Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Dziewczyny, dajcie sobie spokój z Esencją - poczytajcie wątek łódzki, jakie fajne dyrdymały powypisywała  🙄
ŻACZKOWA -  Krakuszowice
poziomka7   Prawda leży pośrodku
04 lutego 2014 17:53
żaczkowa jak jesteś zainteresowana kameralną, przydomową stajnią z dobrą opieką , jedzeniem i pastwiskami to zapraszamy  😉
żaczkowa   gone with the wind
04 lutego 2014 20:31
słoneczko, za daleko 🙁
poziomka7, gdzie zapraszacie? 😉
poziomka7   Prawda leży pośrodku
04 lutego 2014 20:37
Wiatowice 🙂
żaczkowa W Borku Szlacheckim jest boks wolny.
żaczkowa   gone with the wind
04 lutego 2014 21:17
Dorcysia, a jest może jakaś stronka, zdjęcia, coś? 🙂
żaczkowa   gone with the wind
04 lutego 2014 21:21
Zmora, to widziałam - chodzi mi bardziej o zdjęcia stajni 😉

edit: mam! dzięki Alaska :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
04 lutego 2014 21:23
borek chyba nie ma strony

poziomka7 - dalej wolny ten boks co ogladalam, czy cos nowego postawiliscie?
żaczkowa, właśnie szukałam nie ma strony ;`
żaczkowa   gone with the wind
04 lutego 2014 21:30
Zmora, mam ogłoszenie MonioRek 😉
Cariotka   płomienna pasja
05 lutego 2014 07:15
żaczkowa u Nas w stajni poziomki jest wolny boks od 15 lutego🙂
uwaga KRAKÓW PÓŁNOC (Michałowice, Górna Wieś)

znaleziono psa

Błąkał się od kilku dni w okolicach lasu w Michałowicach. Pies (samiec) duży, wysoki, w typie dużego szwajcara. Czarny podpalany, białe skarpetki, biała krawatka. Miał na sobie szarą (granatową?) obrożę i obrożę p-pchelną. Sądząc po zębach i siwiźnie jest psem starszym.  Mocno wychudzony ale sierść zadbana, ma lekkie odleżyny na łokciach i stawach skokowych, łapy lekko odmrożone.
Psisko ufne, grzeczne, reaguje na podstawowe komendy, bardzo chętny do głaskania i przytulania 🙂

Mam nadzieję, że komuś zwiał a nie z "okazji" ferii został wyrzucony.  Zgłosilam do gminy i do fundacji bo nie mam możliwości zostawić go u siebie 🙁
poziomka7   Prawda leży pośrodku
05 lutego 2014 13:16
ushia nie rozbudowaliśmy się i raczej nie mamy takich planów  😉
https://www.facebook.com/events/1446416832254049/

utworzyłam wydarzenie dla psiaka z postu wyżej, bardzo proszę udostępniajcie
Może komuś zginął?
Widziałam na stronie ze ma być p. Blanka Wysocka, wie ktoś do której stajni przyjeżdża?
do Stajni na Gościńcu na pewno 🙂
żaczkowa znajomy ma miejsca w Niepołomicach- wystawiłam mu to w ogłoszeniach, możesz zerknąć- 500zl 🙂
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
11 lutego 2014 22:04
[quote author=żaczkowa link=topic=196.msg2001972#msg2001972 date=1391509760]
Dziewczyny, a jak sytuacja w Brzyczynie? 🙂 nadal kolejki?

zapytam, może jest coś nowego:
znacie może stajnię po południowej stronie Krakowie (i okolice), z dobrą opieką, padokami, warunków do jazdy mi nie potrzeba luksusowych, cenowo do 600 zł?

do Rzeszotar się wybieram wkrótce na rozeznanie, przeglądając wątek znalazłam jeszcze właśnie Brzyczynę (moja gmina 😉 ), bywałam w Konarach (ale tam chyba tłumy), jest jeszcze coś wartego uwagi? :kwiatek:
[/quote]

