Podziękowania

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 kwietnia 2014 08:38
Nieraz na Eurosporcie były pokazywane zawody skokowe gdzie na koniec była taka konkurencja że zawodnicy zamieniali się końmi. Przeważnie im szło gorzej od stałego jeźdźca danego konia.
W tym roku tak będzie. To finał Mistrzostw Świata.
Witam wszystkich  :kwiatek: :kwiatek:. Dziś kierownik wszystkich fizykoterapełtów gdzie chodzę na zabiegi czyli do szpitala wojskowego zaprosił mnie jutro na godz 17 do szpitala będzie spotkanie ze studetami kokretnie mój przypadek dużej poprawy stanu zdrowia . Pamiętają mnie jak po szpitalu MSW-ia w Warszawie musiał mnie śp ojciec z bratem podtczymywać bo miałem zaburzenia równowagi i miałem nie dowaład lewej strony . Uważam że moje modliwy w szptalu do BOGA abym mógł chociaż chodzić zostały wysłuchane . Jutro nie mam zabiegów przyda mi się kapkę odpocząć . Życzę wszystkim udanego , rodzinnego , miłego weekendu . :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek: :kwiatek:. No tak miałem sobie pospać no ale organizm ninaczej zafunkcjowoał . Już we wrześniu kończę spłatę raty w banku PKO na istalcje kaloryfrów i piecyka elektrycznego do grzania wody do kalryferów . Wybatcie że takimiałki temat wiel razy żeście minie wspierakli finasowo dziękuję wam w ogromnie za to . Wiedzie mieszkania komunale są budowane najtańszym kosztem a my mieszkańcy je sobie modyfikujemy aby jakoś żyć . Miałem na wyposarzeniu 2 olejaki ale bardzo mało wfektywne i sąsiedzi mi poradzili aby sobie wzioł porzyczkę na instalacje kaloryferów . Kochani była to w 100 procentach trafna inwestycja . Niewraz was prosiłem o pomoc ale zdażały się takie sytuacje awaryjne że musiałem was prosić . Do końca swego żywota jestem waszym dłużnikiem kochani , pamiętajcie kto będzie kiedyś się wybrać do mego miasta Ciechocinek serdecznie zapraszam będę waszym przewodnkiem , bodyguargem jeżeli ktoś ma taki zamiar kiedyś przyjechać proszę do mnie poisać na prywatną strone dam swój nr telefonu . Życzę wam rodzinnego , miłego dzioneczka moi przyjaciele. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 😅 😅 😅
Dobry wieczór ledwo muwię po sptkaniu jaki mi wystoswał szpital wojskowy abym przedstawił swoje otrzciucia po zabiegach i opowiedzł o swoim wypadku . Nie którzy co się zemna zetkneli wiedzą że jestem Roman gawędziasz . Nie zwiedli się sutudęci co byli na spotaniu było ich chba ze 40 przyszłych fizykoterapełtów . Gawędziłem przez prawie 1 godz pokaazując nawet jak czwiczyć na danym przyżadzie rehabitycyjnym . Magister Maraian G był szalenie zadwolny z mojego wystapienia i pokazów przyżądów i mi sprawiło ogromną przyjemność że komuś mogłem pokazać , opowiedzieć o sobie o wypadku . Kochani życzę wam rodzinnego , miłego , udanego wieczorka zawsze jesteście w moim sercu dobre duszyczki .......... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam pięknie moich przyjaciół w tą niedzielę palmową . Dalszy ciąg wspomnień . Jak byłem w klubie jeżdzieckim w Ciechocinku pewnego razu moje pierwsze poczatki ze światem skoków jakia wielka nie wiadoma nas ogarneła że nasz trener major Leon Burniewcz ustawił duży szerg przeszkód 8 stacjonaty po 50cm zastawnawialiśmy się czemu ma to służyć były one ustawione na skok wyskok . Oczywiście odbył się trenik a trener na objaśił czemu ma to służyć ten trenig . A miał na ulastycznienie rumaka podczas skoków , unas zachowanie stabilnego dosiadu . Kochani jak wielce przydał się te klika trenigów . Jak jechaliśmy na zawody do; Bydgoszczy , Kwidzynia , Łącka itp to pakury były bardzo trudne technicznie np; szerg stacjonata , okser , duble bar . Rumak musiał być bardzo wygimastkowany , skoczny aby sobie poradzić z tak trudnymi elementami . Powiem zarozumiale im bardziej technicznie parkur był tym lepiej sobie radziliśmy . Jak nie raz były dla nas smutne sytuacje jak na rozpreżalni jescy prubowali nadrobić braki przed zawodami , bijąc często rumaka aż serce ściskało . Mój trener zawsze skaładł protest do komisji w tej sprawie i za to mego trenera nie lubiali że się wtrąca . Trener zawsze powtarzał zawody się wygrywa na robocie u siebie w klubie a zawody są tylko przypieczowanie włanej pracy trenigowej . Śp trenerze Burniewicz dziękuję ci za wszczepienie w nas takiej ogromnej wiedzy jaką nam przekazałeć dziękujemy ci . :kwiatek:
