moda, ciuchy etc...

darolga   L'amore è cieco
30 stycznia 2014 18:39
Czy jakaś dobra duszyczka ma u siebie w mieście ZARĘ i mogłaby mi pomóc w zakupie kurtki (jeżeli się jeszcze jakaś sztuka ostała...), na której mega mega mi zależy, a której już we Wrocku w tym rozmiarze nie ma? Niestety kurtka jest przeceniona, toteż sklep nie jest mi w stanie sprawdzić, czy gdziekolwiek jeszcze ją dostanę :-(  BARDZO BARDZO MI ZALEŻY I NA PEWNO SIĘ ODWDZIĘCZĘ!!! Mam numer katalogowy i zdjęcia, także jakby co - nie będzie problemu z odnalezieniem :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
wklej  zdjęcia proszę to postaram się sprawdzić w rzeszowie
Pursat   Абсолют чистой крови
30 stycznia 2014 19:44
Jutro będę. Napisz mi na priv o jaką chodzi. Ale u mnie w Z jest już niestety dość biednie, jeśli chodzi o przeceny...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 stycznia 2014 09:42
Edytka przepadnij! 😀iabeł:  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
31 stycznia 2014 09:51
Edytka, a jak wygląda wysyłka? Droga?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 stycznia 2014 10:19
yga jest gratis! 😀  😜
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
31 stycznia 2014 10:42
Dorwalam na Allegro ta kurtkę z zary, o której była mowa na poprzedniej stronie. Czarna. Jest boska !
Wizja ja swoją będę miała pod koniec następnego tygodnia 🙂 fajna mówisz? To sie cieszę 😉 jaki rozmiar wzielaś? Wrzuć tu swoją fotkę w niej 🙂
ja jeszcze mimo wszystko czaje się na tą, wydaje się być cieplejsza, jednak niech ta pierwsza najpierw przyjdzie 😉

[img]http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/30/37/67/3930376732[/img]
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
01 lutego 2014 09:11
hanexx - ja wzięłam Lke. Obawiałam sie, czy w biuście będzieok, ale jest idealna 🙂 Fotki raczej nie będę na forum wrzucać, ale uwierz, że jest fajna :P  Za ile upolowałaś? Bo mi się udało za 150 🙂 Jaki kolorek wzięłaś?
Wizja 150 zł? Wow! Ja prawie 300
tak delikatnie zapytam czy komuś nie rzuciła się w oczy ta kamizelka rozmiar M (ewentualnie większa) na przecenie w Zarze ? :kwiatek:
ale beka 😉
przypadkiem trafiłam na tego bloga krisssy.blogg.no i tak go sobie przeglądam bo dziewczyna mnie zaciekawiła, początkowo myślałam, że to na potrzeby sesji, ale nie! Ona w co drugim wpisie ma jakieś letnie/wiosenne ciuchy lub buty a dookoła zaspy śniegu lub jakaś inna zimna sceneria  😁 no trochę dziwne 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 lutego 2014 12:32
Dla mnie ta dziewczyna jest obrzydliwa  🤔 16 lat i taki solar? Fuj.. Urodą też jakoś mnie nie powaliła, ani stylizacjami.
smarcik dla mnie też jest okropna, jedynie zaciekawiły mnie te jej sandały na śniegu itp.  😁 musiałam Wam to pokazać 😉 swoją drogą ona jest jest przeraźliwie chuda, wręcz chorobliwie, tym bardziej powinna ubrać coś ciepłego 😉
hanexxx no dobra, ale nie zwróciłaś uwagi że ona jest po prostu na jakimś weselu/czy innej tego typu imprezie i dlatego jest tak ubrana? a poza tym przecież teraz pogada wszędzie tak poświrowała, że nie jest powiedziane że u nich po prostu nie jest ciepło.. u nas do niedawna też było i 15 stopni na plusie. Ale dla mnie to ona jakaś taka niewymiarowa jest 😉
Rety, nie powiedziałabym, że ona ma tylko 16 lat!!  😵

