CAVALIADA Lublin 2014

Ja już wysłałam zgłoszenie na wolontariat. Zobaczymy, czy mnie przyjmą 🙂.
Ograniczeń w górę chyba nie ma ale w pewnym wieku człowiek zaczyna się zastanawia czy:
1. wypada
2. chce mu się
3. da radę
4. nie będzie głupio wyglądał



Czy nie wypluje płuc biegnąc przez halę :p
Ja jako widz się wybieram 🙂
Też myślałam nad wolontariatem, ale ostetcznie stwierdziłam, że wolę jednak na spokojnie połazić, pooglądać i porobić focisze. 😉 A no i mam zamiar przyciągnąć faceta. 😀
Też myślałam nad wolontariatem, ale ostetcznie stwierdziłam, że wolę jednak na spokojnie połazić, pooglądać i porobić focisze. 😉 A no i mam zamiar przyciągnąć faceta. 😀


No i ja z moim będę :p
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 stycznia 2014 19:58
Horsiaa myślisz że czemu pociskam na siłce :P. Może w tym roku bądź nieco dłużej 😉.
Powiedz to M.  😉
W każdym razie mam zamiar byc 3 dni 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 stycznia 2014 21:01
W każdym razie mam zamiar byc 3 dni 🙂


A uprzedziłaś o tym swojego M. :P
Poinformowałam, że Cavaliada jest 6-9 i że idziemy 😀
Wybieram się 😀
Ja raczej tylko na jeden albo dwa dni, kumpela na całych zawodach 😉
Gdzie kupiłyście/kupujecie bilety? 😉
Są jakieś przecieki co do pokazów?
Gdzie kupuje się bilety? Jest możliwość kupienia np. na tylko jeden dzień? 😉
oli330 bilety na pojedyncze dni będzie można kupić od lutego w przedsprzedaży na ticket pro.
Gdzie kupuje się bilety? Jest możliwość kupienia np. na tylko jeden dzień? 😉


http://www.cavaliada-lublin.pl/pl/bilety/
tu masz wszystko rozpisane odnośnie biletów /gdzie dostać, po ile, w jakim terminie dostępne/
Dziękuje  😉
mam pytanie do re-voltowiczek, które były już w Lublinie, lub maja jakaś orientacje, gdzie można dość tanio przenocować :>  chodzi mi o nocleg z pt/ sob i sob/ ndz, nie musi być super luksusów, byle było łóżko i prysznic:P

będę wdzięczna za podpowiedzi🙂
mam pytanie do re-voltowiczek, które były już w Lublinie, lub maja jakaś orientacje, gdzie można dość tanio przenocować :>  chodzi mi o nocleg z pt/ sob i sob/ ndz, nie musi być super luksusów, byle było łóżko i prysznic:P

będę wdzięczna za podpowiedzi🙂


jeśli nie masz znajomych którzy mogli by cię przenocować to jakimś rozwiązaniem zawsze może być akademik choć nie orientuję się jak aktualnie to cenowo wygląda /kiedyś było tanio/
no i ja złożyłam formularz na wolontariat. zobaczymy, czy się uda 😀
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
01 lutego 2014 17:21
Cena za karnet kosmiczna... może uda sie wejść od kuchni, ale jak to nie wyjdzie to wybieram sie tylko na jeden dzień...
Lublin czy Warszawa na weekend, co lepiej wybrać? Patrząc na program chyba Warszawę, bo w Lublinie tylko skoki, w Warszawie wyższa klasa + zaprzęgi + ujeżdżenie + Uniwersytet Jeździecki.
W Lublinie zaprzęgi również będą :-)
I pewnie pokazy ciekawe, choć jeszcze nie wiadomo co dokładnie (chyba że ktoś coś wie?)
Warszawa jest finałem Cavaliady i na pewno z większym rozmachem będzie organizacja ale lubelskiej atmosfery nie pobije raczej :-) przynajmniej wnioskujac z zeszłego roku ;-)
Będą szkolenia w tym roku w Lublinie?
Na http://www.cavaliada-lublin.pl/pl/dla_publicznosci/program/ nie ma zaprzęgów czy innych rzeczy ?
Na stronie Cavaliady jest program tylko i wyłącznie skokowy 🙂
Są luki w godzinach co znaczy że będą pokazy i inne atrakcje, np zaprzęgi. Po prostu strona nie jest jeszcze dopracowana 🙂 odbędzie się także Cavaliada Future ,której w programie zamieszczonym na oficjalnej stronie także nie ma.
Widziałam propozycję na zawody CSIJ -A w Lublinie
To nie oznacza ujezdzenia?
Chyba oznacza. No to znowu nie wiem gdzie lepiej jechać 😉

[edit] ale "J" w skrócie oznacza chyba juniorów...
Wie ktoś może jakie sklepy będą miały stoiska w tym roku? Na stronie mi ta zakładka nie działa niestety 🙁
Będę do końca miesiąca jadła suchy chleb dla konia.. ale bilet zakupiony 😀
Ma już może ktoś z was informacje o wynikach rekrutacji??
Ponoć mają być dzisiaj, pewnie jak w ubieglym roku maile roześlą koło północy, o ile nie będzie przesunięta data bo chyba mają dziewczyny niezły kocioł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się