Witam  :kwiatek:z okazji z bliżających się świąt Wielkanocnych życzę moim przyjacielom ; rodzinnych , pełnego uśmiechu , zdróweńka wszystkiego naj , naj , naj , najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. Ja tredycjnie święta spedzam sam nigdy się nie wpraszam . Może to i lepiej czym móglbym ich poczęstować jedynie chyba uśmiechem nic po zartym . Kochani niech szczęście załbyśnie w waszych sercach w tym dniu pa. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Może temat mało chwtliwy no ale co tam . Szczęście że mieszkam w uzdrowisku Ciechocinek . Tak by było zemną nie dobrze . Kochani jak wiele się może napatrzeć w szpitalu wojskowym tam gdzie się rahibiltuję tyle czasu . Ile cierpień ludzich się napatrzyłem , jak ludzie próbują dalej ekzytować życiowo , nie wiem czy ktoś z was tyle się naoglądał ludzich dramatów tak jak ja . Nieraz pomodlę się za tych cierpiących . Sam wiele wycierpiałem i tych ludzi doskonale rozumię , dobrze że mam duszę sportowca i się niepodaję życie mnie tak ukrztałtowało jako człowieka walki . Dziękuję BIGU za wszelkie otrzymane łaski , już byłem po tamtej stronie ale widocznie BUG ma według mnie inne plany . Kochani przyjaciele nie myście sobie że oczekuję współczucia znacie mój temat i jest zainstalowany mój wypadek na re-volcie życzę wam udanego , rodzinnego , miłego popołudnia. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Viritim, bardzo przepraszam, chociaż w tym Wielkim Tygodniu  🙇 pisz słowo BÓG poprawnie. Chociaż to jedno słowo!
Przepraszam za błąd już mnie niema
Viritim -dziękuję za życzenia, dla Ciebie również wszystkiego co najlepsze  :kwiatek:
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszystkich niestety dziś muszę przerwać zabiegi w szpitalu wojskowym poniewasz jestem chory mam chyba ostre zapalenie oskrzeli i gorączkę . Pojadę do lekarza do szptala wojsowego gdzie on mi wystawia kartę zabiegową o zawieszanie zabiegów na parę dni . Nabawiłem się tego chorubska na basenie w szpialu wijskowym . Życzę wam ; rodzinnych , miłych świąt Wielkanocnych .
koniecznie idz do lekarza.Życzę zdrówka.
Dziękuję już jestm byłem u lekarza w szpitalu wojskowym przełożył mi zabiego na 6 dni mam się wykurować , tak jak myślałem zapalenie oskrzeli , i gardła mam antybiotyk , witamine C i inne . Kochana moja rodzinko dziękuję za troskę jesteście wszyscy wspaniali każdego chciałbym bardzo wyściskać dziękuję za wasze dobro waszego serca .
Życzę dużo zdrowia, oby jak najszybciej przeszło.
Dziękuję pięknie napisałem o was jacy jesteście kochani z m do m też tam czasem piszę i jeszcze bedą słowa podziękowania na Facebooku , tacy kochani i życzliwwi bardzo lidzi na czyjeś cierpienie musi być wciąż promowane w śrut ineternałtów . Jeszcze nigdy tak wiele nie otrzymałem tyle dobra od nigogo jak z RE-Volty.pl .Są jeszcze w mojej kochanej oczyżnie tacy ludzie o takim wrażliwym sercu dziękuję wam bardzooooooooooooooooo . :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziękuję bardzo dobre duszyczki za koszyk świąteczny wiem już teraz że nie jestem sam mam moja cudowną , wspaniłą rodzinę z Re-Volty .pl . Kochane moje dobre duszyczki jak ja wam się odzięczę nie wiem daj BOŻE jak wygram w totolka całą sumę przekaże wszystkim co mnie wspierają dziękujęęęęęęęęęęęęę. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Kochani podziękowałem wam na Facebooku , niestety muszę iść spać dobranocccccccccccccccc moja rodzinkoooooooooooooo.
Dobrej nocy panie Romanie i szybkiego powrotu do zdrowia! 🙂
Zdrówka życzę, i wszystkiego najlepszego na nadchodzące Święta.