Ale znam polski odpowiednik 😉 http://forbiddensize.blogspot.com/ makijaż na transwestytę 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 lutego 2014 13:00
szepcik  😵 ona mogłaby być całkiem ładną dziewczyną gdyby zdjęła ze 3 kilo z twarzy..
Pursat   Абсолют чистой крови
02 lutego 2014 13:26
swoją drogą ona jest jest przeraźliwie chuda, wręcz chorobliwie

Chyba trochę przesadzasz. 😉
[quote author=hanexxx link=topic=168.msg1999885#msg1999885 date=1391345179]
swoją drogą ona jest jest przeraźliwie chuda, wręcz chorobliwie

Chyba trochę przesadzasz. 😉
[/quote]
Ja tak wyglądałam jak mnie przyjmowali do szpitala. Jedyną różnicą był wzrost i ziemista cera.
Według mnie dziewczyna ma super figurkę 😉 i nie jest wcale jakaś wychudzona. Ale to tylko moja opinia.
Pursat   Абсолют чистой крови
02 lutego 2014 14:25
Jedyną różnicą był wzrost i ziemista cera.

No to różnice raczej konkretne, nie sądzisz? Zresztą organizm organizmowi nierówny.

Jiska, dla mnie też wygląda super. 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 lutego 2014 14:27
Figura jak figura, masakrycznie chuda po prostu, czyli wpisuje się w w kanon współczesnego "piękna z wybiegów". Za to dzięki solarium dla mnie kojarzy się bardziej z dziwką niż 16-latką  😉
Według mnie dziewczyna ma super figurkę 😉 i nie jest wcale jakaś wychudzona. Ale to tylko moja opinia.


a dla mnie ona wygląda niesmacznie ale to z kolei moja opinia 😉 ja lubię szczupłość ale ona jest jak niedożywiona. Dobra,koniec tematu bo do tego są inne wątki 😉
Poza tym.. to jest Norwegia. Dla przykładu - polak w Norwegii ubrany w zimową, puchową kurtkę, czapkę szalik, a norweg chodzi w tym czasie w jakiejś zwykłej jesiennej kurtce. Dla nich to normalne i są przyzwyczajeni. Mój chłopak zawsze powtarza, że jak jest w NO to od razu pozna polaka.

A tak w temacie - byłam ostatnio w Bershce i są fajne kurtki zimowe, za 89 zł! W mojej bershce były tylko L i trochę za duże na mnie. A szkoda.
O ta w środku.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 lutego 2014 15:27
Dziewczyna jest wysportowana- to widać 🙂 Solara to inna sprawa, ale zdjęcia na cmentarzu??  🤔


Jak byłam w styczniu we Włoszech to włosi biegali w puchówkach, a ja w bluzie i było mi za ciepło
No bo to tak  właśnie jest, jakby za to Włoch przyjechał do nas to ubrałby 2 puchowe kurtki na siebie :p
Ja na przekór zimie jutro idę do zoo! Ale w zimowej kurtce :p

Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 lutego 2014 17:06
dziewczyny, ratujcie! czy znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która ma gdzieś pod nosem H&M i mogłaby mi poszukać staniczka/gorsetu, tego, który jest w załączniku dodany? całe trójmiasto JUŻ ich nie ma, dzwoniłam nawet do galerii na mokotowie (znajomy mieszka tam, to była opcja, że podszedłby go kupić, śmieszna sytuacja 😁 ) ale tam, oni ich JESZCZE nie dostali i nie wiedzą, czy w ogóle dostaną. byłaby któraś z Was taka cudowna i dała mi znać, gdzie jest i w największej dobroci serca kupiła? baaardzo proszę. chodzi o gorsecik w kwiaty, on jest z kolekcji walentynkowej (która notabene wczoraj podobno weszła do sklepów a na całym pomorzu nie ma już ani jednego..). link!

:kwiatek:
Gdzie można znaleźć sukienkę w tym stylu:
widziałam coś w tym stylu na Allegro z Zary tylko patrzyłam na rozmiar ok L, ale mniejsze też powinny znaleźć się
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się