kącik skoków

crazy ja jestem pełna podziwu i chciałabym jeździć kiedyś tak jak ty  :kwiatek:
[quote author=crazy link=topic=18.msg2073070#msg2073070 date=1398017002]
Niewyobrazam sobie jechac parkur/ cross koniem ktory nie jest przepracowany ujezdzeniowo.


Zgadza się . Dobrze że nie wszyscy tak myślą bo wtedy łatwiej się wygrywa  🤣 🤣 🤣
[/quote]

Tu się z wami zgodzę ujeżdżenie to podstawa sukcesów  😉 
crazy super 😍

patrzcie co znalazłam, relacja na żywo z PŚ w Lyon🙂 ->
Magdzior, ale to jest CSI 2*. Finał Pucharu Świata jest "utajniony" dość konkretnie 🙁
kermit   Horses horses everywhere ..
21 kwietnia 2014 18:49
Ja finał znalazłam  🙂
kermit, a gdzie?
halo wiem bo to jeszcze rano przed finałem było ale tam są inne linki też na tym kanale

np ->
to będzie finał? bo tak na szybko szukałam
kermit   Horses horses everywhere ..
21 kwietnia 2014 19:32
Mój błąd, sorry dopiero wczorajsze Airbus finał obejrzałam. Sporo tych materiałów.
to wczorajszy.
Te właściwe finały PŚ na FEI TV tylko płatne są, tak samo ujeżdżenie.  🤔 Ale jeśli ufać gazecie telewizyjnej, to chyba o 23😲0 na Eurosporcie ma być jakiś półtoragodzinny skrót.
Nie. To są 3***.(te w linkach). Faktycznie zapowiada się relacja na Eurosporcie  😅
Finał PŚ wygrał Daniel Deusser. Potem Guerdat (sory - Beerbaum(!) Guerdat piąty), Brash, Ehning.
Bardzo fajna ta transmisja.... Snooker....
mils   ig: milen.ju
21 kwietnia 2014 22:11
Standardowo już chyba... 😉
Dzięki za linki dziewczyny! Na wygnaniu ciężko o takie rzeczy  😉

Wyniki z Lyon przekonują mnie jeszcze bardziej, że podjęłam dobrą decyzję co do wyboru przyszłego partnera dla kobyłki  😍
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
22 kwietnia 2014 09:15
salto - pochwal sie!
To ja wrzuce 2 zdjecia z dzisiejszego treningu i uciekam  :kwiatek:



Angeel piękną maść ma Twój koń. Bardzo mi się podoba!

margaritka chyba gdzieś już wspominałam ale to jest tak przyjemne, że z chęcią powtórzę jeszcze raz: Cornet Obolensky! Moja wielka miłość od wielu lat, teraz rodzinnie podjęliśmy decyzję, że w przyszłym roku (bo w tym kobyłka jeszcze poduczy swoją młodą amazonkę) zaźrebimy Bangę tym ogierem.

A ja powiem jeszcze tylko, że mój hiszpański podopieczny dostał dziś nowe buty i zaczynamy działać w tym tygodniu nad doprowadzeniem go do formy!  😅
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
22 kwietnia 2014 20:57
salto super! niezla maszyna wyjdzie  😁
salto - kon co prawda nie moj, ale dziekuje  :kwiatek: Noo, tylko pozazdroscic takiego ogiera do krycia 😀
salto, moja znajoma ma dwa konie po nim z innych matek i jeden wyszedł bardzo trudny i masywny, drugi turbokulka ze świetnym charakterem. Oba wyszły siwe i oczywiście ze świetnymi możliwościami 😉
Mam nadzieję, że jak zwykle kobyła da wszystkie swoje dobre cechy a ogier tylko ulepszy. Miejmy nadzieję! Teraz, po mocno średnim ogierze wyszedł dobry koń z możliwościami, to może po Cornecie.. Kto wie, jakiś przyszły champion?  😁

Nie no, żarty żartami ale to po prostu było moje marzenie od zawsze, a teraz wreszcie jest możliwe do zrelizowania!
Wiem jak to jest, ja swoje rozważania na temat krycia kobyly tez zaczynałam od eurosportu, a skończyły sie one po torwarze 😉 w każdym razie trzymam kciuki aby sie udało!
Kto będzie w Warce z aparatem? Ewentualnie z koniem? 😉
Ja będę towarzysko prawdopodobnie, raczej w niedziele i raczej z aparatem 😁
Dałabyś radę cyknąć mi coś? L, P jadę.  Plose  :kwiatek:
A kto się do Starogardu na majówkę wybiera?
Kto będzie w Warce z aparatem? Ewentualnie z koniem? 😉

Ja będę cały dzień, z aparatem w ndz, być może także w sb, a galeria będzie TU 😉
armara, super, dzięki 🙂
armara, super, dzięki 🙂

Jaki koń (imię) ?
A kto się do Starogardu na majówkę wybiera?


Ja jadę z aparatem! Startujesz? 🙂
wymodelowana, tak 😀 W końcu się uda (choć chyba nie powinnam zapeszać :P) zgłoszenia już wysłane, jeszcze za boksy muszę zapłacić i wybieramy się z Siwym na nasze pierwsze wspólne parkury 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się