CAVALIADA Lublin 2014

Jak wieść gminna głosi, odbędzie  się na początku  marca.
6-9 marca. Ja postaram się być, ale nie wiem jak mi się uda wpasować między zaliczeniami z patomorfy, patofizjo, mikrobiol, immunów i farmy  👿 W tamtym roku byłam niestety tylko przez chwilę, jednego dnia  🙁
Można się już zgłaszać na wolontariat, ktoś się zgłosił? 😉
Będę na pewno  💃

Ja również się pojawię, nie mogę się doczekać już.

EDIT;
czy ktoś wie, kto będzie lekarzem wet na zawodach? Info może być na PW.
slw95   żyj i pozwól trwać
12 stycznia 2014 22:59
kortina, ja zgłaszałam się na wolo, mam nadzieję, że się dostanę 🙂
Ja też zapewne zgłoszę się na wolontariat, o ile plan zajęć mi w tym nie przeszkodzi 😉. Jeśli się nie uda, to będę zapewne jako widz na weekend 😉
Ja będę na pewno 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
13 stycznia 2014 17:48
I mam kurcze dylemat, pchać się na wolontariat czy iść jako widz :/ ale chyba zostanę przy byciu widzem w weekend.
Na targach, które są organizowane podczas Cavaliady jest taniej niż normalnie w sklepach? Zastanawiam się czy czekać na Cavaliadę czy kupować wcześniej kilka rzeczy :kwiatek:
Olaaa1002 bardzo dziękuję 😉
aien, bardzo nie ma za co  😉
z radością obwieszczam, że też się wybieram🙂
Na targach, które są organizowane podczas Cavaliady jest taniej niż normalnie w sklepach? Zastanawiam się czy czekać na Cavaliadę czy kupować wcześniej kilka rzeczy :kwiatek:


Wiesz co Pialotta to zależy. Generalnie są porównywalne. Czasem sa jakieś fajne promocje. Ale najlepiej pójść tuż przed zamknięciem targów. Ja kupiłam super kantar przeceniony z 39 na 10 zł, uwiąz za jakieś 8 zł i wszystkie szczotki były bo 2 zł  😅 Oprócz tego jakieś smaksy. I sporo derek przeceniali jak zostawały ostatnie sztuki  😉
TheWunia ooo super, dziękuje!  :kwiatek:
a na takie droższe rzeczy jak np. oficerki, są przeceny?
Wiesz co na oficerki nie patrzyłam, ale na siodła były więc sądze że tak  😀
Orientuje się ktoś, jakie musi być to zdjęcie przy składaniu formularza o wolontariat? Takie "dowodowe" czy zdjęcie całej sylwetki? Może być takie bardziej 'prywatne', czy nie ma różnicy? Bo poza tym, że aktualne nie doczytałam się  😡
Musi być widać, że to ty, bo potrzebują tego do identyfikacji 😉
Musi być widać, że to ty, bo potrzebują tego do identyfikacji 😉


Ale całości, czy wystarczy twarzy?
Może być chyba tylko twarzy, bo pisali, że jeśli chcesz rozdawać nagrody to musisz dosłać również zdjęcie sylwetki, ja wysyłałam tylko twarzy i przyjeli 😉
Może być chyba tylko twarzy, bo pisali, że jeśli chcesz rozdawać nagrody to musisz dosłać również zdjęcie sylwetki, ja wysyłałam tylko twarzy i przyjeli 😉


Dziękuje dobra Kobieto  :kwiatek:
Ja też się wybieram! 😉
już karnecik zakupiony 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 stycznia 2014 17:11
Do kiedy formularze na wolontariat można zgłaszać?
jett   success is the best revenge
18 stycznia 2014 19:08
Do 7 lutego  🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 stycznia 2014 21:03
To spoko mam jeszcze sporo czasu na podjęcie decyzji 😀 Mam tylko wrażenie że za stara już na wolontariat jestem 🙁
A są jakieś ograniczenia wiekowe? Myślicie że 16 lat to wystarczająco czy lepiej poczekać?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 stycznia 2014 22:46
Ograniczeń w górę chyba nie ma ale w pewnym wieku człowiek zaczyna się zastanawia czy:
1. wypada
2. chce mu się
3. da radę
4. nie będzie głupio wyglądał
jett   success is the best revenge
19 stycznia 2014 08:39
Dajcie spokój!  🤬 Nie ma co się przejmować takimi głupotami. Przecież chodzi o to, żeby mieć z tego wszystkiego niezły fun, a z tego co wiem to atmosfera jest naprawdę super  🙂
Dokładnie! Ja też już stary piernik jestem  😁. Chętnie bym pojechała, ale skoro zgłoszenia tylko do 7 lutego to odpadam... Nie będę mieć jeszcze planu zajęć, więc nie wiem czy się dostosuję...  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się