Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Precelek jak z jakoscia Caballi? Macalam je rok temu na zawodach i byly strasznie cienkie. Pod siodlem sie zawijaly i wygladaly malo elegancko. Czy cos sie zmienilo? Bo twoje wygladaja swietnie!

Wybaczcie brak polskich znakow ale niestety klawiatura przystosowana do hiszpanskiego..
wątek zamknięty
Nirv - ja mam ten dralon i kocham, odkupuj  💘
wątek zamknięty
Nirv, ładna jest, choć szału nie robi, ale skoro lubiłaś, to bierz, bo możesz później żałować 😉
wabankowa, wow, trafiłaś perełkę! 😀
salto piccolo, caballe zdecydowanie nie są cienkie, ani się nie zawijają 😉
wątek zamknięty
Nirv, IMO bezszał, nie warto 😉

Precelek, kocham ten dralon miłością wielką. Cabale ładne, ale nie w moim stylu.

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
30 kwietnia 2014 16:44
Nirv, to jest dera na siwka, na karusa... na gniadych jest bezszalowa totalnie. lepiej celuj w jakies burgundy itp
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 kwietnia 2014 16:57
Livia dziewczyna z re-volty w ogłoszeniach sprzedawała 😉 sama nie mogę zrozumieć jak on przetrwał nieużywany od 2007r xD



można bo ja dalej mam z metkami brillanta petrol/turkis, tak samo cottona, więc można  😍
wątek zamknięty
juliadna szalona xd
wątek zamknięty
Ja bym tak nie mogła,co kupię od razu ląduje na koniu
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 kwietnia 2014 17:31
Haha, ja w większości też tak mam, że co kupuję to od razu na konia 🙂 Nawet jeśli czasem to tylko na zdjęcia 🙂
wątek zamknięty
salto piccolo wypowiem się na temat Caballi.
Ja swój używam kilka miesięcy i padzik (poza zagnieceniami) wygląda jak nowy. Pod siodłem się nie zawija i jest super puchaty. Jedyny mankament: pad trzeba prać z małą ilością rzeczy, albo sam, w przeciwnym razie się nie dopierze, ale to jak każdy gruby pad. Jednym słowem polecam  😀
wątek zamknięty
O właśnie, pady. A mi chodzi konkretnie o czapraki. Macałam właśnie czapraki, później koleżanka kupiła i wystartowała od razu - po nasiąknięciu potem wyglądał na prawdę średnio. Pytam się bo na prawdę podoba mi się pikowanie i możliwość personalizacji - obkupiłabym 3 na zawody i z głowy wyszukiwanie czegokolwiek. Dzięki za odpowiedzi  :kwiatek:
wątek zamknięty
salto piccolo, a jesteś pewna że to był Caball? Czapraki to raczej nowość, a przynajmniej te z nowego materiału. Do tej pory były chyba tylko pady, którym nie można nic zarzucić.
wątek zamknięty
kittajka wzbudziłaś moją wątpliwość- napisałam do koleżanki, która wtedy kupiła. Jasne, że to nie był Caball tylko Elite Horse  😵 Zwracam honor, i jak mówicie, że dobre - zastanowię się nad zakupem w takim razie.

Dziękuję!  :kwiatek:
wątek zamknięty
ladydill dopiero w piątek będę je mieć w rękach 🙂
harja, gazellasta  :kwiatek:
Burza, dzięki 🙂 mam nadzieję że na ciemnej Klaczynce fajnie ten kolor będzie wyglądał
Livia ten petrol to najnowsze dzieło caball 🙂 chyba nie ma jeszcze go w asortymencie sklepu na stronie www. Materiał jest fantastyczny bo lekko połyskuje. Nie mogę się doczekać paczki 🙂
salto-picollo ja w moich jeszcze nie jeździłam, jednak nie spotkałam jeszcze osoby która by narzekała na jakość caballowych produktów 🙂
xxagaxx dzięki 🙂 to także jeden z moich ulubionych  :kwiatek:
wątek zamknięty
Precelek ja już mam tego caballa  😀 myślę, że jak go zobaczysz na żywo, to oszalejesz  😍
wątek zamknięty
Nas tu dawno nie było, więc się pokażemy w cottonie Eskadron limegreen z "Bloom" - dzisiaj w końcu dorobiliśmy się zdjęć!  😀
Taki oto wiosenny Hamlet 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 maja 2014 12:57
Precelek, a to jest bawełna czy alkantara taka połyskliwa? 🙂