Na Zielonej w Konarach rzeczywiście mamy już boksy pozajmowane niestety i jest kilka osób w kolejce, jakby się coś zmieniało to na pewno dam znać🙂 ale polecam pensjonat w Łyczance- Pańskie Pola czy jakoś tak! osobom którym przeszkadzała u nas zajęta ujeżdżalnia rekreacją przeniosły się tam i są zadowolone 🙂 wiem że otwarło się kilka boksów, właściciel bardzo dba, w lecie są pastwiska, fajna ujeżdżalnia, więc polecam 🙂
Cariotka   płomienna pasja
12 lutego 2014 06:10
Tak mnie natknęło przy porannej kawce na przemyślenia. I tak sobie myślę że przeciągu pięciu lat bardzo dużo nowych pensjonatów powstało. Szczególnie takich mniejszych.
Wiem, że wracam do tematu sprzed paru tygodni, ale bardzo długo nie było mnie w Pl, więc nawet nie wiedziałem co się tu wyrabia.
A wyrabia się bardzo dużo. Zwłaszcza jeśli chodzi o oskarżenia wobec weterynarzy. Czytam sobie posty tej dziewczyny, która zarzuca weterynarzowi niewiadomo co i po prostu sam już nie wierzę w to co czytam. Dziewczyna sama się myli, coś kręci, jest w wielu miejscach niespójna historia. Nie mówię, że nie miała z tym weterynarzem problemów, bo może i jej konia nie wyleczył. Ale słuchając/czytając wypowiedzi, widać że jest ona mocno podkoloryzowana i coś tu w niej śmierdzi.
I żeby nie było, nie bronię weterynarza, bo może i faktycznie nie wyleczyła konia. Ale jak sama pisze w miarę swoich umiejętności starała się pomóc i szła na rękę klientce. A ta się jej odpłaciła... No już sam nie wiem jak to określić.
Co do upublicznienia przez weterynarza wpisów, danych osobowych, historii choroby, to też uważam że jest to conajmniej niewporządku. Ale zastanawia mnie mentalność ludzi. Jeżeli Kowalska publicznie napisze, że weterynarz Iksińska wyłudza pieniądze i nie umie leczyć i "zabiła" jej ukochanego zwierzaczka, to jest to wporządku i wszyscy jej przyklaskują. A jeżeli Iksińska broniąc się napisze, że Kowalska jest taka a taka i nie ma racji, to jest wtedy najgorszym weterynarzem na świecie i w ogóle jeździcie sobie po niej jak po łysej kobyle. Nie mówię, że Iksińska robi słusznie pisząc takie rzeczy, no ale gdzie tu sprawiedliwość?
Oczywiście jeszcze Kowalska nie ma odwagi podpisywać się z imienia i nazwiska, robi to pod pseudonimem i uważa, że jest cudowną osobą zbawiającą świat od złych weterynarzy.
Do poczytania teki oto krótki tekst podsumowujący nasze podejście
http://swiatkoni.pl/journalism/19,eksperci.html
I żeby nie było. Nie bronię weterynarzy. Bo sam znam takich, po których nie zadzwonię nigdy choćby mi koń miał paść, znam dobrych i tych b.dobrych. Po prostu zatrważa mnie łatwość z jaką każdy może napisać pod pseudonimem taką a nie inną opinię, a potem zniknąć z forum i spać spokojnie bez wyrzutów sumienia.
I na koniec do pani weterynarz. Niech pani te pięć tysięcy przepije. Należy się pani. Za niesłuszne oskarżenia (o ile sąd je pani przyzna).  🙂
A do moderatorów, może tak na przyszłość publikować tylko te opinie (negatywne), które są podparte wyrokiem sądu albo przynajmniej wyrażone w sposób kulturalny i są prawdziwe? Bo ja to już tu nawet czytałem o tym, jak się ktoś z kimś rozwodził i na forum przerzucali się "brudami"  👍 
Aha i jeszcze jedno, do tej panienki która oskarża weterynarza. Co jest złego w łączeniu sterydów z antybiotykami, bo nie rozumiem  😁
Wiem, że wracam do tematu sprzed paru tygodni, ale bardzo długo nie było mnie w Pl, więc nawet nie wiedziałem co się tu wyrabia.
(...)

Może tutaj będziesz kontynuował dyskusję?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,80308.0.html
Bo obawiam się, że zainicjujesz OT.
Czy mógłby ktoś podesłać mi na PW numer telefonu do tego Pana który pasuje siodła z okolic Hidalgo? Jakoś nie mogę znaleźć ani nazwiska ani numeru 🙂
ushia   It's a kind o'magic
14 lutego 2014 11:42
zadzwon do hidalgo i popros piotrka 🙂
A, poprostu, dzięki 🙂
Może tutaj będziesz kontynuował dyskusję?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,80308.0.html
Bo obawiam się, że zainicjujesz OT.

Ale czemu, skoro rozmowa zaczęła się w tym temacie?  🤔
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
16 lutego 2014 20:54
[quote author=Tania link=topic=196.msg2012214#msg2012214 date=1392374693]
Może tutaj będziesz kontynuował dyskusję?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,80308.0.html
Bo obawiam się, że zainicjujesz OT.

Ale czemu, skoro rozmowa zaczęła się w tym temacie?  🤔
[/quote]
Bo jak się chyba zdążyłaś zorientować to nie jest temat o weterynarzach i ich niezadowolonych klientach...
@Nord, ja tylko kontynuuję rozmowę w wątku, w którym został rozpoczęty. Owszem, trochę po czasie, bo mnie w Polszy nie było, ale to nie ja zacząłem rozmowę. Ja ją tylko kontynuuję. Więc jaki jest sens przerzucania postów z tematu do tematu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się