Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

[quote author=alnama link=topic=15196.msg1994613#msg1994613 date=1390930604]
W bergo dorzucili kolejne produkty na promocję, kantary, uwiązy, czaprak villa horse oliwka 🙂

A co do equi to oni chyba zaczęli śledzić naszą revolte, bo cos nie ma tej wyprzedaży, za to mnóstwo różnych promocji 😉


Przez Ciebie zgrzeszyłam ochraniaczami Horze ProSoft. Miałam je na oku już jakiś czas, ale za taką cenę... No grzech było nie kupić  🤬
[/quote]

Nagana witaj w klubie, do mnie też już ProSofty lecą  😵
Ostatnio obiecałam sobie już do tego wątku nie zaglądać - zajrzałam RAZ i już zamówienie w trakcie realizacji.. NIGDY WIĘCEJ tu nie zajrzę!  🤣
Wątek powinien się nazywać , jak chcesz nie wydać kasy to nie zaglądaj .  Bergo mnie wkurza , za dobre promocje , właśnie portfel zrobił się lżejszy .
W pasi-koniku nowe promocje dorzucili.
Myślicie że to ogłowie warte jest uwagi? Niby Busse kojarzy mi się jako dobra firma . [[a]]http://pasi-konik.pl/pl/p/BUSSE-Oglowie-Ideal-czarne%2C-r.-cob/6008[[a]]
Ulalala myślę że jak za taką cenę to warto.. nawet jeśli by Ci nie podpasowało zawsze możesz sprzedać drożej 😀
Ja wzięłam ;p Masakra,juz drugie ogłowie w nowym roku kupiłam ;p
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
29 stycznia 2014 15:45
Ulalala jak klikam w link to wyskakuje mi na czerwono, że produkt niedostępny.

"oszczędzać od nowego roku"  😂  😂  😂
Mi też wskakuje że strona niedostępna.  😫
pszczolka90 wykupiła! 🙂 Też się nie załapałam.
BASZNIA   mleczna i deserowa
29 stycznia 2014 17:17
Zielona, gaga, zdenerwwalyscie mnie ;-) .
Poczekam spokojnie grrr ;-)
Allegro widzialam, ale musze miec obnizke, tyle ni mom ;-) .
Ale ja tylko 1 kupiłam ;p
To ja chyba drugą 🙂
Wątek powinien się nazywać , jak chcesz nie wydać kasy to nie zaglądaj .  Bergo mnie wkurza , za dobre promocje , właśnie portfel zrobił się lżejszy .

monia w 100% się z Tobą zgadzam
Czy da się jakos ustawić blokadę wątku dla siebie?  😀  Bo ja już chyba w jakies opętanie wpadam. W tym roku już 600 zł wydałam tak na prawdę na pierdoły z promocji  🤬  A to styczeń dopiero !!
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 stycznia 2014 21:20
Mam na to metodę. Oglądam, pootwieram multum kart, wybieram najatrakcyjniejsze rzeczy i... zamykam stronę  😁 Bo myślę, gdzie to będę trzymać. Wystarczy mi schowany w górnej szufladzie pelham westernowy.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
29 stycznia 2014 21:50
Mam na to metodę. Oglądam, pootwieram multum kart, wybieram najatrakcyjniejsze rzeczy i (do tego momentu jest super) ... zamykam stronę (po złożeniu zamówienia) 😁 Bo myślę, gdzie to będę trzymać (nie myślę...) Wystarczy mi schowany w górnej szufladzie pelham westernowy (nie wystarczy - ja się delektuję nowymi rzeczami...)


także tego...  🙄 💃
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 stycznia 2014 22:46
Oj, nie, nie! Ja się nie rejestruje już w sklepach (mam konto w pasi-koniku i okserze) i nic nie kupuję od pół roku (latem kupiłam koniowi kantar i zaraz się dowiedziałam, że mam go sprzedać  🙄 ).
Ciężko się powstrzymać czasem, ale jestem stanowcza- NIE! I nic nie kupię. W zakładkach mam już parę rzeczy skryte  😉 Ale nie kupię, chociaż teoretycznie popręg 40-centymetrowy by się przydał  😂
Czy da się jakos ustawić blokadę wątku dla siebie?  😀  Bo ja już chyba w jakies opętanie wpadam. W tym roku już 600 zł wydałam tak na prawdę na pierdoły z promocji  🤬  A to styczeń dopiero !!

zablokuj sobie wyświetlanie tego konkretnego adresu w przeglądarce. 🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2014 23:24
Szukam promocji na kucykowe ogłowia. Ktoś coś wie?
Strzyga, na ebayu jest mnóstwo ładnych kucykowych ogłowii w rozsądnej cenie
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2014 23:29
Ale to trzeba paypale zakładać, nie wiadomo czy przyjdzie... raczej wolę coś z polskiego sklepu.
desire   Druhu nieoceniony...
29 stycznia 2014 23:31
Strzyga, jeśli cena 80zł nie jest dla Ciebie ceną zbyt wysoką: http://dobry-kon.pl/opis/3796538/oglowie-podszywane-standard.html  😉
Szukam promocji na kucykowe ogłowia. Ktoś coś wie?


Zależy jakie chcesz ,znajoma ma świetne ogłowia pony za 120zł nowe . Sprowadzane z Niemiec . Ogłowie ma być łapiące za oko czy zwykłe ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2014 23:36
monia, do szkółki, więc wiesz...
desire, dzięki =)
Te jest fajne [[a]]http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/96517?q=og%C5%82owie&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=5  [[a]]

Lepiej dać zawsze trochę więcej i mieć na dłużej a dzieciaki będą zadowolone ,że taki ładny koni .


Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 stycznia 2014 23:45
Bardziej bym wolała jednak ze sklepu, tak do 110 zł, z jednokolorowym podszyciem =)
A kantary eskadrona gdzieś na promocji? 😉 [lub jeśli ktoś ma na sprzedaż to na PW zapraszam :P]
Strzyga ja mam jedno ogłowie z grene , mam je już kilka lat . Cena jest śmieszna z jego wytrzymałością . 
http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPath/1328877291687_1328877291813 

edit. właśnie zauważyłam, że jest niedostępne, ale można zadzwonić, oni ściągają zawsze z innych sklepów .
arlyn, jest dużo różnych kantarów Eskadrona na promocjach, większość z nich ze starszych kolekcji oczywiście. Poszukaj w koniku, cavalloshopie, equishopie 😉
w koniku są przeceny, ale o jakieś 10% więc nic ciekawego 🙂

edit: w equishopie -23% 🙂 a w zakladce outlet -40%
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się