Nocte, ładnie 🙂 Limegreen to jest w ogóle super kolor na wiosnę 🙂
wątek zamknięty
Precelek Piękny ten niebieski! 😉
tuch Fajna ta twoja kuleczka, w eskadronie będzie pięknie
Nirv Ładnie, ale tylko tyle  😉

Dzisiejszy Edek w groszku Eskadrona 🙂


wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
01 maja 2014 18:35
Nirv, na twoim miejscu bym nie brała, na pewno macie lepsze kolory.
wabankowa, zazdroszczę gelba, wrzucaj zdjęcia na koniu. 🙂
dairoxroxi, fajnie, że mu grzywę ciachnęłaś, koń od razu się inaczej prezentuje. 🙂 Jeszcze tylko przerwać i będzie super. Groszek trochę mdły, ale nie jest źle.
wątek zamknięty
Ocean  w ruchu  🙂:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 maja 2014 19:48
dairoxroxi, troszkę mdło w tym groszku siwemu, choć Blassgrun sam w sobie to fajny kolor 🙂

Donia Aleksandra, pięknie!
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
01 maja 2014 20:58
obiecałam więc dodaję zblazowanego modela we wszystkich 3 kombinacjach czoko petrolowych  😅

po pierwsze dereczka , owijeczki , kantarek i uwiąz niestety nie pasujący (z żalem przyznaję że kolekcyjnego nie mam  😕 )


Po 2 brilliant owijeczki petrol eskadron i nauszniczki też kolekcyjne  😍


No a na deserek polopadzik i reszta jak wyżej


z żalem przyznaję że pingwin ze mnie żaden i owijek ładnie JESZCZE zawinąć nie umiem  😡 , ponieważ zawijam je raz na ruski rok  😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
01 maja 2014 21:56
salto piccolo, niech Cię ręka boska broni przed czaprakami Elite Horse :P Wdziałam zarówno nówki na wystawkach jak i używane czas jakiś - lamówki krzywe, pozwijane rogi i połączenie kolorów nie bardzo "moje".  😉
Chociaż są tacy co chwalą, może coś się zmieniło od zeszłego roku, ale wrażenie mocno średnie.

Nie wiem czy się wyleczyłam ze szmatoholizmu (podobno się nie da  😁 Ale ostatnio złożyłam na kupkę wszystkie moje czapraki na półce i... się zgarbiłam  🤔wirek: ) - moją ostatnią szmatką był kilka miesięcy temu toffelek od koleżanki z 'odzysku' i... jakoś mnie do niczego nowego nie ciągnie. (powiedziała, przed premierą nowej kolekcji Jarpola, ups! 😎 )
wątek zamknięty
dairoxroxi, całkiem ładnie 🙂
Donia Aleksandra, super się prezentuje.
Budlejowe_love, z tego wszystkiego dera najładniejsza!
Moon, nowa kolekcja Jarpola powiadasz? 👀
wątek zamknięty
haha... nie mów hop. Dopiero co odbyła się u nas tradycyjna sesja Jarpolowa i hmm.... dobrze, że jestem kompletnie spłukana, bo bym znowu dorobiła się zbioru czapraków dla całej stajni. A tak zadowoliłam się zaledwie jednym. 😉
Nowe modele czapraków i coniektóre zestawienia są mega.  😁
wątek zamknięty
Budlejowe_love, tajna sztuka zawijania tych owijek, trening czyni mistrza 🤣 świetnie mu ten kolor pasuje! 😀
wątek zamknięty
Budlejowe_love, o nie, petrolowy polopad...  👀 Odkąd ta kolekcja wyszła to mam na niego chrapkę, szałowy jest.
W ogóle jak oglądam wasze "szmaciane" zdjęcia, to tak mnie ręce świerzbią, że coś strasznego, a tu ważniejsze wydatki na głowie  🤬
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
01 maja 2014 22:22
Klami, zgiń-przepadnij siło nieczysta! :P
wątek zamknięty
Budlejowe_love uwielbiam choco-petrol, to jedna z najładniejszych kolekcji eskadrona jak dla mnie 😀.
wątek zamknięty
Moon, ale, że ja ?? Ja tu też tylko cierpię jak podjeżdża samochód pełen cudeniek z nowej kolekcji na sesję. A przez kolejne x godzin muszę na to wszystko patrzeć i zakładac kolejno na różne konie.  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.