Dziękuję bardzoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam pięknie wszyskich :kwiatek:. Jaki miły telefon dostalem od neurohiruga Andrzeja S ze szpitala MAS-ia wWarszawie co mi ratował życie i poerował życzenia były świateczne odrazu powiedział że jestem chory . Uważany nerurohorug za jednago z naleprzych w Polsce w tym fachu . Jak byłem 3 lata temu w szpitalu MSW-ia w Warszawie aby doktora odwiedzić powiedział do mnie panie Romanie pański przypadek był moim jednym z najleprzych sukcesów zawodowch . Rodzina omnie zawsze zapomina ale nie wy kochane dobre duszyczki sprawiacie że chcę mi się żyć . Choć jestem starym ramolem kawalerem wenącz się czuję czasmi jak jakiś gównisz . Życzę moim przyjacielom ; rodzinnych , miłych , magicznych świąt Wielkanocnych . Już nie jestem sam mam was moja kochana rodzinko z Re-Volty . Redakcji też życzę spokojnych , rodzinnych , miłych świąt . :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Panie Romanie, życzę pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.
i ja też się dorzucam do życzeń🙂 choć sama Świąt nie obchodzę, życzę Panu wszystkiego dobrego🙂
Dziękuję bardzo za życzenia świąteczne i ja też życzę ; samych sukcesów zawodowych , spełnienia najskrytrzych marzeń i co tylko sobie wymarzycie podczas tych świąt Wielkanocnych////////////////////////////////////////////........... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 🙂 🙂 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Dobry wieczór nie powiem dzisiaj pekłem widząc jak do sąsiadów zachodziło dużo z ich rodzin aż serce mi zadrżało , czemu rok rocznie ta stuacja się powtarza że tkwię sam w święta . Przeciesz nie jestem grabaty , ani żonaty , ułomny , dochodzę do wniosku błagam panie nieobrażcie się z re-volty w stanowicie wszystkie wyjątek w moim toku myślenia teraz panie nie patrzą na wartości człowieka tylko na kasę . No dość moich wodnitych wywodów mamy święta Wielkanocne życzę wam rodzinnych , miłych , magicznych świąt ......... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich po świętach . Jak człowiek czyta różne portale o rumakch tam gdzie zaistaniałem ale już nie dochodzę do wnisku że jest tam bardzo wąskie grono ludzi szczególnie graczy którzy mają bardzo wąski zasub wiedzy na temat jazdy na rumakch mówię o koniach wyścigowych . Zapewne kochanie orjętujecie się o jaki poratal mi chodzi . Tam właścielka tego portalu żyje jeszcze w dawnym zgniłym systemie . No ale jej klocki ale jeżeli się chce zaistnieć w cyber przestrzeni powinna być demokracja owszem bez rzadnych nie właściwych słów .Najgorsze jeszcze jest że tą osobę doskonale zanłem miała konie u mojego trenara Walickiego , ale trener sam się przekonał co do jej niedobrego harakteru . No ale niema jak na re-volta pl są wszystkie tematy związane z rumakami poczynając od wiadomości o sprzęcie są to bardzo czytelne strony z wiadomościami miałem farta że pewna osoba mi was gorąco poleciła to był strzał w 10 . Kochani no dość tego mego lelum polelum dziś po chorobie startuję z zabiegami w szpitalu wojskowym a miałem na okres choroby zawieszone . Życzę moim prawidziwym przyjacielom z Re-Volty .pl , jak i redakcji pełnego sukcesów dzioneczka ........................ :kwiatek: :kwiatek: 😅 😅 🏇 🏇 🏇 🙂 🙂
Witam wszystkich ale musicie mi wybaczyć po zabiegach jestem padnięty mam ich 7 . Dobrze napiszę wam dalsze wspomnienia . Było to na zawodach w Bydgoszczy jechałem na pięknym karym czrnym jak smoła na rumaku Amadeusz , miał tylko małą gwiadkę na głowie . Jechałem w tedy klasę P , nie powiem byliśmy jedni z fawotytów . Po zapoznaniu się i po przejściu parkuru z trenerm , który objaśniał nam każdą przeszkodę i odpowiedznim rozprężeniu rumaka zawsze w terkcie rozprężenia odalismy 2-3 skoki . Wyjechałem na parkiur na koniu o imieniu Amadeusz . Parkur był stosukowo prosty po pokonaniu połowy parkuru bez rzutek duży najst robię na duży  treypel bare . Było jeszcze do przekody 6-7 fule i nagle czuję że nie jest halo cosik z lewą przednią rumaka . Natychmiast go zatrzymuję jaki był jęk zawodu kibiców . Natychmiat zeskoczyłem i patrzę i macam jego lewą nogę ścięgno nie naruszone podoszę kopyto w w im siedzi w strzałce ofnal zaraz go wyciagnęłem i z kulejomycy kapeńkę rumakiem zeszesłem z parkuru . Natychmaist był mój trener zobaczył co się stało , polepał mnie po ramieniu i podziękował mi za moja szybką reakcję . Powiem wam kochani szczerze tak się cieszyłem jagbym wyrał zawody ale wgębi duszy ceszyłem się że rumakowi pomogłem . Powiem tak kochani moi przyjaciele zawsze trza szybko reagować na pewne sytuacje czego dowodem jesteście wy . Nie wiem co by było zemną gdyby nie wasza z serca pomoc zawsze mam was w swoim sercu i w modlitwie . Wstąpiłem przy parafi do rycerzy kolumba . Życzę wam wiosengo , rodzinego , słonecznego popoludnia . :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się