus' Lightning Bolt x 3

Fertility Wand x 2

Hera's Pack x 1

Hestia's Gift x 1

Apollo's Lyre x 3

Helios' Ray x 3

Medusa's Blood x 2

Golden Apple x 1

Harmony Pack x 1

Croesus' Fortune x 15

Pandora's Box x 15

Water of Youth x 4

Black Orchid x 6

Achilles' Heel x 4

Bonus Pack x 2

Poseidon's Saddle x 2

Centaur Pack x 1

Ploutos' Parchment  x 1
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
15 stycznia 2014 17:12
[glow=red,2,300]Uwaga Ludziska[/glow]
Szukam jakiejś konkretnej hodowli rankingowej, która przyjmie członka! Naprawde, piszcie, że tak, bo ja sie wbrew pozorom nudze, mając dziennie jeden, dwa sprawdziany  👍

[glow=red,2,300]Mam doświadczenie[/glow]

Dlaczego? Szukam zarobku i jkiegoś celu, a nie tylko klikanie w magiczne roślinki  😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 stycznia 2014 17:24
Pokryłam klacz jednorożca w ostatniej sekundzie (no chyba zdążyłam  😡 ). Czy jak jest napisane, że pokryta prawidłowo, to znaczy, że jest szansa na jednorożca? Po zgłupiałam, ledwo udało mi się klacze pokryć, a i tak musiałam godzinę pokryć przesunąć, bo spóźniłam się minutę, jak chciałam je wcześniej pokryć.
Ciąża
Od: parę godzin
Pokryta prawidłowo
Ojciec: LAVAL ^~mystic unicorns~^
Informacje
Pokrycia: 2
Czas pokrycia jednorożców:
18:15 lub 06:15
Kolejne pokrycie:
16 stycznia 2014, 04:15:59
Jeśli jest pokryta prawidłowo to masz szansę 1/5, że źrebak się urodzi.
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
15 stycznia 2014 17:33
Jeśli jest pokryta prawidłowo to masz szansę 1/5, że źrebak się urodzi.


Czyli w 4/5 przpadkach kobyła poroni?  😂 


"Zazwyczaj" źrebak się rodzi, no nie?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 stycznia 2014 17:36
dar- O to chodzi, że ja zwątpiłam, czy udało mi się ją ostatecznie pokryć, bo jak wciskałam ,,pokryj klacz", to była już 1 sekunda do końca. Zresztą- co będzie, to będzie.
Czekam na promocję z eliksirami, bo chcę pozbyć się kilku beznadziejnych jednorożców (nie rodzą mi rogów  😀iabeł: ).
Ojejku, Howrsowa, czepiasz się słówek.. mój mózg jest z zlasowany po tyle godzinach szkolenia, mnóstwie informacji które mam sobie przyswoić a już nie mam siły..
Chodziło mi oczywiście o jednorożca. Że urodzi się jednorożec.

Dementek, zapytałaś więc Ci odpowiedziałam. Masz szansę. Z własnego doświadczenia wiem, że jednak te, co wg. mojej opinii pewnie znowu nie dadzą roga jednak niedługo potem urodziła.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 stycznia 2014 18:05
Wiem, zrozumiałam, co napisałaś.
Ja mam pecha do swoich jednorożców. Jedna klacz ma prawie 50 lat, a dała mi tylko 2 rogi. Mam ją tylko ze względu na KF i ZD.
No to ją sprzedaj.  😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 stycznia 2014 18:44
Żeby to była Dynia, to bym ją sprzedała, o to Kościotrup- drugiego nie mam.
Ale jak mnie wkurzy, to pójdzie won  👿 Potrzymam ją, aż skończy 50 lat (jeśli nie urodzi roga). Szkoda, że w grze nie ma opcji: ,,wyślij konia do rzeźni" (dzieci miały by powód do umieszczania petycji na swoich stronach  😉 ).
Napisałam na kontakt, że skoro jest schronisko to niech dadzą też rzeźnie. Napisali że wezmą pod uwagę.  😂
Gra propagująca konie i jeździectwo gdzie masz schronisko.. Jak koń Ci nie odpowiada to wypad do schroniska. No sorry, w realnym życiu nie ma tak łatwo.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 stycznia 2014 19:04
Kiedyś, jak poczytałam sobie petycje dzieciaków, wymyśliłam grą podobną do Howrse, tyle że z bydłem. Tyle, że tam nie byłoby schroniska, tylko rzeźnie, które płacą w zależności od wagi i jakości bydlaka, z określoną sumą za kilogramy (zmienną w zależności od ilości zwierząt oddawanych przez wszystkich graczy). Zamiast zawodów, byłyby wystawy, a u krów jeszcze konkursy z wydajnością (w sumie śmieszne byłyby krowy z wydajnością 300 L mleka dziennie  😂 ).

edit: W RO wygrałam ZJ! Pierwszy raz udało mi się coś lepszego wygrać  🏇
Pilnie kupię zestaw hery - kupon za sztukę oraz 5-ty żywioł - 2 kupony za sztukę!
podrzuci ktoś wodę na com? :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 stycznia 2014 16:39
calore- Poszły 2 wody na com  🙂
Dementek, dzięki :kwiatek:
Dementek, ten pomysł z grą o bydle.. straszny  🤣
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 stycznia 2014 17:27
Nie czytam już absurdalnych petycji na stronach graczy i mam spokój  😁
ale przynajmniej potem ludzie nie będą się dziwić, że mięso jest ze zwierząt, jak to było przy "aferze prosiaczkowej" w makro 😁
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
16 stycznia 2014 17:58
popieram grę o bydle!  🏇 jeszcze z kurami zrobić.  🤣

mam aż 13 %, tak mi się che grać...  😁 agat jest paskudny.  🤣
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 stycznia 2014 17:59
Oj, bo mięso jest ze sklepu!  😂
To straszna głupota. Fajnie by było gdyby koń dostałby status zwierzęcia towarzyszącego a nie na mięso. Ale ! Inni po prostu jedzą konie, krowy, prosiaki, psy, koty, węże, robaki.. I nikt nie protestuje żeby przestali jeść. Przestali zabijać ? Tak, powinni przestać zabijać w sposób niehumanitarny..

Ja mam 15%, a podoba mi się ten Agat i chciałabym go wygrać..
Czy można  w jakiś inny sposób zdobyć darmowe kupony, pomijając oferty sponsorów (uff, udało mi się zdobyć kupony za Grepolis), sprzedawanie koni za kupony i kupon za każdy 50 dzień na Howrse?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się