dr RADOMIR HENKLEWSKI

zulu   późne rokokoko
14 stycznia 2014 08:49
Ja gorąco doradzam zasięgnięcie drugiej opinii przy badaniach sprzedaż-kupno, robionych przez dra Henklewskiego. Zwłaszcza na temat zdjęć RTG.
wątek zamknięty
A dlaczego jeśli można wiedzieć?
wątek zamknięty
Hypnotize, we Wrocławiu są dwie kliniki: uczelni (Henklewski) i w Tyńcu Małym (Golachowski). Ten, kto wiezie do Wrocławia, podejrzewam, wiezie najczęściej do Tyńca.

święte słowa, oj ckni się za nimi  😉

A co do pana dr z tematu ma + i - jak każdy.
widziałam konie, które wyprowadził z tamtego świata, ale dla mnie za drooogi.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 stycznia 2014 19:57
Byłoby fair wyjaśnić, dlaczego się nie poleca/poleca czyjeś usługi. Bo napisać "zdecydowanie nie!" to łatwo, ale odpowiedzieć na pytanie "dlaczego?" już jest trudniej...  🙄
wątek zamknięty
Henklewski na weterynarii niestety słabo się zna- a na pewno nie na ścięgnach i stawach. Koń nie podnosił nogi (tak jak do strugania), ale nie kulał. Trwało to kilka miesięcy, więc było niepokojące. Henklewski nie miał zielonego pojęcia, co to może być. Kręcił i kręcił. Na moje wnikliwe pytania, odpowiadał pokrętnie. I po rozmowie okazało się, że przyczyną może być właściwie wszystko (tyle to każdy głupi stwierdzi). Coś tam przepisał, oczywiście nie pomogło. Chciał wyjść na łaskawego, że nie naciąga na kasę, więc powiedział, że jak ten preparat nie pomoże, to robimy zdjęcia (tych zdjęć naliczył kilkanaście na jedną nogę!). Nie byłam zadowolona z jego diagnozy, a raczej braku jakiejkolwiek diagnozy, więc zadawałam dużo pytań. Za obszerniejszą konsultację policzył sobie oczywiście podwójnie.  (na dolegliwość konia pomógł kolagen w płynie-ale nie on to wymyślił)
wątek zamknięty
Zbaterson, to Henklewski czy Stec?
wątek zamknięty
Nie polecam. Był bliski wysłania znajomego konia na tamten świat. Może dlatego, że nie zrobił NIC z poważnym schorzeniem. Poza tym były oszustwa w kwestii pieniędzy, a nawet karmienia konia (!) znajdującego się pod jego rzekomą opieką w klinice.
Zainteresowanych zapraszam na PW.
wątek zamknięty
Ja miałam do czynienia z dr Stecem, sympatyczny i konkretny, poprzedni wet leczył mi konia nie na to co trzeba i o mały włos doszło by do rozedmy płuc. Obecnie koń jest pod opieką dr Steca. Mam nadzieje, że pozbędzie się miśka tej wydzieliny i dojdzie do siebie.
wątek zamknięty
Zbaterson, to Henklewski czy Stec?


Oboje, najpierw był Henklewski, potem Stec. Jak było wiadomo, że Henklewski nie ma pojęcia, i zalecony preparat nie działa, a problem dalej jest, to się bierze innego weterynarza. Stec dokonał większej dewastacji, dzięki swojemu 'zegarkowi', a dokonałby jeszcze większego, jakbym mu pozwoliła wypalać rzekome nakostniaki. Szaleństwo.

Gdybym ja wiedziała wcześniej, jakimi są 'specjalistami'..

wątek zamknięty
Skoro temat dr. Stec został zamknięty ze względu na ten temat" http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,199.1350/topicseen.html,
to czemu ten jeszcze "żyje" ?
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
09 marca 2014 09:32
Też się zastanawiam...
wątek zamknięty
trzeba moda poprosić żeby dokleił do wątku o wetach
wątek zamknięty
czy dr Henklewski do podejrzenia neurologicznych problemów może być wezwany?
gdzieś wyczytałam, że komuś prowadził konia z Woblerem?
Ma ktoś doświadczenie w tym temacie
wątek zamknięty
Może tulipan coś wie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.