Howrse gra :)

loteria ze skrzynią skarbów
Cholewcia,  co ja mam nie tak z OJ? Stawka 22, poziom zakwaterowania 1400, boksów 35 ( tych największych) w każdym prysznic, 5 boskich, są marchewki i mieszanki, wszystkich pracowników, łąki boksy (czystość żyzność, miejsce- 100-98%) Zawody może trochę kiepskie bo: wyścigi 77%, bieg przełajowy 20% ( dla tych co nie wygrali 20 zawodów), skoki 69%, ujeżdżenie 84%. Co muszę zmienić, bo mam tylko prestiż 72% i lekcje 55 🤔
nie przejrzałam wszystkich koni, ale większość z nich ma słabe ujeżdżenie, a to jest w jakiś sposób brane pod uwagę przy prestiżu i lekcjach.
calore, to wiem, i kilka mam swoich zakwaterowanych, gdzie ujeżdżenie jest w miarę wysokie, ale nie da się zrobić żeby kwaterowały się konie tylko z wysokim uj. Staram się aby Oś. był dobry a tu kicha  😵
flygirl, jak coś będę miała to rzucę 😉 Jak tam rożek? 😉
Słabo słabo, jakoś mi mały rożek wyjść nie chce. 😉 Jak już będę ci go zwracać to wtedy dorzucę coś w prezencie. :kwiatek:
flygirl, oki :kwiatek:
Laski, kupię ahał-tekiny rzadkich maści: 2 sztuki dwóch różnych maści 3% albo 1 sztukę brudnokasztanowaty (1%) w zamian za jednorożca: arabskiego lub ahał-tekina do wyboru.
Mam nadzieję, że wysłowiłam się w miarę logicznie  🤣

(polskie Howrse)
Sprzedam Z. Nyks za 3 kupony, ktoś chętny?
takie coś pojawiło się na zagrodzie KLIK, ale nie wiem, czy to nie fake. zwykle te obrazki były po francusku, a nie po angielsku.
znowu mam na sprzedaż 2 komplety po 10 kuponów, jeden pakiet za zawrotną cenę 20 zł! :>
przez allegro, oczywiście.
Zainteresowanych zapraszam na pw.
2 dzikusy za 10 kuponów, trochę to nie na miarę howrse, wydaje mi się, że w 1 skrzyni będzie 1 dziki
Cierp1enie,  ja się zastanawiam gdzie jest haczyk?  Bo 2 w skrzyni to rzeczywiście tak nie po horwsemu. 
Dziewczyny mam prośbę. Byłaby któraś chętna to ogarniania mojego konta codziennie? Do roboty by były konie w zakładce Specjalne- pozbierać diamenty od boskich i wystawić 6 koni do GP. Zaczęłam pracę i na nowym mieszkaniu nie mam jeszcze internetu. Okazjonalnie wchodzę w pracy, ale to tak nie bardzo. Byłabym mega wdzięczna. Zapłata do dogadania  😉
Ktoś szuka pracownika? Właśnie zmieniam pracę 🙂
Komu 3 PD ze śnieżki? 😀
Mi! 🏇
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 lutego 2014 22:27
Pojawiła się śnieżka, gdy kliknęłam na zawody- straciłam ją  😵
xxmalinaxx coś pewnie znajdę dla Ciebie 😉
Ale ja jestem pier........ła :emot4: Wczoraj w nocy, w zasadzie już dzisiaj, skończyło mi się konto VIP i zamiast już wczoraj przedłużyć sobie K. Pegaza bo na VIP szkoda mi kuponów, to zapomniałam to zrobić i  dzisiaj zostało mi z 200 koni które muszę wsadzić do gospodarstw , które notabene muszę utworzyć 😵 
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 lutego 2014 18:00
Szukam kogoś, kto dziś dokończy mi trening konia(już same zawody) na moim koncie, w zamian mogę dać coś z CR :kwiatek:
przetrzyma ktoś 310tys eq? :kwiatek:
e: nick - majgaa
Komu 4 PD? 😉
flygirl, majgaa :kwiatek:

edit: ponawiam - przetrzyma ktoś 312tys eq? :kwiatek:
Poszło, tak myślałam, że pierwsza się zgłosisz. 😀
flygirl, odrzucę jak będę coś miała :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 lutego 2014 21:12
Jakby ktoś miał chęć- wysyłajcie konie na zawody z  OJ: Stajnia Gorło
Lekcje mi spadły na 55eq, a chcę mieć 56...
Czy też macie taki problem z otwieraniem wiad. prywatnych? 🙁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 lutego 2014 22:11
U mnie otwiera normalnie. Ale ja przed każdym rozpoczęciem gry czyszczę przeglądarkę (którą używam tylko do grania w Howrse)  😉 Inaczej strony w Howrse mi się do końca nie ładują...
Mi wiadomości tylko.
Czemu nie do każdego znajomego mogę wysłać śnieżkę? Cierp1enie i Dunkę mam na szaro i nie mogę  im wysłać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się