Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

włoskie 42 to takie 36/38, zależy czasem osoba nosząca 36 wejdzie też we włoską 40stkę
Właśnie zamówiłam z awillhorse frak z wyprzedaży mam nadzieje, że będzie pasował
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
13 stycznia 2014 18:46
Dziękuję  :kwiatek:
Wszystko zależy od rozmiaru biustu 😉
Dramka czyli jak normalnie nosze 36 ale biustu prawie brak to 40 powinno być ok?
Myślicie, że jak teraz przecenili w Bergo sztylpy to jest szansa na przecenę sztybletów?
A może widział ktoś sztyblety Hippicy w promocji ?
Dramka czyli jak normalnie nosze 36 ale biustu prawie brak to 40 powinno być ok?


Teoretycznie włoska 40 opowiada 34, natomiast fraki są bardzo rozciągliwe i nie przeszkadza jak będzie dopasowany 😉
sandi są sztyblety Hippici w przecenie na bergo już chyba od miesiąca 😉 http://sklep.bergo.pl/buty-sztyblety-jezdzieckie?keywords=&producers[19]=19&prices[0]=&prices[1]=
A orientuje się ktoś co oznacza rozmiar czapsów 40/41? To jest jak do ubraniowej 40 zapewne tak  czy 41,  ma ktoś dostęp do jakiejś tabeli w cm?
Potrzebuje czapsików do ciurania ale w ciemno rozmiaru nie kupie :P

edit: chodzi o czapsy firmy York 😉
zapewne jedno to obwód łydki a drugie to wysokość
Długość/Obwód łydki:
Długość  - mierzymy od pkt , znajdującego się z tyłu, mniej więcej w środku pięty do zgięcia pod  kolanem - długość zamka z tyłu.
Obwód łydki / szerokość - Mierzymy bez zbędnego luzu i bez uciskania na bryczesach i skarpetkach w najszerszym miejscu łydki.

edit. informacja ze strony bergo
wys 40 szer 41 😉
To jest tak że 40 to wysokość w cm czapsa a 41 to szer w łydce w centymetrach i wtedy piszą  ' rozmiar 40/41 '
Dzięki ciemniok jestem 🙂
Powiedzcie mi, wyprzedaż w Equishopie dotyczy tylko produktów które mają na magazynie, tak?
czy ktoś pamięta kiedy w zeszłym roku zaczęła się promocja na zimowe kolekcje w końskim świecie?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 stycznia 2014 19:30
Spora obniżka na paszę: http://paszaredmills.pl/pl/promotionsp
Poszukuję podkładki pod siodło "paletki" "łopatki", chyba każdy wie o co chodzi  😀
Widział ktoś gdzieś za normalną cenę?  😉
tereska widziałam ją właśnie i nad nią myślałam, ale mam obawy czy ten zameczek nie wpłynie mi na siodło (nie obetrze, zrobi zadziorków czy coś) :/
Te Jodhpury villa horse, fajne są? Kto sie wypowie? 😉
czy ktoś widział gdzieś promocję na ochraniacze BR pro max? Interesje mnie kolor tobacco
oli330, obserwując 😉 to jasny lej na ciemnym tle na wieksze rozmiary niż wysoka osoba z 36 to nie wygląda wcale wyszczuplająco 😉 dwa, też je chciała. ale mają zamek - a ja zakładam na jodhpury czapsy. z zamkiem się raczej nei da - bo gniecie, rysuje (noge/czaps), nie mieści się
http://konie.sklep.pl/lina-bawelniana-patent-do-lonzowania-horze.html              widzial ktos cos takiego tylko w warszawie gdzies ?

Piaffallo
u nas jest w stajni i się siodła nie ryzują 🙂
PATRYCJA10822 dziękuję, to może jednak się skuszę na tą...
A powiedz mi przy okazji, jak z wytrzymałością, szybko osiada ta podkładka czy jako tako się trzyma, no i czy wielkością pasuje pod siodła 17,5? 😉 :kwiatek:
Piaffallo, siodla nie....ale nogę. + to co pisałam powyżej. zameczki to fatalna sprawa (porównując do takich bez). no i do niczego nie służą...
ale za tyle, to można go dać do krawcowej do usunięcia 😉
horse_art chyba coś poknociłaś  😀
ja piszę w sprawie PODKŁADKI do PATRYCJA10822 a Ty coś całkowicie chyba o czymś innym  😀iabeł:
o jaaaa... - a ja zrozumialam, że o bryczesy z zamkiem tez pytasz - "widzialam ją właśnie (promocje) i czy zameczek siodła nie porysuje... " - a to bryczesy z zameczkiem przecież :P

Piaffallo są 2 lata a nadal mają z dobre 3/4 cm 🙂 my mamy same 17,5 xD Więc pasują 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się