Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

No właśnie, ceny mi nie pasowały do sklepowych, a znalazłam kilka opini dobrych i sie zdziwiłam.  Pewnie niektórzy sami nie wiedzą jak kupują...  A szkoda.
agnesix, te opinie mogą sobie sami pisać niestety 😉 Tak samo było z retrobut.pl
Dziewczyny, jak "ugnieść" buty w piętach, żeby ich nie zniszczyć i jednocześnie, żeby przestały obcierać? Popełniłam New Balance'y i są to pierwsze buty w życiu, które mnie obcierają...  🙄
infantil, spróbuj włożyć takie podkładki:
http://jackpol.org/sklep/Podpietki_do_butow_korkowe-19.html
Ja włożyłam do Adidasów i problem z obcieraniem się skończył 🙂.
infantil a zakładasz do nich stopki czy dłuższe skarpety? Ja z jednymi butami miałam taki problem ale tylko przy krótkich skarpetkach, jak wymieniłam na dłuższe problem minął 😉
Sisisa o, nie pomyślałam o czymś takim 😉 dzięki!
Smarcik krótkie skarpetki, ale nie takie wycięte stopki no.. tylko normalne skarpetki, które zakrywają to miejsce, które jest obtarte.
infantil, mnie NB obtarły do krwi za pierwszym razem i potem przez tydzień bolało noszenie. Jednak same się rozchodziły w końcu i już nic nie obciera.
Ja po prostu obtarte miejsca zaklejałam trzema plastrami i nie bolało wtedy i nosiłam dalej i się rozchodziło trochę.
Dziewczyny, ozłocę za informację gdzie mogę dostać te buty:


Może któraś widziała w jakimś sklepie stacjonarnym? Bo przekopałam wczoraj pół internetu i nie znalazłam.  🙁
Altiria chyba widziałam takie w Złotych Tarasach w W-wie, sklep albo Sizeer, albo Foot locker, ale to było ze 2 tygodnie temu :/
Heval no właśnie mi też zjechały pięty do krwi  :/ No nic, będę robić solidne warstwy opatrunków i spróbuje je rozchodzić.
emptyline   Big Milk Straciatella
19 kwietnia 2014 11:54
Dziewczyny natknęła się któraś z was na [url=http://www.hm.com/pl/product/08812?article=08812-D#article=08812-D]takie trampki[/url], tylko trochę tańsze?
http://deezee.pl/obuwie_damskie/tenisowki_trampki/trampki_niskie/trampki_hot_breeze_black_trainers.html
przez święta jest -20% więc trochę taniej wyjdą od tych H&Mowskich.
Promocja dotyczy wszystkich zamówień o wartości powyżej 100zł; nie dotyczy towarów z wyprzedaży. :/ Taki mały haczyk 😉
wilczyk, czyli jednak tylko W-wa (koleżanka kupiła je właśnie w ZT)... No nic, zadzwonię we wtorek i jeśli będą, to zrobię sobie wycieczkę.  🤣
-15% na haslo "pisanka" w runcolors 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
19 kwietnia 2014 22:37
Nosz chyba się wybiorę jednak do HM'u 🙁
emptyline, mi się bardziej podobają te z deezee 😉 Sama aż się na nie czaje 😁
Ktoś coś wie o jakimś kodzie rabatowym na eastend.pl?  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
20 kwietnia 2014 16:56
Sprawdź kodyrabatowe.pl
emptyline   Big Milk Straciatella
20 kwietnia 2014 20:14
Libeerte, te z deezee są chyba wyższe ciutę, a ja wolę niższe jednak. 🙂
Pursat, Dzięki.

Zamówiła new balance i teraz się zastanawiam czy dobry rozmiar wzięłam, normalnie noszę 36, a kupiłam 37, słyszałam, że nb ma zaniżoną rozmiarówkę, jak tam Wasze doświadczenia?
**Ola**, ma zaniżoną, więc powinno pasować. Ja mam NB rozmiar 41 i 1/2 choć na co dzień noszę 39/40.
Ja przy moim 38.5/39 mam NB 40, więc dobrze, że wzięłaś rozmiar większe 😉
kurcze to ja mierzyłam w sklepie stacjonarnym 36 i 37. Normalnie noszę 37, ale zdaża się że 36 pasują mi lepiej. No i z  NB lepiej siadły mi 37, zamówiłam z runcolors 37 na początku były idealne, a po pewnym czasie delikatnie latają...
Aa właśnie zerknęłam jeszcze raz na to swoje zamówienie i jednak wzięłam półtora rozmiaru większe czyli 37,5. no zobaczymy jak coś to wymienię na mniejsze, zdam relację jak dojdą🙂
Jak myślicie podróby? http://allegro.pl/nike-air-force-1-07-111-39-od-obuwiesportowe-i4155352377.html

W ogóle może ktoś się orientuje czy dostanę gdzieś oryginalne krótkie białe air force'y za mniej niż 370zł (oprócz allegro)?
Pursat   Абсолют чистой крови
22 kwietnia 2014 17:30
Znajdę gdzieś takie?


(c) www.miikax3.com
No i przyszły moje nb, tak jak pisałyście rozmiarówka zaniżona. Przy moim 36 rozmiar 37,5 spoko, chociaż idealnie by było gdybym mogła wymienić na 37, ale niestety wszystko w sklepach przebrane. Mam nadzieje, że się nie rozejdą jakoś bardzo🙂 Dzięki za rady🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 kwietnia 2014 17:58
Zakochałam się w pewnych Adidasach ale nie wiem, czy mogę zdradzić Superstary  🙁 (Pomijam fakt, że potrzebuję eleganckich butów a nie sportowych..  😁 )
Gdzie oprócz allegro znajdę duży wybór butów sportowych?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się