Śląsk

nieźle wygląda ta knajpa 😉 pytanie tylko, czy są wegetarianie na sali, bo z tym może być chyba ciężko tam.
robakt   Liczy się jutro.
26 stycznia 2014 19:20
Ja jestem wszystkożerna 😉
Dogadałyśmy się w końcu z terminem?
Ja się dostosuje, mam tylko nadzieję, że w ten dzień mój lokator nie będzie sprawiał kłopotów 😉
O, ja też bym się chętnie wybrała z wami  🙂
Ale bardziej Katowice, do Gliwic mam paskudny dojazd.
I proponuję najpierw ustalić czas, a potem pomyśleć o miejscu.. Może w jeden z dni lutowego weekendu 7-9?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 stycznia 2014 12:40
Nieśmiało powiem, że Jeff's jest niezłym wyjściem bo i parking i tramwaj, więc dojazd bezproblemowy, a jedzenie mają pyszne 🙂
Ja aktualnie zasadniczo Bielsko-Biała, ale czasem mamusię w Gliwicach odwiedzam  😉
Chętnie bym Was poznała. Niestety weekend 8-9 lutego odpada (mam nadzieję, ze tym razem Stolyca będzie przejezdna; wczoraj lepiej by się sprawdził zaprzęg reniferów...)
mnie miejscówka odpowiada 🙂 mnie pasują wszystkie weekendy lutego oprócz ostatniego 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 stycznia 2014 07:24
Jak ustalicie jakiś termin to niech ktoś da mi znać na priv, bo czasem ten watek mi ucieka
Ja bym się też z chęcią pojawiła 🙂 Termin mi jest obojętny.
ok, no to lista:

1.Calore oprócz 22-23.02
2.equi.dream
3. robakt raczej nie 10-13.02
4. Antoś
5. nine
6. madmaddie po 5 lutego, pt lub nd
7. desire???
8. Sankaritarina
9. Wadera 7-9.02?
10. safie
11. Ava
12, 13, 14 Melanie, Karutek, Żeglarz (nie może 8-9.02) ???

czy komuś bardzo nie odpowiada Jeff's w SCC?

wychodzi na to, że albo weekend 8-9.02 albo 15-16.02.
desire   Druhu nieoceniony...
28 stycznia 2014 12:02
desire ma czas prawie zawsze  😉 😁 
prócz weekendów w szkole - wtedy jestem osiągalna tylko w Rbk.

aczkolwiek na Katowicach sie nie znam 😉  
Sankaritarina - może jechałabyś przez moją wieś?  😉
To jeszcze ja! 🙂 weekendy mogą być, jeszcze tylko w jakich godzinach, koło 15/16 ? 🙂 no i Katowice najlepiej pasują, moim zdaniem tu najłatwiej dojechać 🙂
1.Calore oprócz 22-23.02
2.equi.dream
3. robakt raczej nie 10-13.02
4. Antoś
5. nine
6. madmaddie po 5 lutego, pt lub nd
7. desire???
8. Sankaritarina
9. Wadera 7-9.02?
10. safie
11. Ava
12, 13, 14 Melanie, Karutek, Żeglarz (nie może 8-9.02) ???
16. lussi ok. godz. 15-16

no mnie pasuje 15-16, albo nawet 14 😉
Sorki że się wepchnę, ale mam pytanie. Jakim autobusem dojadę z Świerklańca (Pałacu Kawalera dokładnie) do dowrca w Bytomiu?
tak na szybko znalazłam

17
173

tu reszta autobusów dojeżdżających na dworzec
http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=linie_przystanku&id_przystanku=393
do porównania z tymi ze Świerklańca
http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=linie_przystanku&id_przystanku=90
Ja się co do godziny dostosuję. To nie aż tak ważne, ale napisałam 15, bo jednak miło byłoby gdybym w ten dzień zmieściła gdzieś stajnię 🙂


Matuzaalem, mi też wypluło linię 173, z przystanku centrum.
Dzięki  :kwiatek:
Teraz ja się wcisnę z problemem. Nie chcę tu wstawiać ogłoszeń, ale strasznie mi zależy, jest to dla mnie ważne. Jeśli jest tu ktoś, kto ma facebooka i mógłby udostępnić mój post (https://www.facebook.com/lussix/posts/652342498145866) i w ogóle popytać znajomych, jeśli ktoś w pobliżu mieszka, byłabym bardzo, bardzo, bardzo wdzięczna 😕 😕 Psiaki od wczoraj nie jadły i pewnie im zimno, koszmarnie się martwię.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 stycznia 2014 07:03
lussi, udostępniłam. Trzymam kciuki, żeby zguby się znalazły szybko
desire   Druhu nieoceniony...
29 stycznia 2014 10:04
lussi, udostępnione  :kwiatek:  oby sie znalazły..
dzięki dziewczyny 🙂 znalazłam gnojki jak prawie mi pod koła wlazły, zmarznięte i głodne 🤬 za karę dostały jeść i przykryłam je kocykiem w ciepłym autku 😉, od razu zaczęły chrapać.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 stycznia 2014 13:47
Oooo jak dobrze. Teraz żeby tylko się nie poprzeziębiały
desire, Ta droga rzez Twoja wieś to najgorszo droga do Katowic 😁 Jak pojadę autem, to możemy pomyśleć. Szanse 50/50.

No, u mnie jak zwykle zawirowania 😉 Nie wiem jak z weekendami - jeśli dostanę pracę, to będę miała wszystkie zajęte. Jeśli nie - tom wolna, zwarte i gotowa 😉 No chyba, że piątek.
A co myślicie o 11-12.02? Chociaż Robakt nie może. :/
Mi by pasowało, robakt pisała, że raczej nie może.
lussi dobrze, że się gamonie znalazly
Mi w zasadzie nie pasuje tylko ten weekend 1-2.02, jednak jak już pisałam, dostosuję się 🙂

A psiaki się nie przeziębiły, żadnych katarów, kichania, póki co spokój. Zjadły, ogrzały się i chrapią dalej 🙂
Mi raczej odpowiada większość terminów. 😉
desire   Druhu nieoceniony...
29 stycznia 2014 16:57
desire, Ta droga rzez Twoja wieś to najgorszo droga do Katowic 😁 Jak pojadę autem, to możemy pomyśleć. Szanse 50/50.


ja Ci dam najgorszo !  🤬    😁

Dziewczyny, a któraś z Was będzie może na zawodach w Lewadzie lub w Zbrosach?
desire, Ejjjj, serio 😁 Światła, ronda i w niektórych miejscach epickie dziury 😁
kiedy są te Zbrosy i Lewada?
desire ja się w Zbrosach jako widz pojawię
desire   Druhu nieoceniony...
29 stycznia 2014 23:37
Sankaritarina, no weź, tylko 2 ronda w centrum, nie będę wyliczać ile w swoim mieście ich masz.  😉 😎
Lewada 8-9 luty, Zbrosy 15-16 mam nadzieje się zjawić na chociaż jednych z nich 🙂

Antoś, o byłaby okazja się poznać  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się